-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Pyni nie mogę normalnych fotek zrobić, ciągle za mną łazi :cool3: Ciągle się uśmiecha i jęczy: do domuuuuuuu! Tylko się ustawię, ona już leci! Boże, boże, bo się zgubię.... I zaraz bęc w obiektyw, i już liże :evil_lol: Biegnij Pyniu, biegnij...
-
Gwiazdy, taaaaaa.... Siermięgi warmińskie Ja gruba?????? Wyluzuj akucha Pies pakera A macie tak wygimnastykowane paluszki w tylnych łapkach? :razz: 10 lat już nam minęło!!!!!!!!!!!!!!! ale zleciało...
-
Nie mam pojęcia, o czym wy piszecie ciotki :oops: Demencja starcza chyba... Iwlajn, robiłam bf foteczki, a jakże :lol: Ale nie wkleję przecież, nie mogę konkurencji moim prosiakom robć :cool3:
-
Wacia skazana jest na szczęscie, wystarczy zerknąc na foteczki ze spaceu i z Monciaka. Pozdrawiam Markofixowie ;) Jaki ona ma rewelacyjny ten ogon! Cała jest THE BEST! Dresik fajny, wygląda w nim jak półroczna szczeniaczka :lol: nie wiedziałam, ze ona brązowe plamki ma. Pościelówki są najlepsze!!! Wyobrażacie sobie życie bez Waci? Bez tego złodzieja serc?
-
Biały kłębuszek za TM. Wacia odeszła w ramionach swojego Pana...
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Wacia skazana jest na szczęscie, wystarczy zerknąc na foteczki ze spaceu i z Monciaka. Pozdrawiam Markofixowie ;) Jaki ona ma rewelacyjny ten ogon! Cała jest THE BEST! Dresik fajny, wygląda w nim jak półroczna szczeniaczka :lol: nie wiedziałam, ze ona brązowe plamki ma. Pościelówki są najlepsze!!! Wyobrażacie sobie życie bez Waci? Bez tego złodzieja serc? -
Porzucone z nadejsciem wiosny,już TAKIE PSY sa wywalane!!!!Trojmiasto
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Nowości poszły do ogłoszeń. Poza malamutem, pan kierownik napisał mi dziś, że on znalazł nowy dom. -
Pan Lama? Długonogi i długoszyjny przemiły stwór Elmo ,MA DOM!!!!!!!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Zabierzcie do domu, niech będzie szczęśliwy. -
Białe słoneczko,biały miś.Ma DOM! Jak wspaniale!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='brazowa1']faficzek jest cudownym psem,wymarzonym dla emerytki w starszym wieku.Ach,zapomnialam,70cioletnie panie mowia,ze jest za STARY.[/QUOTE] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Przypomniała mi się twoja opowieść o emerytce-kostusze, której musiałyście stołek podstawić pod 80-cio letnie doopsko w gdyńskim schronie. "Macała" psy laską i krzyczała, żeby "sceniaka" jej pokazać. Ot, takie optymistki z nich... Pokazukemy Misia, niech pokochają go normalni ludzie. -
O Fixie ,z ktorego zdjeto zły czar.MA DOM :) :) :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Też ciekawa jestem. Pozdrawiam Enusiu! :hand: -
Porzucone z nadejsciem wiosny,już TAKIE PSY sa wywalane!!!!Trojmiasto
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Dwupak jest cudny. To maludy, one musza do domu razem pójść!!! Pokazujemy sopockie nowosci, komu? -
Nieduża Trejsi-kara ma byc długa i dotkliwa? Trojmiasto.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Pokazujemy Trejsi. -
akucha [B]dziekować[/B] za wesołych chaszczowników :lol::loveu:, to sobie pobiegały, paszczęta zadowolone az miło!!! Debisia taka grzeczna. Super foty! akucha [B]trzymać mocno [/B]za zmagających się z językiem angielskim :thumbs: Maupo, tlenu???? Ciągniesz z monarowej butli? Wracam grzecznie do papierów :cool3:. Nara...
-
Jak w sobotę, to nic z tego :shake: Ja bym chciała, ale wtedy Tz-et wyjazdowy jest i auto zabiera.
-
Kurduple z Trojmiasta.Terierowaty Specjal nadal bezdomny :(
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Kasiu, zaraz mod usunie ci podpis. jakiś wielki masz. -
Kurduple z Trojmiasta.Terierowaty Specjal nadal bezdomny :(
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Super :lol: Gdzie pokraczka widziałaś? On taki śmieszny jest. -
CHWDP,dwuipołkilowy Lenek,ofiara systemu.Jednak to miłosc! Odebrany :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Żartujesz??????? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: W życiu tyle bym mu nie dała. Kurde, żeby ten durnowaty glina to wiedział, pewnie umarłby ze wstydu! Jakie to swiństwo aresztować takiego staruszka... -
Fant-11 lat w schronisku, 7 lat na Dogo. Idealny pies ma idealny DOM.
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Biedny, wciąż pamięta... Śliczne te nowe foty, oby przyniosły mu dom! Wysłałam go dziś do pana kierownika, bedziemy ogłaszać go tez na trójmiejskich.