-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Majka ślepa jamniczka już w kochajacym domku:)
akucha replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
Kar0la, my zgodnym chórem, hhihihi... Cudne foty, cudne rudzielce oba!!!!! Taki domek, takie szczęście ja spotkało... Niewiarygodne!!! -
Majka ślepa jamniczka już w kochajacym domku:)
akucha replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bea1']My bardzo się cieszymy ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ze nikt jej wcześniej nie zabrał. Teraz jest nasza a my jesteśmy jej. [/QUOTE] Jakie to pieknę!!!!! Dlaczego tak mało jest takich ludzi... -
Ależ on jest wielki!!!! Piękny pies!
-
Hmmmm... Saba chyba woli zostać z Izą, pewnie brak potencjalnych właścicieli mocno jej nie zmartwił...
-
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
akucha replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Czy ona już się oszczeniła??? Co z Zuzią? -
[quote name='lizka121'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/7476/obrazxl2.jpg[/IMG][/URL] niektorzy chodza spac w godzinach poludniowych :) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img224.imageshack.us/img224/[COLOR="Red"][B]6078/zdjacie1jpgdy5.jpg[/IMG][/URL] tak sobie spalem przed czterema laty [/B][/COLOR]:D [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img137.imageshack.us/img137/4952/zdjacie1jpg2jp0.jpg[/IMG][/URL] wygrzewamy sie [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img180.imageshack.us/img180/266/zdjacie2jpgik1.jpg[/IMG][/URL] a my takie nie fotogeniczne idziemy stad[/QUOTE] A teraz co, nie śpi???? Ale słodziak jest!!!! A z drobiem żyją w zgodzie??? Kocham ptaszyska! Chciałabym mieć kaczki, ale nie mam gdzie trzymać. One w przeciwieństwie do gęsi, chodzą "gęsiego" i łatwo je oswoić. A malutkie kaczuchy.... wymiękam na ich widok!!!!! Mogłyby nie rosnąć.
-
decyzja zapadla...moj kochany dobciu,jutro pozegnanie:(
akucha replied to anastoki's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To jest Tęczowy Most. Tu każdy ma prawo pożegnac swojego psa. To nie miejsce na awanturnictwo, gdzie szacunek do zwierząt? Czym ten pies zawinił, żeby tak zaśmiecać jego wątek!!! -
PONka Delma po 2 latach w schronisku,ma swoj dom.Jak cudowniie!!! :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Podnoszę!!!! -
PONka Delma po 2 latach w schronisku,ma swoj dom.Jak cudowniie!!! :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Hop, hop, transporcie, gdzie jesteś??????? -
[wlkp.] Miecio-beaglowata przytulanka szuka domku bez koteczków!
akucha replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
No kawał, kawał... zastanawiam się, jaki on musiałby miec dom, kto utemperowałby jego charakterek... Ale to urodziwy, młody pies, jeszcze wszystkiego można go nauczyć!!! -
To takie smutne, ze taki drobiazg tak długo prosi o dom... Kto przygarnie Pikusia???
-
[Kielce] Porzucona pod mostem... Perełka i szczeniaki już w nowych domkach!
akucha replied to Gem's topic in Już w nowym domu
Śliczna Perełka szuka kochającego domu!!!! Znowu Kielce... oni tam czytają dogo, czy co? Taki wysyp... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/9638/obraz005xi4oc7.jpg[/IMG][/URL] Cioteczki, która z Was pomoże i zamieści ją na Allegro??? -
PONka Delma po 2 latach w schronisku,ma swoj dom.Jak cudowniie!!! :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Podnoszę!!!! Może dzisiaj się uda...