Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Łe napisz coś!! Chociaż skąd ten domek?:D Trzymamy kciuki bardzo mocno!
  2. [quote name='AgaG']Siądę jutro do tekstów...Black_sheep jak zawieziemy Talara[/quote] Mogę zrobić taką łączoną aukcje, dla wszystkich tych nowych piesków którym teraz pozałkadałaś wątki. Nie musi być długi tekst, po kilka najważniejszych zdań, wtedy lepiej się czyta, a ludzie pytają. Taka zbiorowa aukcja też jest dobra, pod tym względem, że jest większe prawdopodobieństwo, że ludzie zobaczą wszystkie pieski:)
  3. Ojej, to świetnie, oni naprawde ją pokochali! :)
  4. O to super! Jeśli Pani się odezwie, to napewno jej to od razu powiem:)
  5. :) Fredzia kocha tylko Ciebie, i tego Ci zazroszcze!:) A mamusia Owieczka już sie postarzała o kojelny rok:( W tym roku wyjątkowa data 20.07 2007, wszystkim to mówie;) Ciekawe czy Denisek będzie grzeczny, hihi
  6. oooooooooooooo:) Super, będzie dobrze Łapciu
  7. Jakie szczęście!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wspaniale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
  8. Faktycznie bomba! A czy wiadomo coś w sprawie jej łapki? Czy da się leczyć?:(
  9. No własnie, zabardzo nie mogłam zrozumieć, czy Dukat czy Talar czy Figo:D
  10. Ostatnio rozmawiałam z Foksią na PW, i chyba nic się nie zminiło, w kazdym razie pisała, że dalej jest strachliwa. Chodziło mi tylko o te dzieci, bo mój Denisek mimo, że przestraszony, na dzieci szczeka i ich nie lubie - ale napewno w przypadku ambrozji jest inaczej Oki, to już pisze do tej pani, skąd jest i całą reszte:)
  11. Jest zapytanie o ambrozje z allegra! Witam. Prosze powiedzieć mi jak Ambrozja zachowuje sie wobec małych dzieci? Mam 21 miesięczną córeczke w domu.Oraz chce wiedzieć jakie są warunki adopcji psiaka? Czy jest zaszczepiony? Pozdrawiam Miałam odpisać, że łagodna jak baranek, ale wole z wami jeszcze skonsultować:D
  12. Ja moge zaproponować tylko allegro:( Tylko prosze o teksty
  13. Aga może allegro? Taki ładny piesek
  14. Dziękujemy! Wcale nie aż tak dużo zboczyć, ja jeżdzę na rowerze do Makowa:)
  15. To nie samowite!:) Oby wszystko było ok:)
  16. Haha:) No pięknie, wybrała się w odwiedziny w moje strony i nie odwiedziła Deniska, jesteśmy obrażeni! Kiedy będzie jakaś kontrola poadopcyjna?:) Moria to i tak anioł w porównaniu do wypraw z Deniskiem, z nim jest problem przejechania 10 km:( Cieszę się, że wycieczka się udała:)
  17. Super!!!!!!!!!!!!!!! Do trzech razy sztuka, więc to napewno już ten:):):):)
  18. Cioteczki jak będizecie plakatować, to przy okazji tu i tam można rozwieszać takie plakaty;) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6a2a76b344688574.html Ja rozwieszam, bo upały są straszne dla zwierząt:(
  19. Hahaha, to życze mamusi udanego wypoczynku;)
×
×
  • Create New...