Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/377c1feb008b5045.html][IMG]http://images4.fotosik.pl/45/377c1feb008b5045m.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  2. [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6c6cef5822a47e4e.html"][IMG]http://images4.fotosik.pl/45/6c6cef5822a47e4em.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  3. [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/151f5d9de5676cd3.html][IMG]http://images3.fotosik.pl/82/151f5d9de5676cd3m.jpg[/IMG][/URL][/IMG][IMG]http://[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1ea33ba1fa78008a.html][IMG]http://images2.fotosik.pl/82/1ea33ba1fa78008am.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  4. [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/93c490ae8f7c743f.html][IMG]http://images2.fotosik.pl/82/93c490ae8f7c743fm.jpg[/IMG][/URL][/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a61282769c3240e4.html"][IMG]http://images4.fotosik.pl/45/a61282769c3240e4m.jpg[/IMG][/URL][/IMG] na tym fajnie wystawil jezyk:)
  5. wkleic fotki wszystkich psiaczkow z jego boksu?
  6. [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/56e52cb2677d306f.html][IMG]http://images4.fotosik.pl/45/56e52cb2677d306fm.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  7. jest:) hura!! tylko czy to franiu... bo nie wiem czy nie pomylilam...
  8. no wlasnie, ja chce sie naumiec![IMG]http://www.dogomania.pl/forum/[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dea6007f1fdca0a4.html][IMG]http://images2.fotosik.pl/82/dea6007f1fdca0a4m.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  9. probuje w fotosiku, ale mi nie sie nie pojawia
  10. Zrobilam mu dzis pare fotek, tylko jeszcze nie umiem dodac, ucze sie powolutku
  11. Śliczne psinki:) Czekamy na inne zdjecia z metamozroz:)
  12. [IMG]http://images1.fotosik.pl/80/0575f8b0eacc043f.jpg[/IMG] Jaka słodka minka:) Nadwyraz grzeczny piesek, taki spokojny!!!
  13. No psinka czuje sie, jakby od zawsze tam mieszkała:)
  14. hooooooop do góry teoniu, ludzie bierzcie psiaka!
  15. O rany!!!!!!!! A ja myslalam ze tylko kotki umieja sie wspinac! Brawo mały! Pokaz im!
  16. Prosze dobrze go karmic, zeby sie ladnie zaokraglil;P
  17. Co za slodkosc:)
  18. Biedny Teo, taki uroczy psiaczek:( Ludzie spojrzcie jakie ma slodkie oczka i uroczy pyszczus!
×
×
  • Create New...