[quote name='gonia66']eh..ta Panią to my już znamy..wszystkie psy ą wgo mnie piękne..ale ta jest Wyjątkowa...Dostojna, Wyjątkowa Piękność, pszec którą przemawia jakas ukryta mądrość...trudnomi to określic, ale wzbudza we mnie wyjątkowe emocje- ardzo zresztą przyjemne..w Halbinie pewnie też:loveu:[/quote]
dama w każdym calu :lol: