-
Posts
4528 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MartynaP
-
[quote name='ZUZANNA11']Ludziska... Zgłosiła się się do mnie pani z Piaseczna, ma domek z ogrodem. Zgadza się na warunki umowy. Potrzebuję kogoś do sprawdzenia domku i proszę o przesłanie umowy adopcyjnej.[/quote] tu w drugim poscie masz umowy [URL]http://http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=25135[/URL]
-
Anha 4 m-czna rozpacz-po ciężkiej chorobie za Tęczowym Mostem
MartynaP replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
czy sunia szuka tymczasu czy bedzie tam czekala az znajdzie dom staly? -
Anha 4 m-czna rozpacz-po ciężkiej chorobie za Tęczowym Mostem
MartynaP replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
śliczna :loveu: napewno niedługo znajdzie domek. Te oczy faktycznie...:-( -
my pojechalismy z mala o 1 w nocy do weta bo ja pierwszy raz cos takiego widzialam i sie wystraszylam ze moze to jak pchly mi sie porozlazi po mieszkaniu i niebede mogla tego wytepic. Sunka ma jeszcze troche na brzuchu ale ciagle czeszemy czeszemy i czeszemy ale tez jeszcze piszczy troche jak sie drapie. faktycznie bidulki :shake: dobrze ze teraz juz grzeja doopki ;)
-
nie zaszczepilismy suni bo Kasia mowi ze lepiej poczekac jeszcze tydzien wtedy jak nie bedzie sie nic dzialo to mamy przyjechac . Sunia jest bardzo madra na dworze zalatwia sie wie nawet ktora to nasza klatka ostatnio wystraszyla sie bo pies szczekal to uciekla do klatki i czekala prawie pod drzwiami.Bawi sie z moim kotem tylko ze kotka troche nie zna umiaru i czasami ja mocniej podgryzie oczywiscie domaga sie wejscia na łóżko i piszczy jak jest glodna a jadla by 24 na dobe :lol: Musze wymyslic jakies imie...:roll:
-
wczoraj bylismy z sunia u weta bo sie wystraszylismy tych lokatorow w siersci okazalo sie ze to wszoly i jest ok-dostal preparat na to i wyczesujemy.Dalam jej tabletke na robaki i dzis juz sie pojawily w koopie.W poniedzialek jedziemy do formicy na szczepienie. Sunia jest bardzo kochana, bez problemu zalatwia sie na dworze biega i bawi sie chociaz wczoraj byla bardzo smutna ale dzis juz jest ok.Biega tylko za nogami mojego syna chyba lubi dzieci :roll: A oto ona [URL]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/245/13bcef81360d32bb.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/318/a2c7af43fec1851d.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/246/ebfc2079c8124ecc.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://[/URL][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/246/dadad0e5e8ab4f16.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Anashar']Ja się boję brać pod uwagę czarniejsze scenariusze...[/quote] ja tez ale jesli sie nie znajdzie to wiecej jak pewne ze ktos go zobaczyl i wziol skoro mama byla dzis ale bez synka. Moze popytac ludzi albo faktycznie ogloszenia ze zaginał?? Z drugiej strony biedna mamusia teraz sama zostala :-(