Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. Gdybym ja zwlekała z zabranie mojego psa do czasu, aż wszystko bedzie gotowe, zamiast w czerwcu, trafił by do mnie we wrześniu:) Nie ma co zwlekać!!!!!!!!!!
  2. Super Faro:) Jak widać to dobry pies, i da się z nią żyć. Szkoda, że tego nie ma w ogłoszeniu... Bo może trochę odstraszać.
  3. Wiem, że w Wawie odwołali, z powodu żałoby, i z powodu nie dostarczenia ulotek przez strajkujących listonoszy. Odbędzie się w przyszłym tygodniu
  4. Tak, będzie jutro. W Krakowie nic się nie zmienia, prócz tego, że nie będzie już potem żadnych zabaw:( Będzie marsz w smutku i koniec. Aha, najlepiej być ubranym na czarno.
  5. Tak wiem, to napisałam wcześniej:) Dzięks!
  6. [quote name='Perfi']on z sukami siedz? :crazyeye: mam nadzieje ze nie ma jajkow moj jamnik to tez Borys ;) Heh Perfi, chyba w schronisku znają się trochę na anatomii, i nie zamknęli by nie ciachniętego z suczkami:) Mój Denis też z suniami siedział, i źle się to dla niego skończyło!!!! Sika jak baba i nie znaczy terenu:(
  7. Aga nie zapominaj, że możesz do mnie wysyłać, ostatnio mnie zaniedbałaś! Zgubiłaś mail?;) [email protected] Tylko w ten weekend nie mam dostępu do kompa. Czekamy na foty!
  8. Za niedługo zima... Mróz... Bryy. Jak myślicie, do jakiej temperatury Denisek może spać na polu? Muszę mu zrobić pokoik w domu, ale on tego tak nie lubi:( Denis tylko buda i buda:) Trudno się dziwić, skoro ma taką duuuużą i ładną. W dodatku tam gdzie spał w lecie, jak jeszcze budy nie miła, jest strasznie gorąco, bo to blisko pieca, i boję się, że szybciej zachoruje niż na polu. Dlatego jest jeszcze jedno pomieszczenie i tam mu muszę urządzić. Tylko jest to coś w rodzaju spirzarki, gdzie tata trzyma swoje wina, a mama dzemiki i kompoty. Boję się, żeby mój skarb tego nie zniszczył... W tamtym roku, w dzień bywało -15 stopni. Czy w taką temperature pies może być na polu cały dzień? Do tego jak nasypie śniegu, nasze ogrodzenie stanie się dla Deniska malutkie. Teraz jest takie, że jak stanie na 2 łapach, to wystaje mu ponad nie głowa (ale to tylko w 1 miejscu, tzn 1 z 4 boków ogrodzenia) jest to w jego ulubionym miejscu. Co ja zrobie? Coś czuję, że to będzie baaaaaaardzo długa i ciężka zima.
  9. :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Co już dom? Ale super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi: :multi: :multi: :multi:
  10. Ale wam fajnie! Ja w tym czasie będę na angielskim :[
  11. Hehe JoSi, ale u Ciebie "wesoło":) Nie mart się, ja mam też taką gromadkę, w tym psa, który nic nie robi tylko niszczy i się brudzi:)
  12. No super tekst! teraz musi być już ten domek!!!!!!!!!!!!!! Bo zwiariuje!!!!!!!!!!!!
  13. Ile to będzie trwało? Ja mogę być jedynie, do 16.45;(
  14. Dostałam mail od empatii, że dzień bez furta jest w wielu miejscowosciach przekładany z powodu żałoby i z powodu że ulotki nie dochodzą bo listonosze strajkują. Czy w Krakowie jest tak jak było mówione, w tą sobote?
  15. Chciałabym też zobaczyć twarz nowej pani, czasem przydałoby się ująć też głowy:)
  16. Śliczna pchełka!!! Będziesz bardzo szczęśliwa!
  17. No faktycznie duża strata. Denis może sika na leśne drzewa, ale niestety, on nie umie obsikiwać, bo sika jak baba:)
  18. Jakie piękne zdjęcia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Faktycznie trudno się nie popłakać:):):):):)
  19. [quote name='Trop'] jeśli chodzi o telefony z allegro/ogłoszeń - głucha cisza:-([/quote] :placz: :placz: :placz: ludzie dzwońcie! Starałam się, a wy nie dzwonicie!!!!
  20. Pięknotki:):):) Kiwi niech Demonek nie spaceruje zbyt dużo. Nie może przeciążać nóżki:(
  21. Wreszcie fotki! Super są:):):):):) Jaka miła pani!
  22. Nie mart się Noemik, będzie dobrze!:)
×
×
  • Create New...