-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
[wlkp.] Miecio-beaglowata przytulanka szuka domku bez koteczków!
akucha replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Co on narozrabiał???? Boże, ten pies tak pragnie normalnośco, swobody, wiatru, kochajacego właściela... [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img82.imageshack.us/img82/1219/620498nay9.jpg[/IMG][/URL] -
PONka Delma po 2 latach w schronisku,ma swoj dom.Jak cudowniie!!! :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Nie doszło..., widzisz, a mi nie przyszło do głowy, żeby sprawdzić! Mamy nadzieje na transport samochodem, mniejszy stres, ale kiedy, nie wiemy. -
[quote name='Kasia25']haha, mały głupiutki brzdąc. Dla odmiany, kiedyś moja przyjaciólka została u mnie na noc z córką. Rano, kiedy wszyscy jeszcze spali, dzieciaki po cichaczu wyszły z łóżek, no i wiadomo co robią dzieci jak jest cicho. Nagle do sypialni wpada przerażony Kamil i krzyczy: mamoooooo posoliliśmy ciocie Gosie i umarła, bo nie chrapie.......[/QUOTE] Umrę ze śmiechu!!! Kasia, litości... to jakies wyjatkowe dzieci są!!!! Ale się nie dziwię, mamusia też ma diabełka za skóra!!!!
-
Hihihihi, cudna panna, cudna. Kocham takie "życiowe sytuacje" i morduchny w cukrze!!!! Moja Belka raz się upiła! Zjadła 0,5 kg czekoladowych rożków wypełnionych nadzieniem irysowym z alkoholem... TZ-et zostawił torebkę pod ława, to co pies miał robić. Gdy przyszłam z pracy, powitała mnie w dziwnych pląsach, puszczając przy tym czekoladowe (sic!) pawie... Czekolada jej nie zaszkodziła, a TZ-et całą noc za karę musiał latać do kuchni i uzupełniać wodę w misce. Belka piła, piła, ale nie pękła! Myślicie, że straciła zapał do podkradania słodyczy...
-
PONka Delma po 2 latach w schronisku,ma swoj dom.Jak cudowniie!!! :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Dostałam i odpowiedziałam! Nie doszło??? Może to przez ten serwer, bo tak mi sie wczoraj ślimaczyło... Brązowa doszła do wniosku, ze Delma nie nadaje się na takie podróże, ona jest zbyt nerwowa, mogłaby panikować. To trudny pies i bała sie powierzyć go Konradowi, bo mógłby mieć z nią problemy. Ona nie jest taka mała, jak Zębulka. Dziękuję Ci za PW, przepraszam, jesli moje nie doszło! -
[quote name='Gabryjella']Eeeeeee nie przesadzajta wszystko jest tylko w formie pisanej :evil_lol: Ja mam lody, jacyś chętni?[/QUOTE] W jakiej pisanej?!?!? Ja się opycham, aż miło!!! Czekałam, aż parafia pójdzie spać, bo wtedy nie muszę się dzielić... Ale Wy się częstujcie! Kasia!!!!! Ja chcę foto z tym rudym zarostem!!!! Zaraz wszystkich pobudzę głosnym smiechem, jak będziesz takie historie serwować do wieczornej kawusi!!!!
-
PONka Delma po 2 latach w schronisku,ma swoj dom.Jak cudowniie!!! :)
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Może ktoś sie jednak trafi, prosimy!!! -
Miłek szuka domu!!! Cioteczki dogomaniaczki, pomóżcie nam znaleźć dobrych ludzi dla tego psa!!! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/2773/sany0105resizexm9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/2563/sany0100resizelj7.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Gabryjella']... spytałam grzecznie "co chcesz ośle ?":evil_lol: , i wstałam do toilet, wracam do wyra a na mojej poduszce......:mad:[/QUOTE] Bardzo grzecznie spytałaś, hihihihi... Jakie pytanie, taka odpowiedź! Inteligentne jednak te nasze sierściuchy... U mnie też była przerwa!!!! Już się wystraszyłam, ze dogo padło na amen... Cioteczki, nasz stoliczek czeka, gdzie Was wywiało????
-
Chcę Wam cioteczki powiedziec, że te spacerki, to tak dobrze ok. 1 km są. Dla Tunia to pestka... Maszeruje, ze ho, ho - ciagnie na smyczy, podbiega - tak, tak... Po łące też lubi pochodzić i musimy iść wszyscy razem, bo pilnuje całej grupy!!! Gdzie ta akucha znowu polazła??? Wracamy do niej. Dlaczego odpoczywasz? Ja chcę iść dalej! Może Ty ze mną pójdziesz??? Tunio dzisiaj cały dzień nie spał!!! Chodzi po domu i pilnuje swoich ludzi. Jest nieszczęśliwy, gdy rozejdą mu się po różnych pokojach. Pani w kuchni - trzeba pilnować, bo tam tak pachnie... A Pan w pokoju - co on tam robi??? Muszę z nim posiedzieć... I tak cały dzień. Dzisiaj był szał na jedzenie. Tunio skakał na każdego, kto pojawił się w kuchni. Możecie nie wierzyć, ale on staje na tylnych łapach i tańcuje domagając się przysmaku!!! Byłam w szoku! Przecież on taki starowinka... Wchodzę dzisiaj do rodziców i kolejny szok - Tunio leci na powitanie!!! Pierwszy przy drzwiach, wspina się na kolana, wącha prosiaki, kręci się wokół nas!!! Szilas z dumą: "Mówiłem, ze on się bardzo zmienił!" Fakt. Co tam masz???? Poleżę, jak już tak bardzo chcą, ale spać nie będę!!!
-
Roki w kolorze sepii z Gdyni.Znalazl dom w Krakowie !
akucha replied to wiewiora1's topic in Już w nowym domu
No tak, ja to wiem, ale dla nas to jest coś wyjatkowego! To tak cieszy, gdy pies, któremu starasz się znaleźć dom, trafia do kochajacych go ludzi!!! Tyle lat czekał na Was w schronisku, a teraz jest taki szczęśliwy... okazał się takim wspaniałym domownikiem. Cudne to wszystko i już! Wysmyraj go od ciotek z dogo!!!!! -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
akucha replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Co u Zuzi???? -
Roki w kolorze sepii z Gdyni.Znalazl dom w Krakowie !
akucha replied to wiewiora1's topic in Już w nowym domu
Nam się nie optrzyły :cool1:, no co Ty Darianna, godzinami mogę ogladać te sielskie obrazki!!!! Roki z Panciem, ech jakie to piękne!!!!!!! Jaką minę ma ten pies, jaki on "u siebie"... Aż się łezka w oku kręci... Darianna, dzięki!!!!!!!!!!! Za wszystko...