Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. [quote name='iwop']wczoraj dopiero została odrobaczona i zostanie zaszczepiona za tydzień...[/QUOTE] jakby co moge ja wziasc na tymczas zanim znalazlby sie transport to chyba bedzie juz zaszczepiona albo niech ja ktos przetrzyma chociaz do czasu szczepieia i te 10 dni po a ja ja pozniej "przejac" moge ja tu nic nie bede ukrywac -kot musi byc po szczepieniu w pażdzierniku dokładnie 9 zmarlo mi kocie na pp dlatego nieszczepione odpadaja do marca bo mam kwarantanne minelo 4 miesiace wiec po pierwszym szczepieniu i kwarantannie po bedzie wszystko ok tyle moge zaoferowac
  2. banerek od amyszki z miau :) [URL=http://tiny.pl/hc4lp][IMG]http://i.imgur.com/MBWs5.png[/IMG][/url]
  3. taka ładna kicia i musi w piwnicy siedziec
  4. podniose chociaż z tymczaem bym pomogła ale ona nie szczepiona jest
  5. [quote name='marra']A gdzie ten bazarek ?? [/QUOTE] tutaj :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/200508-Super-NOWE-książki-dla-dzieciaków-poznających-świat-!!-na-Szarą-Przystań-do-30.01-lt-lt[/URL]
  6. [quote name='Saththa']Pokaż się na rano... ehh[/QUOTE] i jeszcze raz ;)
  7. [quote name='_bubu_']Ja nie wiem jak się ta Pani nazywa tzn. nie zapamiętałam z rozmowy. Zerknij na pierwszy post tam są wpłaty.[/QUOTE] sa -bo ta Pani to Dagna Cz. a wiesz co u małej ??
  8. bubu o u małej ?? pani z FB ktora do ciebie dzwonila pyta mnie czy doszły pieniadze ?
  9. [quote name='halbina']no to teraz czekamy na foty dziewczyny Tito :-)[/QUOTE] ma zakaz spotykania sie z dziewczynami ;)
  10. [quote name='Casablanca']Matko, biedaczka kolejna...:shake: Masz może jakieś jej zdjęcia, czy coś?[/QUOTE] sa zdjecia w pierwszym poście ;)
  11. jest Pan zainteresowany adopcją obydwóch szczeniaków-w czwartek wizyta ;)
  12. [quote name='abero']Tak jak pisałam przed pierwszym allegro, nie jestem biegła w wystawianiu, ale spróbuję się doedukować i coś z tym zrobić.[/QUOTE] dlatego pozwolilam sobie wtracic moja skromną uwagę :)
  13. [quote name='abero']A proszę: [URL]http://allegro.pl/poldek-w-typie-jagdterriera-pilnie-szuka-domu-i1433482487.html[/URL][/QUOTE] powiem szczerze mozna by edytowac i kazde zdanie oddzielic enterem wtedy jest wszystko czytelne bo niestety teraz wszystko jest na "kupie" i niefajnie sie czyta ;)
  14. [quote name='halbina']3 Martynko... ale mam dość, absolutnie dość... [/QUOTE] odpocznij może halbinko troche co ? ;)
  15. [quote name='limonka97']o, to gratulujemy Titowego męstwa :D[/QUOTE] menszczyzna z niego pełnym pycholem ;)
  16. beznadziejna sytuacja :( miał szanse na lepsze życie i poszła sie ..
  17. chudzinka :( oby nic nie wylazło złego
  18. wszystkie maluszki czekaja jeszcze ?
  19. super ze domki sa ;) a kocich tymczasow ile zostalo jeszcze?
  20. od kilku dni wreszcie zaczyna noge do sikania podnosic :)
  21. a jeszcze w pewnej fazie wzrostu wyglądał tak [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/570/00e645d5af203700med.jpg[/IMG][/URL]
  22. prosimy o pomoc w spłacie rachunku za leczenie
  23. [quote name='diana79']cioteczki ten psiak jest podobny do Koali [url]http://zaginionepsy.pl/obiekt,6403,Znaleziony,Czeladz,NN.html[/url] jeżeli to nie on to może warto też zrobić ogłoszenia o zaginięciu na różnych portalach, może go ktoś rozpozna[/QUOTE] wpisywałas to przez google? ja wpisywalam różnie i jakos nic mi nie wskoczylo sensownego-probowalam tez po czesci numeru ktory jest na CzK pytam z ciekawosci na przyszlosc moze sie przydac ;)
  24. [quote name='Gosiara'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/569/a1afa0ba071f6b1b.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] po Inką siedzi kosmita !! :evil_lol:
×
×
  • Create New...