Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. ja podnosze i czekam na foteczki malucha :)
  2. prosze dowiedz sie konkretnie jak ma wygladac jgo leczenie na tymczasie-to dla mnie bardzo wazne. On na dwor wychodzic moze? na siku tylko czy nie moze wcale? Szczepiony jest?
  3. [quote name='gonia66']eh..ta Panią to my już znamy..wszystkie psy ą wgo mnie piękne..ale ta jest Wyjątkowa...Dostojna, Wyjątkowa Piękność, pszec którą przemawia jakas ukryta mądrość...trudnomi to określic, ale wzbudza we mnie wyjątkowe emocje- ardzo zresztą przyjemne..w Halbinie pewnie też:loveu:[/quote] dama w każdym calu :lol:
  4. takie zapalenie stawow da sie wyleczyc ? :roll:
  5. miał robione jakies badanie? jest na coś chory? mam nadzieje ze tylko/aż to co w pierwszym poscie napisane mu dolega
  6. [quote name='Diuna B.']Boże,żeby to tylko nie była nosówka....tfu,tfu,tfu przez lewe ramię.[/quote] a tam nosówka -mała sie wygłupia tylko i tyle :mad: Za kilka dni odechce jej sie pewnie tych zartów ;)
  7. biedak :-( w jakim mniej wiecej jest wieku?
  8. aaaaa no to trzebabyło tak odrazu-ja tu sie podniecam ze moze jeden bedzie mial staly dom a tu prosze :diabloti:
  9. tak ale on jest w Bytomiu-nie pojechal a oni ponoc i tak chca miec p[sa czy to froda czy nie. o wizycie na PW moge ci szepnąc
  10. malawaszka chcesz numer do tej pani z bukowna? :cool3:
  11. dziwne to -jak ja dzwonilam w sprawie Froda to bez problemu pani powiedziala ze go nie dadza znaczy sie "zaklepalam " go sobie. Nawet ostatnio pani dzwonila do mnie ze sa znowu szczeniaki. Tam tylko do 16 mozna sie dodzwonic-w roboczy dzien :cool3:
  12. Mogłybysmy sie spotkac gdzies w drodze-jak cos poprosze szwagra zeby mnie podrzucił :lol: W Bukownie byla pani chetna na mojego Frodo ciekawe czy maja juz jakiegos psiaka.
  13. BUDRYSEK ,[COLOR=#000000]Dorothy :glaszcze: stało sie jak sie stało...[/COLOR] teraz trzymajmy kciuki za malutką
  14. czyli chyba nie bedzie wychodzic :lol: gdzie dokladnie sa -niewiem czy dam rade podjechac,moj maz jest ze tak powiem 'na telefon' zadzwonia i musi do pracy jechac :shake:
  15. hmmm one sa zaszczepione? chodzi mi o to czy beda wychodzic na dworek
  16. halbina i formica napewno darzą rade ;) trzymam mooooocno kciuki
  17. jesssssu ze tez to dziecie musi tyle przechodzic :-( chora,zdrowa,chora.....biedactwo halbinko wspieram cie duchowo :buzi:
  18. a ja mogę wziąść dziewczynkę rottkową :oops:
  19. na tej stronie jest podany adres strazy na śląsku Kontakt | Pogotowie i Straż dla Zwierząt ale to juz wkoncu niewiem czy jest czy niema,mozna sie dołączyc czy nie? :roll:
  20. o matki-mam nadzieje ze wyjdzie z tego :-( parwo jest straszne :placz:
  21. ja nie bede za nia stawac nie znam jej osobiscie,poprostu myslalam ze bedzie przeprowadzona wizyta i bedzie wszystko jasne czy ma warunki czy nie.
×
×
  • Create New...