Jump to content
Dogomania

black sheep

Members
  • Posts

    8723
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by black sheep

  1. [quote name='kiwi']maluszek juz chyba w domku :)[/quote] Ooooo, o na wątku jak zwykle wiadomo najmniej:mad: :):):):):):):):):):):):):):):):)
  2. Ojej odchudzanie, nie lubie tego słowa:( Mój tata też wymyślił się odchudzać:/ Przekleństwo z tym odchudzaniem. Denisek też gruby, ale odchudzać go? Kto to wie, czy jego "wspaniali" poprzedni "opiekunowie" go nie głodzili na śmierć. Jak tu odmówić, jak on ciągle głodny:) Leksia nie daj się odchudzaniu! Jestem z tobą!!
  3. No, nawet się nie postarali do zdjęcia. Wkurza mnie to allegro, same straszne ogłoszenia, np. owczarek niemiecki -krycie, albo Huski - krycie. To naprawde tak można?
  4. No chyba:) Teoś by pewnie Deniska na śniadanie zjadł:(
  5. Chemia jakaś tam? bryy:P Kiwi zobacz, na tych twoich bordożkach można było jeszcze zarobić;);P http://www.allegro.pl/item161750571_dog_de_bordeaux_szczenieta.html
  6. Ale na allegro jest, chyba że umeisz wstawiac gdzie indziej:) To chętnie:)
  7. No jak trzeba to wysyłaj:) Sprawdze poczte zobacze że coś jest to wstawie:) Dziś już uciekam:*
  8. Jak nie umiecie wstawiać, to czemu nie poślecie zdjęć np. do mnie. Nie znam się na bazarku, dlatego prosze mi posyłać fotki i link do wątku gdzie mam wstawić i już! Mój mail prosze sobie zakodować;) [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Dla mnie to 5 min i już;)
  9. Szkoda że ja nie zrobiłam wczoraj zdjęcia Denisowi, wyglądał identycznie! Myślałam że zawału dostane jak go zobaczyłam! Wiem jaki to ból Zuziu! Jestem z tobą!:)
  10. [quote name='karusiap']black sheep to pewnie dzieki slicznemu allegro,bo tel az z radomia a tam chyba nasze plakaty jeszcze nie dotarly:) [/quote] To mam nadzieje, że coś z tego wyjdzie, nie po to egzamin poświęciłam;):lol:
  11. [quote name='karusiap']mialam przed chwila telefon od jednego Pana....pytal o sunie jaka jest i wogole..ma psa dlatego stwierdzil ze mogli by sie dogadac...musze wlasnie zapytac jaka ona jest do psow.spytalam czy pies kastrowany zeby zadnych mlodych od razu nie bylo,Pan powiedzial ze tak ale stwierdzil ze skontaktuje sie na maila,wiec nie wiem czy moje pytanie Go odstraszylo czy zrobi tak..moze akurat.. wogole mysle ze dobrze by bylo wysterylizowac sunie ..ale niestety na to potrzebny dom ktory sie nia po tym zabiegu zajmie no i pieniazki... a moze trafi sie akurat odpowiedzialny dom...:roll:[/quote] Karusia to pytaj od razu, czy ją wysterylizują. Może akurat pan nie będzie taki najgorszy i się odezwie;)
  12. O nie wiedziałam że był, tylko tak zapytałam:) No tak teraz widze że jest napisane... sorki;)
  13. [quote name='Jagienka']Ja proponuje, żeby w tytule napisać - Doberman[/quote] Zmieniłam na "bardzo pilnie potrzebny dom dla suczki dobermana" lepiej?
  14. [quote name='Patia']Black Sheep , dziękuję ,że zrobiłas za mnie Allegro , bo ja byłam wyłączona przez sobotę i niedzielę :oops: (przepraszam ale to przez adopcje klusiorków i podrzutka ) a tu nóz na karku.[/quote] Oj Patia wcale nie za Ciebie, ja tez przecież robie aukcje:) Są już jakieś telefony?:cool3:
  15. [quote name='karusiap']dzieki wielkie owieczko!!!!!:loveu:[/quote] Możesz już zmienić w tytule tą prośbe o allegro:) :multi: :cool3:
  16. Jest aukcja, jak jest coś źle jutro zmienie: [URL="http://www.allegro.pl/item163868692__bardzo_pilnie_potrzebny_dom_zajrzyj_.html"][COLOR=red][B]TUTAJ[/B][/COLOR][/URL]
  17. karusia! Ja nie mówie że twój tekst jest zły tylko krótki, no i taki, no... Sorki ale się spiesze:( To mam napisać mała dobermanka?
  18. Piszcie szybko, jakiej jest wielkości? Wiek?
  19. Nie lubei wierszy więc niech go ktoś czytnie, bo ja jak przeczytam to i tak nei zrozumiem, i mi powie czy pasuje go dac na allegro? Może nie będziemy cudować?
  20. [quote name='karusiap']Klementynkaa dzieki serdeczne:) proponuje tak: Pokrzywdzona przez ludzi, ale nadal kochajaca i pelna nadziei ze ktos mnie zechce, wciaz patrze w okno i czekam na Ciebie..... pilnie szukamy domu dla znalezionej dobermanki,sunia jest mloda i sliczna, nie jest duza jak na dobermana...musi znalesc szybko kochajacy dom gdyz Panstwo, ktorzy uratowali jej zycie ,nakarmili i zapewnili cieply kat wyjezdzaja... i jakby cos Ci jeszcze przyszlo do glowy;)[/quote] Tylko tyle wyiskałaś karusia, oj oj Gdzie ten wiersz, to go może dodam do tego allegra, może co pomoże, to zrobie jeszcze teraz aukcje błyskawiczną, ale naprawde kosztem jutrzejszego egzaminu
  21. Dajcie tekst to wstawie sunie na allegro, ale jutro, bo dziś nie mam czasu. Więc do jutra ma tu być tekst!
×
×
  • Create New...