Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. [quote name='Agucha']Kupcie trymer hakowy albo furminator ;)[/QUOTE] powiem ze niexłe to musi być urządzonko ;) Tito własnie gubi chyba podszerstek tak mi sie wydaje potrzac na ten filmik [URL]http://www.youtube.com/watch?v=SPyVWbYwAUw[/URL]
  2. [quote name='Agucha']Kupcie trymer hakowy albo furminator ;)[/QUOTE] a wiesz ze wlasnie kiedys dwa dni spedzilam w zoologicznym połączonym z salonem pieknosci i rozmawialam z dziewczyna ktora tam była w tym salonie i wlasnie mi mowila ze moze trymowanie pomoze musze o tym poczytac bo niewiem jak to działa,wyglada moze faktycznie pomoze
  3. [quote name='paoiii']Niestety mamy tez problem, w ciągłym uzyciu jest taka rolka z taśmą klejącą z ikei (szczególnie do czarnych rzeczy) inaczej nie dalibysmy rady, dywany tez zazwyczaj raz w tygodniu są traktowane pumeksem; po takim czyszczeniu możnaby z tych kudłów zrobic jeszcze jednego psa :D a Ty jak sobie z tym radzisz, o ile tez macie taki problem??[/QUOTE] tak mamy i to wielki problem Tito ma na grzbiecie taki puch nie sierść i to wszedzie gubi radze sobie jak moge-zamiatam czesto z ubraniami powiem niemam problemu jakos sie nie łapie najgorzej to jak wszedzie to włazi -ta siersc jest leciutka wszedzie fruwa czepia sie talerzy,garnków wszedzie :( czesanie niezdaje rezultatu czesze i czesze a i tak jest to samo przy czesaniu to mam wrazenie ze zaraz Tito zostanie łysy tyle mu wychodzi ale to jakby ja mu wyczesuje i zaraz w to miejsce ma nową :)
  4. bubu skrzynke wyczysc ;)
  5. podniesiemy chudzinkę
  6. u Tita było widac ze siersc bedzie dłuższa ale nie przypuszczaliśmy ze az tak ;) no ale to jest urok posiadania kundelkow -nigdy niewiesz co wyrosnie :evil_lol: czy twoja Wiki tez wszedzie zostawia swoją siersc czy niemacie z tym problemu?
  7. mówilismy eee bedzie mały to zostawmy go jest taki kochany hmm do małych to on nie należy :roll: tylko gdzie tu teraz reklamacje złożyć :hmmmm: [SIZE=1]to oczywiście żart-kochamy go nawet jakby wyrósł na konia ;)[/SIZE]
  8. prosimy o wsparcie dla szczeniaków
  9. a co myslałaś ze on juz sobie taki mały został :evil_lol: witaj CatAngel miło ze jestes ;)
  10. no i jeszcze psiapsiółka Titusia-Mrówka ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/522/45e6a11efa74171dmed.jpg[/IMG][/URL]
  11. a wyrosło z króliczka takie cuś :) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/534/43fb5c4284fcec52med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/522/cbf95d5d1130337fmed.jpg[/IMG][/URL]
  12. [quote name='paoiii']Wiedziałam, że mogą powstac jakies nieporozumienia więc od razu wolałam napisac sprostowanie :) Nie naleze od tych którzy byliby wstanie zawiązac szunek psu na szyji... ;)[/QUOTE] ajjj nie o to chodzio ;) tak myslalam ze to jakis patent na cos
  13. no i jeszcze jedno ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/521/f54daca959f6d6fdmed.jpg[/IMG][/URL]
  14. mam jeszcze pare ;) jak był mały/mniejszy [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/533/dea3f1f48ed65101med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/539/869e5e5adbd0c33cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/539/a593bc8686a506a3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/541/102e08cf1622dcbfmed.jpg[/IMG][/URL] jedno z moich ulubionych :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/523/b6fbabf84d36f3afmed.jpg[/IMG][/URL]
  15. miałam pytać o ten sznurek jak tylko zobaczyłam :oops:
  16. [quote name='paoiii']ooo MartynaP z chęcią pooglądam jeszcze jedną taką jak moja mama mówi "zmokłą kurę" :D[/QUOTE] to lec do Tita juz jest ;)
  17. mam :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/540/7fccccaa3ac36290med.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='paoiii'] [B]kąpiel = wiki zmokły szczur :D[/B] [URL=http://img442.imageshack.us/i/130pf.jpg/][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/5093/130pf.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] mam tez gdzies podobne zdjecie...lece poszukac :)
  19. super :) niesmiało obstawiam domek numer 3
  20. prosimy o wsparcie dla halbinkowych maluchow-musza byc dobrze odrzywiane zeby wyglądac jak nalezy
  21. pisałam własnie na NK ze nam to chyba nie grozi -jak myslisz ? :cool3:
×
×
  • Create New...