-
Posts
4528 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MartynaP
-
malutki szczeniak PILNIE POTRZEBNY DT!!!! ma dom
MartynaP replied to Marta_Ares's topic in Już w nowym domu
psiak śliczny mogę zrobić allegro i allegratke ;) -
[quote name='oktawia6']"bardziej dokładne" nikt wcześniej nawet na dogo nie słyszał o tym miejscu-nie było ani jednego zdjęcia-teraz są- "bardziej dokładne"? proszę niech ktoś zrobi lepsze[/quote] oktawia spokojnie.Tak napisal ten gość ze potrzebuje zdjec na ktorych idac stan tego schronu oczywiscie przesle mu te ktore sa i opis tego co jest tutaj
-
Szczeniaczki - kundelki czekaja na dom . mają domy
MartynaP replied to KulaPaPa's topic in Już w nowym domu
podnosze kluchy-kolejne :shake: -
[quote name='MartynaP']pojade w niedzielę ;)[/quote] no i nie pojade dziś :placz: moj syn dostal w nocy goraczki ma okropna angine.Mąz na 14 idzie do pracy niemam z kim go zostawic-samego nie moge bo niewiadomo czy mu gorączka nie skoczy. Wiec niewiem czy pojade jak mu choc troche minie czy poprostu [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/5923.html"][B][SIZE=3][COLOR=#000000]Reyes[/COLOR][/SIZE][/B][/URL] pojedzie bo oferowala ze podjedzie. Naprawde bardzo przepraszam ze nawalilam i sunia musi jeszcze byc w schronie a tak moglaby juz sie moze wybierac ale naprawde niezalezne to jest ode mne :-(
-
[quote name='oktawia6']Martynko pamiętaj tylko by temu panu przypomniec że maluszek nie może wychodzic z domu-przed pierwszym szczepieniem ca chor.zakaźne potem doszczepieniu też-po doszczepieniu jest okres kwarantanny 10 dni-dopiero po tym okresie może mały wyjśc na dwór.[/quote] tak-on o tym wie :) ostatnio odszedl jego 13 letni pies. Bedzie dobrze to dobry dom-czuje to :roll:
-
[quote name='Jaaga']Warto byłoby zainterweniować w tej sprawie, ale potrzebne do tego są osoby na miejscu, żeby np. po urzędach latać. Może nawet, gdyby nie zlikwidowano tego schroniska, to udałoby sie wymusić dostosowanie panujących tam warunków do obecności zwierząt domowych. Podejrzewam tylko, ze wtedy nie będzie się włascicielom interes opłacał :angryy:. Jak na razie to miejsce nastawione jest na maksimum zysku przy zerowym nakładzie.[/quote] jestem tego samego zdania i dlatego ciagle pytam co mozna zrobic bo przeciez sa osoby ktore juz mialay doczynienia z takimi rzeczami-ja nie wiec niewiem co robic gdzie zglaszac :shake:
-
Przyszedł Mikołaj i zabrał Misię do domku stałego:)
MartynaP replied to Gosiara's topic in Już w nowym domu
która jest do adopcji??