Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. psiak śliczny mogę zrobić allegro i allegratke ;)
  2. [quote name='oktawia6']"bardziej dokładne" nikt wcześniej nawet na dogo nie słyszał o tym miejscu-nie było ani jednego zdjęcia-teraz są- "bardziej dokładne"? proszę niech ktoś zrobi lepsze[/quote] oktawia spokojnie.Tak napisal ten gość ze potrzebuje zdjec na ktorych idac stan tego schronu oczywiscie przesle mu te ktore sa i opis tego co jest tutaj
  3. jesli beda zdjecia calego schronu warunkow tam panujacych takie bardziej dokladne i opis kogos kto tam byl przesylam do tego dziennikarza i on działa ;)
  4. [quote name='Kar0la']I jak pojechał?[/quote] tak pojechał :lol: ale z tego wszystkiego zapomnialam napisac :) jak beda wiesci i foty to wkleje
  5. podnosze kluchy-kolejne :shake:
  6. czy podjedzie ktos inny na ta wizyte czy ja mam jechac jak juz bede mogla [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/5923.html"][B][SIZE=3][COLOR=#000000]Reyes[/COLOR][/SIZE][/B][/URL] oferowała tez pomoc
  7. czy mam jechac jak juz bede mogla czy ktos inny pojedzie?
  8. czyli mam sie do niego uśmiechnąć? on mi powiedział ze jak bede potrzebowala pomocy to on postara mi sie pomoc tak ze ....:cool3:
  9. wogóle czy są gdzieś zdjęcia szczeniorów?
  10. podnosze sunie pilnie potrzebna pomoc :-(
  11. [quote name='MartynaP']pojade w niedzielę ;)[/quote] no i nie pojade dziś :placz: moj syn dostal w nocy goraczki ma okropna angine.Mąz na 14 idzie do pracy niemam z kim go zostawic-samego nie moge bo niewiadomo czy mu gorączka nie skoczy. Wiec niewiem czy pojade jak mu choc troche minie czy poprostu [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/5923.html"][B][SIZE=3][COLOR=#000000]Reyes[/COLOR][/SIZE][/B][/URL] pojedzie bo oferowala ze podjedzie. Naprawde bardzo przepraszam ze nawalilam i sunia musi jeszcze byc w schronie a tak moglaby juz sie moze wybierac ale naprawde niezalezne to jest ode mne :-(
  12. pan do ktorego pojedzie Tofi jest dziennikarzem -tylko ze radiowym moge z nim pogadac moze ma jakies znajomosci bo wiadomo ze to musi byc w TV zeby wszyscy widzieli
  13. Tofi pojedzie we wtorek do domku :lol: wolalam poczekac zeby byc pewna ze jest zdrowy,chcialam go poobserwowac czy bedzie jadl itp. i pozatym w poniedzialek bedzie odrobaczony ponownie wiec wolalam juz po tym zeby jechal.
  14. [quote name='oktawia6']Martynko pamiętaj tylko by temu panu przypomniec że maluszek nie może wychodzic z domu-przed pierwszym szczepieniem ca chor.zakaźne potem doszczepieniu też-po doszczepieniu jest okres kwarantanny 10 dni-dopiero po tym okresie może mały wyjśc na dwór.[/quote] tak-on o tym wie :) ostatnio odszedl jego 13 letni pies. Bedzie dobrze to dobry dom-czuje to :roll:
  15. [quote name='Jaaga']Warto byłoby zainterweniować w tej sprawie, ale potrzebne do tego są osoby na miejscu, żeby np. po urzędach latać. Może nawet, gdyby nie zlikwidowano tego schroniska, to udałoby sie wymusić dostosowanie panujących tam warunków do obecności zwierząt domowych. Podejrzewam tylko, ze wtedy nie będzie się włascicielom interes opłacał :angryy:. Jak na razie to miejsce nastawione jest na maksimum zysku przy zerowym nakładzie.[/quote] jestem tego samego zdania i dlatego ciagle pytam co mozna zrobic bo przeciez sa osoby ktore juz mialay doczynienia z takimi rzeczami-ja nie wiec niewiem co robic gdzie zglaszac :shake:
  16. [quote name='oktawia6']wtedy umrą wszystkie:angryy:[/quote] oktawia6 proszę cię :shake: co mozemy zrobic w tej sprawie i gdzie zgłosic zeby to schronisko albo poprawilo swoje warunki albo zostalo zlikwidowane
  17. pytałam jest żoncia :cool3: a co z resztą maluchów ?:-( Moze chciaz zorganizowac zbiórke karmy albo jakis rzeczy potrzebnych do tego "schronu" a najlepiej to zgłosic i zlikwidowac :angryy:
  18. więc co można zrobić w tej sprawie? jak spadnie śnieg i bedzie -20 to te psy zamarzna w tej oborze :-(
  19. Tofi w przyszłym tygodniu jedzie do nowego domu-jeszcze tylko go sprawdze i pojedzie. Pan jest dziennikarzem radiowym powiedzial ze moge liczyc na jego pomoc -moze jak bedzie trzeba cos nagłośnić :cool3:
  20. a dla Tofi'ego szykuje mi sie suuuuper domek :)
×
×
  • Create New...