Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. mała jest juz w nowym domku. Nie pisałam wczesniej bo domek byl zaklepany tylko nie chcialam jej przed swietami oddawac :)
  2. żeczywiście urosła :loveu: a grubasek z niej ze hoho :evil_lol:
  3. [URL=http://img379.imageshack.us/my.php?image=sdc10008iz6.jpg][IMG]http://img379.imageshack.us/img379/848/sdc10008iz6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img379/sdc10008iz6.jpg/1/][IMG]http://img379.imageshack.us/img379/sdc10008iz6.jpg/1/w1024.png[/IMG][/URL] [URL=http://img220.imageshack.us/my.php?image=sdc10018bp2.jpg][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/1492/sdc10018bp2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img220/sdc10018bp2.jpg/1/][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/sdc10018bp2.jpg/1/w1024.png[/IMG][/URL] [URL=http://img78.imageshack.us/my.php?image=sdc10019uf8.jpg][IMG]http://img78.imageshack.us/img78/1971/sdc10019uf8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img78/sdc10019uf8.jpg/1/][IMG]http://img78.imageshack.us/img78/sdc10019uf8.jpg/1/w1024.png[/IMG][/URL] [URL=http://img220.imageshack.us/my.php?image=sdc10022wp6.jpg][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/508/sdc10022wp6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img220/sdc10022wp6.jpg/1/][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/sdc10022wp6.jpg/1/w1024.png[/IMG][/URL]
  4. nie-on o szczeniakach nic niewie,niewie nawet ile sie przez to mieszkanie ich przewineło :eviltong:. Na swieta spoko ale po nowym roku won!!! :shake:
  5. nie da rady narazie :-( dostałam wypowiedzenie umowy wynajmu mieszkania-musimy sie wyprowaadzic a nawet niemamy gdzie :placz:
  6. mieszka w Tarnowskich Górach,to super domek :)
  7. No własnie co tam u nich??
  8. fizia dzieki :) jesli maluchy beda mialy wziecie to pojda do domkow bez szczepien skoro jeszcze dwa tygodnie do pierwszego szczepienia a jesli beda u mnie w wieku 6 tygodni to je zaszczepie bo nie chce ryzykowac-po dwoch psach ktore odeszly na parwo jak widze biegunke to juz mi słabo :shake: Na jedna sunie jest chetny domek musze go tylko sprawdzic ale wydaje mi sie byc super domkiem na 99 % ten jeden % zostawiam...
  9. czyli maluch u ciebie zostaje????znaczy dopoki dom sie nie znajdzie??
  10. jak się miewa mama i dzieciak?
  11. czyli jak? jak beda chetni to wydawac bez szczepienia? najwyzej jakby mialy byc u mnie dluzej to moge je zaszczepic. Tak bylo z Nuka ona byla dlugo i ja zaszczepilam bo sie balam ze cos zlapie :shake:
  12. na umowie mam napisane 2/3 tygodnie-zeby im wychodza...o niewiem ;)
  13. [img]http://www.cosgan.de/smiliegenerator/ablage/625/417.png[/img]
  14. [img]http://www.cosgan.de/smiliegenerator/ablage/625/416.png[/img]
  15. [quote name='oktawia6']Martynka-rozumiem-może wpisz w tytule że potrzebne pieniądze na szczepienia? to ważne bo dostałaby książeczkę zdrowia, wpisałoby się 2 odrobaczenia-choc jedno szczepienie-bałabym się dac psa bez szczepień do domu stałego-zero odporności a ludzie to głupy-zarazn na trawkę pójdą pochwalic się szczeniaczkiem-rozumiesz-a on bez szczepień-takie moje zdanie[/quote] wiem tez jestem za tym zeby je zaszczepic. One maja ksiazeczki i tam maja juz to jedno wpisane odrobczenie to drugie wpisze w notatkach. Naprawde postaram sie-maja juz ok 4 tygodni wiec to chyba akurat pora na szczepienie
  16. były odrobaczone teraz 3.XII. tylko ze ja im podałam pyrantelum a szczepienie to niestety niewiem jak z kasa.Teraz moja córka i syn choruja na leki kupe kasy wydałam-moze cos z bazarku bedzie.To wyjdzie 110 zł. wiec ciezko oj ciezko...
  17. biedactwa-a jak szczeniak? wszystko z nim ok??
×
×
  • Create New...