Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. w góre............... :kciuki::kciuki::kciuki:
  2. Elżbietka ano rosnie rosnie-niedługo pierwsze urodziny :BIG: Tengusia no widzisz jak nie urok to...wiecie co :evil_lol:
  3. iwop nie napisalam ze chce zeby byl na łancuchu odrazu napisalam jak tam jest-ze do domu go nie wpuszcza.Dlatego odrazu napisalam jak jest bez sciemniania i napisalam tez ze nie zostawilabym go tam bo trafilby na lancuch.o oborze tez nic nie pisałam tylko o komórce,i niemialam na mysli takiej ktora jest niewiem zagracona i z dziurawym dachem,.Zreszta moja siostra nie zostawilaby go na dworze czy w oborze miedzy krowami :shake: myslalam ze pies jest w bardzo zlych warunkach i marznie wiec stodoła sień czy letnia kuchenka byłoby dla niego ratunkiem.Cieplo by mial i dostawalby jedzenie...
  4. moja siostra wraca do opatowa moze moglaby go wziasc tam tzn.ona jedzie do mojej ciotki ale maluch niewiem gdzie by byl do domu nie wpuszcza bo to wies-tam pies nie ma prawa byc w domu no i co pozniej z nim,ja mam teraz szczeniora amstafa na tymczasie.Moze w komorce stodole niewiem zawsze to lepsze niz dwór.Ale tam go nie zostawilabym bo skonczy przy budzie
  5. [URL=http://img72.imageshack.us/my.php?image=sdc10213vh8.jpg][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/9687/sdc10213vh8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img72/sdc10213vh8.jpg/1/][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/sdc10213vh8.jpg/1/w1024.png[/IMG][/URL] [URL=http://img72.imageshack.us/my.php?image=sdc10219oy7.jpg][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/1255/sdc10219oy7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img72/sdc10219oy7.jpg/1/][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/sdc10219oy7.jpg/1/w1024.png[/IMG][/URL] [URL=http://img382.imageshack.us/my.php?image=sdc10210xb7.jpg][IMG]http://img382.imageshack.us/img382/9977/sdc10210xb7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img382/sdc10210xb7.jpg/1/][IMG]http://img382.imageshack.us/img382/sdc10210xb7.jpg/1/w1024.png[/IMG][/URL]
  6. dzięki juz posyłam do misieek
  7. misieek sprawdzi dom :multi: Tengusia jako ze sie znasz :cool3: prosze napisz co powinna sprawdzac u tych ludzi pod katem tejże rasy :eviltong:
  8. Hooooooooooooooooooooooop
  9. chyba bym im dodatkowe łóżko kupiła :eviltong:
  10. ale kruszynka slodka :loveu:
  11. [quote name='Dinka']Mam robic ogloszenia Frodusiowi? czy poczekac, az bedzie wizyta? :loveu:[/quote] może zrób bo jeszcze narazie szukam osoby ktora by wizyte przeprowadzila i niewiado mo =co z tego wyjdzie Tengusia co co tego spania na kanapie to fakt dzis sie o tym przekonalam,wczoraj spal w kuchni ale dzis juz znalazl nasze łóżko-oj jak nam bylo ciasno :evil_lol:
  12. Bukowno jest koło Olkusza a on hmmm niewiem czy ma wiecej niz 4 ale naprawde to jest rozbrykany szczeniak ale jest tez posłuszny,raz mu powiem i słucha.Grzeczny i mądry
  13. właśnie dlatego tez mysle ze wizyte przeprowadzic mozna bo to w sumie sa przeciez nikt tam nie jedzie na kawe tylk waruynki dla psa sprawdzic
  14. widziałam ten reportaż i ostatnio tez o tym mowili jak wyrok dostawał. Normalnie coś mnie brało jak na niego patrzyłam :angryy:
  15. tak pytałam czy wie cos na temat tej rasy-pani powiedziala ze tylko czytała no i tego onka mieli. Szukaja psa na kanape nie jakiegos do obrony czy pilnowania. Niewiem...wydaje mi sie ze nie moge z gory zakladac ze nie moga go adoptowac w sumie po to chce wizyte przeprowadzic. To co ?? nie robic tej wizyty :niewiem:
  16. cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudo :loveu:aaaaa
  17. Dzwoniła właśnie do mnie Pani zainteresowana Frodem. Mieszka sama z mężem mieli owczarka niemeckiego ale był nieuleczalnie chory i musieli go uspić-miał 17 lat. Pani mówiła ze bardzo im brakuje psa,spacerów i wogóle. zgadza sie na wszystkie warunki. Pani jest z Bukowna więc musze kogos znalesc do wizyty bo niemam jak dojechac
  18. [quote name='Tengusia']jestem jestem tylko ze nie wiele moge :placz: mamy teraz na stanie trzy asciki do adopcji a zero telefonow :placz: jednakze malucha widzialam juz wczoraj tutaj i bede o nim pamietac moze akurat cosik sie znajdzie ;)[/quote] :calus:.................
  19. hoooooooooooooooooooooop
  20. Frodo zabrany ze schronu.Ma 4 miesiace. Szczepiony,kastrowany,zaczipowany Bardzo grzeczny i mądry :cool3: Szuka ODPOWIEDZIALNEGO domu [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/5741/sdc10196nq8.jpg[/IMG] [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/5750/sdc10197rc9.jpg[/IMG] [IMG]http://img172.imageshack.us/img172/3711/sdc10198nt6.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/4418/sdc10200tr5.jpg[/IMG] [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/191/sdc10202da3.jpg[/IMG] [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/3149/sdc10205mm9.jpg[/IMG] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/frodo-4-m-ce-amstaf-jak-media-markt-nie-dla-idiotow-129096/[/URL]
  21. [quote name='KUNA 85'] i w efekcie eutanazja tegoż psa .[/quote] nigdzie niema o tym mowy...:shake: pedro sliczny psiak watku juz nie zaśmiecam
  22. czy ktoś wie kto jest od amstaffików :roll:
  23. [quote name='brazowa1']No wiecie,np dla mojej mamy tez byloby problemem wysłanie fotek z aparatu (i nie kazdy ma) na Dogo :roll: .Kto mogłby pomoc kunie przy obfoceniu psiakow?[/quote] myśle ze gdyby to byl problem to kuna by to napisala a tak raz pisze ze jutro beda a pozniej na watku pedra pisze ze: zaraz przychodzi młody kolega i wysle zdjecia,chyba by był tak uprzejmy i wstawił zdjecia obu psów...wiec niewiem. Jak pisze kuna umowa byla bardzo dokladnie spisana wiec wizyta chyba nie jest jakim problemem bo jest w umowie taki punkt. Poprostu oby nie bylo za pozno bo czas ucieka a tu konczy sie tylko na prosbach a kuna nic...:shake:
  24. [quote name='Ajula'] widać, że pani Kunie kompletnie wszystko się miesza: [COLOR=red] [/COLOR][/quote] poprostu pani kuna wcieła się w temat a pewnie niechcialo jej sie poświęcic troche czasu i watek przeczytac-chciala poprostu zabłysnąć...ale coś jej nie wyszło :shake:
×
×
  • Create New...