-
Posts
4528 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MartynaP
-
2 łapy w gipsie - Kaja - połamany szczeniak ma dom
MartynaP replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='_bubu_']Kaja już nie kuleje na łapke ale nadal się ugina. W poniedziałek się zobaczymy, jak nie zapomne aparatu to zrobie fotke .[/QUOTE] no nie zapomnij!!! -
[quote name='paoiii']a dziś obiecane zdjęcia mikro wiki, sprzed ok 8 lat :D tu ma 2 miesiące :) [URL="http://img683.imageshack.us/i/wikimala.jpg/"][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/4950/wikimala.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] jaaaaacie jaka kruszynka :loveu: i faktycznie nie obrośnięta :evil_lol:
-
Zoe:czekoladowa labrado-staffka. Wreszcie u siebie!
MartynaP replied to Emiś's topic in Już w nowym domu
[quote name='Emiś']Niestety miłość do Zoe okazała się słomiana. Suńka od wczoraj u mnie. [URL]http://pies.onet.pl/33865,13,16,nalezy_mi_sie_grzeczny_pies,artykul.html?drukuj=1[/URL][/QUOTE] no to nieźle :shake: a dlaczego Zoe wróciła co się stało? można zapytać może byli właściele Zoe się wypowiedzą wkońcu są na dogo zarejestrowani Emiś czy to co wkleiłaś to miał być artykuł ten?? [URL]http://pies.onet.pl/33865,13,16,nalezy_mi_sie_grzeczny_pies,artykul.html[/URL] bo mi się niechciał otworzyć i sobie w google znalazłam kopiując twój link -
2 łapy w gipsie - Kaja - połamany szczeniak ma dom
MartynaP replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
pani Dagna wplacila na tamto konto chyba-rozumiem ze to niejs jakis wielki problem i te pieniadze sa dla Kaji? -
2 łapy w gipsie - Kaja - połamany szczeniak ma dom
MartynaP replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
SUPER :) bubu wyczysc skrzynke -
Sznaucer albo pudlo-sznaucer -MA DOM!!!!!!! :))))
MartynaP replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
fajne fotki przynajmniej widac cały jego sliczny pycholek :) -
Trójka małych rozkosznych bobasków-wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
z nowego domu [URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-02/319e6845/snc00060.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-02/319e6845.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-02/e3c961db/snc00066.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-02/e3c961db.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-02/73ad09a2/snc00071.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-02/73ad09a2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-02/c7e74ccc/snc00074.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-02/c7e74ccc.jpg[/IMG][/URL] -
halbinko sercem swoim wielkim decyzje podejmij i napewno bedzie dobrze :)
-
[quote name='Agnieszka Co.']Co Wy o niej piszecie??? - jest śliczna i chwytająca za serce, do schrupania :)[/QUOTE] ja ci mówię ona jest okropnie brzydka :eviltong: do tego stopnia ze mój mąż rozdaje jej całusy a mała śpi w łóżku z nami dokładnie to między nami :crazyeye:
-
[quote name='_bubu_'] [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/9822/dsc0712g.jpg[/IMG][/QUOTE] sunia jest u mnie-straszna z niej brzydula :evil_lol: [URL="http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-02/5904ce4f/dsci1324.jpg.html"][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-02/5904ce4f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-02/2c72ea18/dsci1325.jpg.html"][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-02/2c72ea18.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-02/fcc39685/dsci1334.jpg.html"][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-02/fcc39685.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-02/71c42772/dsci1339.jpg.html"][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-02/71c42772.jpg[/IMG][/URL] bubu widzisz jakąś różnice w suni ???
-
halbinko jak juz odetchniesz to napisz cos wiecej o tej pani z Bytomia,moze byc na gg
-
2 łapy w gipsie - Kaja - połamany szczeniak ma dom
MartynaP replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='_bubu_']Łapki ładnie się zrosły ale niestety na zdjęciu wyszło nowe zwichnięcie nadgarstka . Jedna łapka się ugina i znowu poszła do gipsu. Jakby tego było mało , Kaja koślawo chodzi na tylne łapki , prawdopodobnie spadają jej rzepki w obu łapkach Jeśli to się potwierdzi to będą czekały ją operacje :( Kaja ma osłabione torebki , sciegna, wiezadla i miesnie. Musze kupic specjalny preparat. Niestety drogi, 70zł :([/QUOTE] Pani Dagna z FB która wpłaciła na Kaję 100 zł napisała zeby kupić ten lek ona wpłaci na to pieniądze bubu co z maluszkiem pisałam smsy i nie dałas nic znac :( edit: Kaja juz ma tylko jedna łapkę w gipsie ?? -
2 łapy w gipsie - Kaja - połamany szczeniak ma dom
MartynaP replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='_bubu_']Łapki ładnie się zrosły ale niestety na zdjęciu wyszło nowe zwichnięcie nadgarstka . Jedna łapka się ugina i znowu poszła do gipsu. Jakby tego było mało , Kaja koślawo chodzi na tylne łapki , prawdopodobnie spadają jej rzepki w obu łapkach Jeśli to się potwierdzi to będą czekały ją operacje :( Kaja ma osłabione torebki , sciegna, wiezadla i miesnie. Musze kupic specjalny preparat. Niestety drogi, 70zł :([/QUOTE] o matko :( jaka ona biedna :( -
Schron Sosnowiec-wszędzie szukamy pomocy dla kociaków!!!
MartynaP replied to terenia1's topic in Kotki już w nowych domach
bazarek na kocia chatke [URL]http://www.dogomania.pl/threads/201803-Kartki-walentynkowe-na-Kocią-Chatkę-KUP-TERAZ*do-14.02.-g-20-0*?p=16268089#post16268089[/URL] -
bubu bede zainteresowanym podawac twoj numer jakby dzwonili o szczeniaki
-
Trójka małych rozkosznych bobasków-wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
maluchy pojechały ;) Emilka wiem ze już ten psiak z łapkami opuchniętymi nie zyje :( ja niemoge wziasc teraz szczeniaka -niema mnie calymi dniami w domu -z domu do pracy i odwrotnie dlatego nawet sie cieszymy ze sie dom dla Promyka i Balto znalazl bo jak wracam to mam w domu mały chlew niemialby sie kto nim zajac poprostu a on wymaga opieki,podawania lekow kroplowki u mnie niemial by kto tego zrobic -
Zoe:czekoladowa labrado-staffka. Wreszcie u siebie!
MartynaP replied to Emiś's topic in Już w nowym domu
[quote name='Emiś']Zoe już po zabiegu :) Komplikacji żadnych nie było. Ma wszczepiony microchip, wyczyszczone uszka, i obcięte pazurki :) Zabieg zaczął się o 14 a o 17 Zoe już sama wsiadła do autka. Ma założone szwy śródskórne, więc nie trzeba będzie ich usuwać.[/QUOTE] eeee no to szacun :) -
Uratowana przed podpaleniem kicia ma domek w Krakowie
MartynaP replied to iwop's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='iwop']Malutka nazywa się Iskierka :) Wczoraj koło godz. 21 przyjechali po nia jej nowi państwo :) Bardzo dziękuję raz jeszcze MartynkaP za ofiarowany tymczas! :)[/QUOTE] niema za co :) cieze sie ze kicia ma juz domek powodzenia kiciu :) -
Trójka małych rozkosznych bobasków-wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
maluchy jada dziś -no bo juz niedziela :) -
moje jada do domu wspolnego wiec grubbarybba decyduj sie szybko :cool3:
-
Trójka małych rozkosznych bobasków-wszystkie w nowych domach :)
MartynaP replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
juz po wizycie-dzieki jotce :) domek jest ok psiaki mogą jechac juz dzwoniłam ale Pan niema jak przyjechac :( porusza sie autobusem -zreszta chyba mi mowil o tym jak dzwonil pierwszym razem,szczerze to juz niepamietam wiec trzeba maluchy teraz jakos tam dotransportowac -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
MartynaP replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
klatke mam kenelowa zalezy jakie auto bo niewiadomo czy sie zmiesci ;) -
[quote name='halbina']Niestety, koniec dobrej passy... Potencjalna pani Florka napisała właśnie, że po przeczytaniu umowy... "Witam panią:) co do Florusia jestem bardzo zadowolona z tym że po przeczytaniu umowy zainteresował mnie jeden punkt-KASTRACJA PIESKA-powiem szczerze że ja nigdy za tym nie byłam i nie jestem także nie wiem czy mam szansę na pieska:(proszę o odpowiedź,pozdrawiam I.Cz." A już miałam go zawozić... Co do Cmoka - kompletna cisza...[/QUOTE] odpowiedziałas cos tej pani ? z ciekawosci zapytam
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
MartynaP replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='dineh']czy ma któraś z was klatkę dla psiaków i mogła by użyczyć?? w sobotę będę wiozła szczeniaki i przydało by się coś takiego[/QUOTE] kenelową ?