Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. [quote name='NaamahsChild']Jak mi załatwicie transport do Wrocławia, to na Śląsk mogę przewieźć pieska. Gdzie dokładnie?[/quote] dokładnie to okolice Będzina ale wiadomo ze jak bedzie sosnowiec dąbrowa itp. to ja postaram sie podjechac.
  2. Podnosze-pilnie transport dla maluchów
  3. Jakto został pogryziony?? [quote name='diana79'] p.s. czy mogłabym prosić o podanie stron gdzie można ogłaszać psiaki bo mam tylko kilka a wiem że jest ich wiele [/quote] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/spis-stron-ogloszeniowych-post-1-2-a-122313/[/URL]
  4. wiesz ze nawet wszystkie bym je wzieła :placz: ale nie dam rady mam dwojke dzieci w tym jedno male i nie dam rady z dwoma szczeniorami :shake: Jestem ze ślaska jakby byl transport gdzies w moje strony -nie koniecznie do samego będzina to tez super jakos postaram sie dojechac ;)
  5. jesli udałoby sie zorganizowac transpotr wezne na tymczas najmniejszego z nich. czy takie "schronisko" to normalna rzecz? przeciez rece opadaja :-(
  6. [quote name='Martens'][B]MartynaP[/B] miałam właśnie do Ciebie napisać. Szczeniaki już mają tymczasy, ale co z mamą szczeniąt... Chciałam zapytać, czy byłabyś skłonna dać jej DT, jeśli znajdziemy transport. [/quote] niestety moge tylko szczeniaka :shake:
  7. [quote name='Martens'][B]MartynaP[/B] jak z transportem do Ciebie? Ile masz do W-wy? Do W-wy mogę psa zabrać z samego rana 7, 8 i 9 listopada jak jadę na zajęcia, ale jeśli pasuje innego dnia, mogę jechać specjalnie. Finansowo pomogę. [/quote] jest 270 km. mysle ze transport by na dogo sie znalazl ale to pewnie potrwa
  8. ufff jestem :roll: dogo mi tak muli ze niemam juz sił przebijac sie przez strony Moge sunie wziasc :) tylko odrazu mowie ze finansowo nie bede w stanie jej zaszczepic :shake:
  9. [quote name='Kasiek'][I]Wlasciciel jest posiadaczem dwoch psow ,z ktorych jeden wlasnie zmarl 2 tygodnie temu. Przeslal nam wszsytkie dane o sobie . Nie mial nic do ukrycia . Jest ojcem 3 letniej coreczki i mezem. Chyba jest to efekt zalu po stracie ,bo okropnie tesknia za swoim 9 letnim psem. Stracili go na raka . Zalezy im na psie podobnym do straconego i koniecznie szczeniaczek ze wzgledu na dziecko . Drugi pies to to troche jamnikowaty . Obydwa byly piekne. Ludzie jada az z Gliwic. wiec gdyby to bylo na lancuch to nie sadze ,zeby chcieli sobie zadac taki trud. Poza tym mieszkaja w bloku. Mamy nadzieje ,ze bedzie to dobry opiekun. Oboje z zona sa milosnikami psow.[/I] [I]Pozdrawiam [/I] [I]Ula[/I][/quote] nie zrozum mnie źle-to tylko tak z troski :roll:
  10. [quote name='Kasiek']Jestem tylko posrednikiem, jedyne co moglam zrobic to powiedziec im zeby to sprawdzili i upomnieli ze trzeba wysterylizowac. Ale czy tak zrobia?? niestety nie wiem. pewnie chca jak najszybciej oddac komuś psa.[/quote] o kurcze to nie dobrze :shake: moze chociaz umowe niech podpisza
  11. o kurcze no niezmienilam miejscowosci :oops: ale to dom nie bedzie sprawdzany?
  12. allegratka [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1726895_3_miesieczna_sunia_al_a_owczarek_szuka.html"]3 miesi[/URL] na allegro nie przyjmuje mi zdjec-pisze ze nie ten format,niewiem dlaczego Zawsze sciagalam zdjecia z forum i blo ok Moze na maila mi przeslij Na allegro napewno ktos ja wypatrzy
  13. [quote name='Kasiek']nie, na razie nic nie ma[/quote] hej no to ja zrobie allegro i gratke tylko podaj namiary ;)
  14. no niestety narazie zadnej decyzji nie podejmiemy poniewaz teraz zaczynaja nam sie wyjazdy do rodziny zeby groby odwiedzic. Czy mala ma jakies ogloszenia?
  15. a gdzie moja mama :-(
  16. no tak i w sumie jak owczarek ;) z nami jest taka sytuacja ze na wiosne mamy kupic owczarka-maz tak chcial bo chce owczarka 100 % a ja oczywiscie jak znajde jakiegos na dogo to zaraz mu marudze bo wolalabym pomoc potrzebujacemu a taki w hodowli zle nie ma i napewno dom znajdzie To teraz mu pomarudze znów...moze na takiego al'a sie zgodzi :roll:
  17. podniose malucha pokaże męzowi :cool3: ostatnio bylismy zainteresowani suczka z Tczewa ale osoba opiekujaca sie chciala aby ja najpierw poznac a my niemamy mozliwosci tak daleko podjechac i po dlugiej naradzie stwierdzilismy ze to jednak sie nie uda :-(
  18. Zastanawiam sie czym się sugerować wybierając szczeniaka w hodowli? Czy zwrócić uwagę w jego zachowanie?,czy patrzeć na wielkość?wybrać bardziej tego śmiałego czy spokojniejszego? a może coś innego jest ważne przy wyborze? Czy poprostu wybrać tego który nam sie najbardziej spodoba i juz :)
  19. [quote name='BeataJ']Aza sie przypomina, nadal czeka w schronisku. Weekedn miala pelen wrazen, troszke socjalizacji z ludzmi, z psami, z samochodami. Niestety, musiala wrocic do schroniskowego boksu.... [CENTER][SIZE=5][COLOR=red][B]KTO POMOŻE JA OGŁASZAĆ?????[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] Beata[/quote] mogę zrobic allegro i allegratke ;)
  20. [quote name='Kar0la']Auraa myślałam o Tobie. :loveu::loveu::loveu: Te maluchy nie dają mi spokoju. :shake: Czyli jeden maluszek może iść do Aury, drugi do Wrocka. Czyli trzeba by jeszcze dwa umieścić. Jeśli Grubba Ryba wzięłaby dwa maluszki na tydzień, czy ktoś mógłby je potem przejąć lub chociaż jednego? Edit: MartynaP napisała, że jednego może umieścić u siostry, ale to chyba na Śląsku.:roll:[/quote] tak mieszkamy na śląsku w Bedzinie tak jak Zuzanna pisala
  21. jednego szczeniorka mogę "upchnąc" u siostry ;)
  22. [quote name='jusstyna85']Tobie to jakoś te adopcje poszły w mig....[/quote] mysle ze kociaki szybciej mozna wyadoptowac niz szczeniaki :roll:
×
×
  • Create New...