Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. tak własnie narazie maja butle -musze kupic termoforek bedzieł atwiej. W nocy mialam wstac zeby dac im jesc ale nie musialam -same mnie obudzily :p dostały jedzonko,wtuliły sie w siebie i cisza. Daje im na jedna połowe pudła gazety a pod nimi położyłam reklamówke zeby czasem nic nie przemokło to oczywiscie jak im sie chce ( a chce im sie non stop) to ida na te gazety a pozniej wracaja na "łóżeczko" to chociaz tyle dobrze bo jakby robiły gdzie popadnie to chyba bym im cała swoja szafe musiała tam wsadzić a tak wszystko czyste i suche i kożystaja z "ubikacji" :evil_lol: Gdzie lepiej tzn,taniaj kupic ta karme w sklepach czy na necie?
  2. Kupie jutro ten Royal rzeczywiscie-dzieki BIANKA :lol: EDIT: :mdleje:ale droga ta karma...:-(
  3. dzieki z miłe słowa :loveu: co do jedzenia to czy to jest normalne ze one wogole sie nie domagaja tego? ja je budze-czy to dobrze? bo one caly czas spia i tylko robia przerwy na siku i koope. Co do kup to maja biegunki ta babka w schronie powiedziala ze moga miec od jedzenia a odrobaczone byly 19 bo mam dla nich ksiazeczki. To chyba tyle tylko spia spia i spia... o tak... [URL=http://img237.imageshack.us/my.php?image=sdc10100jg6.jpg][IMG]http://img237.imageshack.us/img237/5246/sdc10100jg6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img237/sdc10100jg6.jpg/1/][IMG]http://img237.imageshack.us/img237/sdc10100jg6.jpg/1/w1024.png[/IMG][/URL]
  4. a to nie ma problemu dopiero co przerabialam wprowadzanie nowych rzeczy do jadłospisu :eviltong: Czyli jedzonko z twojego przepisu czy karma jakas odrazu? W schronie podobno jadly karme jakas dla maluchow.
  5. niezastąpiona w tej dziedzinie BIANKA :loveu: dzięki one wlasnie wypiły to mleko z miski,a koopki robia bardzo malutkie jak 5 groszy a zanim zrobia to sie nakreca i nawierca i kilometrow nabija sporo. EDIT:BIANKA no chyba sie proskami dzieliłyśmy ;) jak z Wojkowic to tak-to moj Tinky i Winky :evil_lol:
  6. [quote name='scarlet']więc jednak je zabrałaś :multi: a ja dziś na szpilkach przykuta do telefonu czekam czy mam jutro rano jechac czy nie jechac :) ciesze się[/quote] tak wlasnie kurcze wiedzialam ze mialam cie poinformowac ale z tego wszystkiego odlozylam to na pozniej :oops: Jedza same-chcialam sprawdzic czy umia i dalam im troszke mleka NAN 1 i wychlipały.Jest im cieplo i spia zanim je okrylam i dalam butle do pudla to marudzily a teraz przytulone sie grzeja. A jak z masowaniem brzucha bo tego sie najbardziej obawiam
  7. tez mam teraz takie małe glutki-moze ktoś pomoze poradzi cos itp. :cool3: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/dwie-male-dwutygodniowe-kruszynki-zabrane-ze-schronu-125741/[/URL]
  8. Zabrałam ze schronu dziś dwie malutkie 2/3 tygodniowe szczeniaczki-suczki. Są malutkie oczy mają za mgłą jeszcze. Nigdy jeszcze nie zajmowałam się takimi maluchami ale nie zastanawiałam się ani chwili jak dowiedziałam się ze tam są. W schronie podobno dostawały do jedzenia karme dla szczeniąt-niewiem jak dawały rade-ciągle szukają cyca.Śą maluteńkie-nie mogły zostać w schronie :shake:. Będą szukały domków jak podrosną albo może ktos bardziej doswiadczony bedzie mógł się nimi zająć. Jak narazie mile widziane porady :cool3: Zdjęcia będą wieczoerm-narazie tylko jedno jak śpią-iechce ich ruszac bo zagrzały doopki i spia. [URL="http://img377.imageshack.us/my.php?image=sdc10097gx2.jpg"][IMG]http://img377.imageshack.us/img377/7954/sdc10097gx2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img377/sdc10097gx2.jpg/1/"][IMG]http://img377.imageshack.us/img377/sdc10097gx2.jpg/1/w1024.png[/IMG][/URL] Zdjęcie ze strony schroniska:[URL="http://img392.imageshack.us/my.php?image=beztytuukb0.png"][IMG]http://img392.imageshack.us/img392/9190/beztytuukb0.png[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img392/beztytuukb0.png/1/"][IMG]http://img392.imageshack.us/img392/beztytuukb0.png/1/w483.png[/IMG][/URL]
  9. Przybyłam i ja-tez mam syna Michała A tego ślicznego Michałka na czterech łapkach podnosze na pierwszą ;)
  10. Pilnie poszukuje osoby która mogłaby odebrac 2 dwutygodniowe szczeniaki ze schronu i przetrzymałaby je do wieczora. Schron jest czynny do 16 i tylko w tych godzinach mozna je odebrac-ja moge jechac dopiero wieczorem. Bardzo pilne poniewaz nie musze chyba pisac jak moze skonczyc sie ten pobyt tych maluchow w schronie. Najlepiej gdyby ktos mogl je wziasc juz jutro-wtedy ja wieczorem je odbiore.
  11. moze poprostu do TOZ-u ? choc niewiem czy to cos da. Ja przekazalam wszystko o tym schronie temu dziennikarzowi powiedzial ze pomoze-ale...tez niewiem czy to cos da. Moze jest ktos blisko tego "schroniska" kto mogłby tam podjechac zobaczyc czy psiakow ubyło-przybyło chociaz z tego co wiem to bez oktawi chyba nie wpuszcza.
  12. podnosze-biegunka z krwią :-( bardzo żle mi sie to kojazy :shake: biedactwa
  13. diuna_wro bardzo ci dziekuje za pomoc :loveu: to jest tak ze on mi nie powiedzial ze nie maja czasu sama tak wnioskuje skoro maja chora coreczke do tego praca itp. to pewnie czasu za duzo nie maja albo raczej moze wiecej problemow. Oczywscie zaraz ci przesle numer i imie.Naprawde bardzo ci dziekuje :) Pan sam napisal ze potrzebuja porady wiec mysle ze to sensowne podejscie do sprawy bo przewaznie jest:"nie radze sobie -prosze ja zabrac" :shake:
  14. Mają z nią problem-nie to ze jej nie chca czy cos bo bardzo ja kochaja i nie narzekaja ale nie potrafia opanowac ej temperamentu-nie jest za bardzo grzeczna.Pan napisala ze potrzbuja chociaz jakiejs porady.Jak tylko sie do mnie odezwie to dowiem sie wiecej-niechcialabym ich tak zostawiac z tym bo jednak maja troche swoich problemow i raczej posłuszny pies byłby jak znalazł ;)
  15. myśle ze na allegro ktos je napewno wypatrzy. Rozumiem ze maja dwa tygodnie na znalezienie domów-a co potem? chyba nie bedzie łatwo temu panu znalesc weta ktory mu je uśpi :shake:
  16. [quote name='wtatara']Martyna daję Ci link do Allegro- zobacz wszystkie. Ja bedę je wklejać systematycznie- dzisiaj już nie mam siły [URL="http://www.allegro.pl/item485551690_uratujesz_ciapciaczka_przed_uspieniem.html"]URATUJESZ CIAPCIACZKA PRZED UŚPIENIEM ??? !!! (485551690) - Aukcje internetowe Allegro[/URL][/quote] chyba będą duże ;)
  17. [quote name='wtatara']jakoś na razie nikogo nie wzruszył oprócz Ciebie- dzięki[/quote] oj wzruszył i to jak :cool3:
  18. tekst chwyta za serce :-(
  19. Poznajecie tego małego szczeniaka którego nikt niechciał? Oto przedstawiam piękną damę:
  20. [quote name='kasiadafne'][SIZE=6][email protected] dziewczyna sie oglasza ze przyjmie psa piszcie, + zdjęcia[/SIZE] [/quote] super ale skad masz te namiary przeciez psiaka niemoze wziasc osoba "pierwsza lepsza"
  21. [quote name='KulaPaPa'] Z 2 strony proszę po mnie nie jechać jak po łysej kobyle, bo widzę że ktoś podburza innych do większego najeżdzania na mnie.[/quote] jeśli to było do mnie to też nie trafne...zadaję tylko pytania i pisze co uważam Próbuję tylko zrozumieć dlaczego nie było u ciebie wizyty poadopcyjnej i czy gdy dawano ci psa zostałaś poinformowana o fakcie sterylki (uwazam ze jeśli by tak było to nie miałabyś co do niej wątpliwości) i jej obowiązku (bo taki punkt znajduje sie w umowie) chyba ze jej nie podpisywalaś. Uwazam tez ze nie wszyscy na dogo sa traktowani równo-jednym sie obrywa jak suki nie dopilnuja a drugim nie
  22. mysle ze gdyby wlascicielka byla poinformowana o sterylce i jej "zaletach" nto nie pisałaby: "Nawet nie wiecie jak żałuję, że suńki nie kastrowaliśmy, ale było takie głupie myślenie... ze to ból, że coś się jej może stać..."
  23. [quote name='Rybka_39']A wizyta poadopcyjna u Was była? Dostaliście bon na darmową sterylkę? Czemu od razu jej nie wykorzystaliście? Dozytałam, suka była z akcji z tego co widzę, dlaczego wiec nie było wizyty przed/po adopcyjnej?[/quote] Rybcia wizyty nie było przeciez maciaszek napisala ze maja nauczke zeby robic wizyty poadopcyjne-czyli w tym przypadku nie bylo nierozumiem jak moglo nie byc wizyty.Czy jak dostawalyscie suke nikt was nie poinformowal o koniecznosci sterylizacji,niebyło umowy adopcyjnej? przeciez tam jest punkt o sterylce. sory ale jesli umowe podpisaliscie to jest to niewywiazanie sie z niej. Było tu juz sporo takich watkow załozonych przez np. nowych uzytkownikow gdzie pisali ze suka sie oszczenila i maja szczeniaki to na dzien dobry byly wymowki,pouczanie itp. a widze ze w tym przypadku jest wszystko ok i teraz wszyscy szukajmy domow dla maluchów :shake:
  24. [quote name='NadziejaA'] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/967/dsc00270gj2.jpg[/IMG][/URL] [/quote] super zdjęcie. Co oni tam tak podziwiają?:cool3:
×
×
  • Create New...