[quote name='sosnowieckie schronisko']Wielkie dzięki Basiu!
Miało być "post Gisic", a napisałam MartynyP, już jestem tak zalatana, ze mi się wszystko chrzani, chodziło mi o posta z tego wątku o 3 wypłoszach.
:evil_lol:[/QUOTE]
ależ ty musisz o mnie myśleć nieustannie i stąd taka pomyłka :eviltong: