-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Buldożka Fifi- PAMIĘTNIK - moje życie w nowym domu !!!
akucha replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Zaraz tam dziwne... testuję, czy już macie 100% świrka-muchomorka na jej punkcie :evil_lol: Ona jest niewiarygodnie fantastyczna!!!!! Mogłabym ją ukraść i uciec :evil_lol: -
[quote name='Maupa4']Nawet "porcelanka" się rozruszał i biegał z patykiem. Bo on to owszem chętny do biegania i rzucania ale ... po tym jak patyk już upadnie a on go dopadnie to ... staje i japi. Nie podniesie i nie przyniesie. Stoi i japi. A ty lec - podnies - rzuc - i od nowa. Pobiegnie ... dobiegnie i ... japi ... A ty lec ... [/QUOTE] Bardzo mi się jego postawa podoba :evil_lol:, ma charakter i kocha komfort. Co będzie latał, jeśli np. Maupa może mu podać. Ale piękny to jest, co cioteczki? :lol: Majuta przypomina mi myślącego Buddę! Zobaczcie, jaka podobna! Kochaniątko malutkie. Ale ją Maupo ładnie odchudziłaś, nie mam pojęcia, jak to robisz :niewiem:. Moje takie balony, że już nawet nie focę...
-
Buldożka Fifi- PAMIĘTNIK - moje życie w nowym domu !!!
akucha replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Króliczek maluni :loveu: Całujecie ten sliczny brzunio? Zamęczyłabym ją chyba, hihihihii... Czy ona trochę rośnie, przytyło jej się? -
Baja (Trojmiasto) odeszla w schronisku za TM.
akucha replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale świeczka płonie tylko dla niej. Zawsze to coś, pamiętamy. -
[quote name='Bila']Akucha liczyć nie umie:evil_lol:. [/QUOTE] Tak!!!!!!!! :oops:Boszszsz... wypisałam na kartce i wiecie kogo nie liczyłam? GRONIA, ale mi wstyd... Poleciałam białaskami, potem Perz, Monar i dziewczyny. Zapomniałam o bąbelku. To wszystko przez te białości. Maupo, masz najfajniejsze męskie towarzystwo jakie znam :multi: A jakie piękne foty robisz!
-
Ale cudnie, że Perz dogadał się z chłopakami :multi: :multi: :multi: Nie mogę napatrzeć się na domowe foty, najlepsze są te, gdzie "oblepiły" spiącą Pancię. Jak szczeniaki, przylepy takie. Maupo, napisałaś, że masz 9 bulw w domu, liczę i liczę - i 8 mi wychodzi :roll:ę. Musze chyba na kartce spisać...
-
Beżka-Roksanka...MA CUDOWNY DOM :) :) :) Trojmiasto
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
No zobacz, a w domu nie ruszy. Mama trochę przeżywa, ma nadzieję, że w końcu trafi w jej smak. Ale w nocy chudzinka lubi się wybrać na buszowanie po kocich miskach. Stół to nie przeszkoda, ładnie chodzi po stole :lol: -
Biały kłębuszek za TM. Wacia odeszła w ramionach swojego Pana...
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
To dobrze, bo ona mi się w nich tak podoba :lol: jakoś nigdy wcześniej nie zauwazyłam jej ogonka. Elegancka z Wacikowej dziewczyna. Pychol ma taki, że nic, tylko całowac. -
Beżka-Roksanka...MA CUDOWNY DOM :) :) :) Trojmiasto
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Ona jest niejadek!!!! Tylko z ręki, ostatnio zjadła gotowaną wątróbkę, całą resztą pluje :cool1: Suchej nie ruszy. Moje mają wyżerkę :evil_lol: Dojadają wszystko, co zostaje po eksperymentach kulinarnych. -
Biały kłębuszek za TM. Wacia odeszła w ramionach swojego Pana...
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Widzę, że PRZED :cool3: Ale ogon wymodelowałaś jej wcześniej chyba, w schronie miala zarośnięty. Loczki obcięłaś no... ona ma takie fajne kędziory na czole. -
Cala trojka ma domy,oby dobre i do końca zycia.!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Nowe doszły szczeniorki, czy siedzą te czarnuszki? Teraz taki "wyjazdowy" okres, niedobry dla adopcji. Takie ładne psy... -
Beżka-Roksanka...MA CUDOWNY DOM :) :) :) Trojmiasto
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Pojechała w świat. Odbyła kolędę po rodzinie. Szczytyno i jeszcze dalej. Kocha jeździć samochodem. Łazi sobie, widoczki podziwia, włazi na półki. Mama dzwoniła i poinformowała mnie, że " Toffi gania kury!!!!!" :evil_lol: A nie wygląda, co? -
Biały kłębuszek za TM. Wacia odeszła w ramionach swojego Pana...
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Cudny pluszak :loveu: A jak ładnie ogonek jej zrobiłaś. -
:placz: Że też mi nikt takiego Mariana na wycieraczke nie podrzucie! O ja, ja też takiego chcę! Ja nie wiem, ale wszystkie stworzenia Słoneczka jakiejś ochoty na życie dostają, a to przeciez umarlaki miały być... Może słoneczko to jakaś czar....nica?! Dianka tłuścioszek :multi: Cieszę się, że nie tylko moje takie puszyte :lol: Widzę, że wąsy miała poidcinane.
-
:evil_lol: Brązowa... Dobra jesteś! Ja myślę, że prawda bliższa jest trj z obrazków. Psy są dobre, nie ma w nich mściwości. Niestety... Kasiu, Tolki łapa ok, wypielęgnowała wielkiego strupa i zastanawiam się, co będzie, gdy odpadnie. Łape można wyleczyć, ale rozumu nie dołożysz :cool3:
-
Jest taki jeden czarny,wilkowaty pies,Bronek.ZAADOPTOWANY
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Czy on ma w sobie coś z Jamala? Podoba mi się Bronek. -
Gad,kolorowy cudo-pies w domu,a Żabine wyrzucili,maja nowa zabawke :(
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Zatkało się i tyle, ale on znajdzie dom!!!!!!!!! Musisz go do avatara wsadzić (tymczasowo chociaż) :razz: -
Biały kłębuszek za TM. Wacia odeszła w ramionach swojego Pana...
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
I co wet powiedział? Pochwalił Wacię i Panciostwo? Całuję Szerbolkę :loveu: w sam środek szalonego czółka! Kombinuj Waciu, kombinuj, życie jest wtedy ciekawsze!