Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Tolaaa.... Gryzę, tak gryzę i gryzę :sleeping: Mumin
  2. Pyni nie mogę normalnych fotek zrobić, ciągle za mną łazi :cool3: Ciągle się uśmiecha i jęczy: do domuuuuuuu! Tylko się ustawię, ona już leci! Boże, boże, bo się zgubię.... I zaraz bęc w obiektyw, i już liże :evil_lol: Biegnij Pyniu, biegnij...
  3. Gwiazdy, taaaaaa.... Siermięgi warmińskie Ja gruba?????? Wyluzuj akucha Pies pakera A macie tak wygimnastykowane paluszki w tylnych łapkach? :razz: 10 lat już nam minęło!!!!!!!!!!!!!!! ale zleciało...
  4. Ależ te chaszczowniki warszawskie nam pięknie wyrosły! Kawał bulw z terrierką na dokładkę. Przyznaj się Maupo, na wypas je wypuściłać?! :evil_lol: Fota Debi z WBM wymiata! A niedawno taka maleńka była... U nas leje okrutnie. Emerytki leją w domu.
  5. Nie mam pojęcia, o czym wy piszecie ciotki :oops: Demencja starcza chyba... Iwlajn, robiłam bf foteczki, a jakże :lol: Ale nie wkleję przecież, nie mogę konkurencji moim prosiakom robć :cool3:
  6. Wacia skazana jest na szczęscie, wystarczy zerknąc na foteczki ze spaceu i z Monciaka. Pozdrawiam Markofixowie ;) Jaki ona ma rewelacyjny ten ogon! Cała jest THE BEST! Dresik fajny, wygląda w nim jak półroczna szczeniaczka :lol: nie wiedziałam, ze ona brązowe plamki ma. Pościelówki są najlepsze!!! Wyobrażacie sobie życie bez Waci? Bez tego złodzieja serc?
  7. Wacia skazana jest na szczęscie, wystarczy zerknąc na foteczki ze spaceu i z Monciaka. Pozdrawiam Markofixowie ;) Jaki ona ma rewelacyjny ten ogon! Cała jest THE BEST! Dresik fajny, wygląda w nim jak półroczna szczeniaczka :lol: nie wiedziałam, ze ona brązowe plamki ma. Pościelówki są najlepsze!!! Wyobrażacie sobie życie bez Waci? Bez tego złodzieja serc?
  8. Baner super!!!! Dalam go dziś na all. Uda się, nie ryczcie ciotki! ;)
  9. Nowości poszły do ogłoszeń. Poza malamutem, pan kierownik napisał mi dziś, że on znalazł nowy dom.
  10. Brązowa, robiłas jej fotki? bo czekam z tym ogłoszeniem.
  11. Ja wciąz mam nadzieję, że jednak mu się uda. Tak bedzie i już.
  12. Zabierzcie do domu, niech będzie szczęśliwy.
  13. [quote name='brazowa1']faficzek jest cudownym psem,wymarzonym dla emerytki w starszym wieku.Ach,zapomnialam,70cioletnie panie mowia,ze jest za STARY.[/QUOTE] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Przypomniała mi się twoja opowieść o emerytce-kostusze, której musiałyście stołek podstawić pod 80-cio letnie doopsko w gdyńskim schronie. "Macała" psy laską i krzyczała, żeby "sceniaka" jej pokazać. Ot, takie optymistki z nich... Pokazukemy Misia, niech pokochają go normalni ludzie.
  14. Mareksy, dałbyś foty super psów i cudownych okoliczności przyrody...
  15. Też ciekawa jestem. Pozdrawiam Enusiu! :hand:
  16. Dwupak jest cudny. To maludy, one musza do domu razem pójść!!! Pokazujemy sopockie nowosci, komu?
  17. akucha [B]dziekować[/B] za wesołych chaszczowników :lol::loveu:, to sobie pobiegały, paszczęta zadowolone az miło!!! Debisia taka grzeczna. Super foty! akucha [B]trzymać mocno [/B]za zmagających się z językiem angielskim :thumbs: Maupo, tlenu???? Ciągniesz z monarowej butli? Wracam grzecznie do papierów :cool3:. Nara...
  18. Jak w sobotę, to nic z tego :shake: Ja bym chciała, ale wtedy Tz-et wyjazdowy jest i auto zabiera.
  19. No same powiedzcie, czy on nie jest słodki Śpioch nad śpiochy? :loveu: O się tak "smacznie" do snu układa. Patrzę i od razu ziewam. Skanuj Maupo briady, to piękne psy. Widziałam w piątek jednego.
  20. Kasiu, zaraz mod usunie ci podpis. jakiś wielki masz.
  21. Super :lol: Gdzie pokraczka widziałaś? On taki śmieszny jest.
  22. Żartujesz??????? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: W życiu tyle bym mu nie dała. Kurde, żeby ten durnowaty glina to wiedział, pewnie umarłby ze wstydu! Jakie to swiństwo aresztować takiego staruszka...
  23. Biedny, wciąż pamięta... Śliczne te nowe foty, oby przyniosły mu dom! Wysłałam go dziś do pana kierownika, bedziemy ogłaszać go tez na trójmiejskich.
×
×
  • Create New...