Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. Bingo -w domu juz Maksiu [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/499/72b7a2b9f15e8294med.jpg[/IMG][/URL]
  2. Emilka kiedy beda wyniki tych zeskrobin? sa jakies juz przypuszczenia juz?
  3. ee tam co z tego ze daleko jak domek bedzie dobry? nietakie transporty dogo pokonywało ;) no chyba ze ALMAVET chcesz gdzies blisko
  4. [quote name='halbina']Z okazji Twoich urodzin, Martynko, przyjmij życzenia wszystkiego wymarzonego!!![/QUOTE] dziękuje kochana halbinko za życzenia i za pamięć :loveu:
  5. no i proszę foteczka jeszcze jedna ;) może jakiś domek się tu ukrywa i wstydzi się zapytać :eviltong: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/496/0a9bc1c995533b15med.jpg[/IMG][/URL]
  6. bubu aleś ty niedobra...nic nie napiszesz :eviltong:
  7. pojechał Bingo do swojego domku Pan jak wszedl to oczywiscie pierwszy Bingo do kuchni wpadł jak tornado :) Dam im kilka dni bede sie kontaktowac-wiadomo ze Bingo bedzie piszczal pewnie przez pierwsze chwile bo tu miała 3 psy i kota a tam niema ale napewno bedzie dobrze ;)
  8. narazie podniose ale mam jeszcze jedna foteczke wstawie pozniej ;)
  9. graszka dziekuje za banerek...jak zawsze super szybko ;) Emilko jakos na bezsenosc cierpie na starosc dane zaraz dodam na FB
  10. wczoraj byla wizyta :) przebiegla jak najbardziej za ...mimo naszych wczesniejszych obaw Bingo dzis pojedzie do domku do Orzesza Pan przyjedzie po niego miedzy 18 a 19 -tą
  11. Bjutko mój Bingo jedzie dzis do domku twoj tez napewno niedługo domek znajdzie ;)
  12. a ja tez podniose bo coś mało tu cioteczek ;)
  13. [URL]http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=130013143728167[/URL] proszę :)
  14. Bingo i Promyk dzis dostaly paste na robaki.Balto był niedawno odrobaczany wiec nie dostał. jak najszybciej chce je zaszczepic Bingo ma szczepienie zrobione wiec tylko narazie Promyka i Balto trzeba zaszczepic Pozatym rozrabiaja,warcza na sieie i szczekaja :)
  15. skoro niebieska niechciala oddac psa do DS to niech teraz sama go utrzymuje
  16. [quote name='magaaaa']Martynko, to wszystkie zdjęcia jakie zrobilyśmy wczoraj.[/QUOTE] ok wykorzystam te ktore wstawilas i skopiuje te z allegro napiszesz mi cos o tych szczeniakach wiek,moze plec szczepienia ? skeje jakis tekst kontakt na kogo? mam tylko numer do esperanzy
  17. no to lece ;) ale ładny avatarek EDIT: Piękna jest :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/474/a380e20b4c580d2amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/495/ce7789a155406fa2med.jpg[/IMG][/URL]
  18. pierwsza!!! :evil_lol: super ze psinka u ciebie jakbys potrzebowala ogloszen daj znac sie zrobi ;) i moze wydarzenie na FB zalozyc ?? z apelem o karme
  19. najpierw trzeba na serwer np.fotosik lub ine-jest ich bardzo duzo albo jak chcesz do mnie na maila ja wstawie
  20. te koce chyba i tak nie wystarcza na takie mrozy w budzie nie widac zeby miała słome
  21. [quote name='magaaaa']Wczoraj byłyśmy z bebcik w schronisku. Kto chce obejrzeć zdjęcia to zapraszam: [B][url]http://tinyurl.com/2wrff2z[/url][/B][/QUOTE] te szczeniaki ktore sa na zdjeciach-chyba takie duze beda macie jeszcze jakies fotki? moglabym zrobic jakies ogloszenia
×
×
  • Create New...