:cunao: :cunao: :cunao: No to jesteśmy baciami "całą gębą", siedem sztuk :-o, O rety!!!! Ale nam się Zuzia spisała :lol: Siódemka, to szczęśliwa liczba, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze!!!!!!!!
Neris, do siedmiu szklaneczek!!!!! Na szczęscie!!!!
Lavinio i spółko - balujcie, żeby Was cała okolica pod Lecznicą słyszała :evil_lol:, jesteśmy z Wami i wszystko Wam będzie wybaczone!
[CENTER][URL=http://imageshack.us][IMG]http://img424.imageshack.us/img424/402/503wqja1.gif[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img424.imageshack.us/img424/5905/buldoekzasmoczkiem7dwnr7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img424.imageshack.us/img424/402/503wqja1.gif[/IMG][/URL][/CENTER]