Kochamy takie opowiadanka :loveu: Aika tyle się w schronie wysiedziała, to nic dziwnego, że teraz sobie folguje :evil_lol:, jest szczęśliwa, beztroska i trzpiotowata... Wie, że jej wszystko ujdzie płazem, bo jak tu się jej oprzeć, Taka koffana mordeczka! to czekamy cierpliwie na foty...