Jump to content
Dogomania

akucha

Members
  • Posts

    19364
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by akucha

  1. Zaraz tam dziwne... testuję, czy już macie 100% świrka-muchomorka na jej punkcie :evil_lol: Ona jest niewiarygodnie fantastyczna!!!!! Mogłabym ją ukraść i uciec :evil_lol:
  2. [quote name='Maupa4']Nawet "porcelanka" się rozruszał i biegał z patykiem. Bo on to owszem chętny do biegania i rzucania ale ... po tym jak patyk już upadnie a on go dopadnie to ... staje i japi. Nie podniesie i nie przyniesie. Stoi i japi. A ty lec - podnies - rzuc - i od nowa. Pobiegnie ... dobiegnie i ... japi ... A ty lec ... [/QUOTE] Bardzo mi się jego postawa podoba :evil_lol:, ma charakter i kocha komfort. Co będzie latał, jeśli np. Maupa może mu podać. Ale piękny to jest, co cioteczki? :lol: Majuta przypomina mi myślącego Buddę! Zobaczcie, jaka podobna! Kochaniątko malutkie. Ale ją Maupo ładnie odchudziłaś, nie mam pojęcia, jak to robisz :niewiem:. Moje takie balony, że już nawet nie focę...
  3. Króliczek maluni :loveu: Całujecie ten sliczny brzunio? Zamęczyłabym ją chyba, hihihihii... Czy ona trochę rośnie, przytyło jej się?
  4. Nie oddadzą. Oddaliby zaraz po ugryzieniu. Dla nich jest psim aniołkiem :lol: Tak czuję...
  5. Ale świeczka płonie tylko dla niej. Zawsze to coś, pamiętamy.
  6. [quote name='Bila']Akucha liczyć nie umie:evil_lol:. [/QUOTE] Tak!!!!!!!! :oops:Boszszsz... wypisałam na kartce i wiecie kogo nie liczyłam? GRONIA, ale mi wstyd... Poleciałam białaskami, potem Perz, Monar i dziewczyny. Zapomniałam o bąbelku. To wszystko przez te białości. Maupo, masz najfajniejsze męskie towarzystwo jakie znam :multi: A jakie piękne foty robisz!
  7. Był psem szczęśliwym i kochanym. Miał dobre zycie u Ewy. Do zobaczenia Ramisiu na lepszym świecie, gdzie nie ma brudnych i zimnych śmietników [ ' ]
  8. :placz: Słoneczko, Brązowa mi dzisiaj kazała :placz: Wiem, zdrajca jestem :placz: Dostałam fantastycznego maila, ale nie potrafię wysłać PM. Można jeszcze PM wysyłać, dogo jakoś się zmieniło... Właściwie to już 2 maile dostałam :placz:
  9. Ale cudnie, że Perz dogadał się z chłopakami :multi: :multi: :multi: Nie mogę napatrzeć się na domowe foty, najlepsze są te, gdzie "oblepiły" spiącą Pancię. Jak szczeniaki, przylepy takie. Maupo, napisałaś, że masz 9 bulw w domu, liczę i liczę - i 8 mi wychodzi :roll:ę. Musze chyba na kartce spisać...
  10. No zobacz, a w domu nie ruszy. Mama trochę przeżywa, ma nadzieję, że w końcu trafi w jej smak. Ale w nocy chudzinka lubi się wybrać na buszowanie po kocich miskach. Stół to nie przeszkoda, ładnie chodzi po stole :lol:
  11. To dobrze, bo ona mi się w nich tak podoba :lol: jakoś nigdy wcześniej nie zauwazyłam jej ogonka. Elegancka z Wacikowej dziewczyna. Pychol ma taki, że nic, tylko całowac.
  12. To dobrze, bo ona mi się w nich tak podoba :lol: jakoś nigdy wcześniej nie zauwazyłam jej ogonka. Elegancka z Wacikowej dziewczyna. Pychol ma taki, że nic, tylko całowac.
  13. Ona jest niejadek!!!! Tylko z ręki, ostatnio zjadła gotowaną wątróbkę, całą resztą pluje :cool1: Suchej nie ruszy. Moje mają wyżerkę :evil_lol: Dojadają wszystko, co zostaje po eksperymentach kulinarnych.
  14. Widzę, że PRZED :cool3: Ale ogon wymodelowałaś jej wcześniej chyba, w schronie miala zarośnięty. Loczki obcięłaś no... ona ma takie fajne kędziory na czole.
  15. Widzę, że PRZED :cool3: Ale ogon wymodelowałaś jej wcześniej chyba, w schronie miala zarośnięty. Loczki obcięłaś no... ona ma takie fajne kędziory na czole.
  16. Nowe doszły szczeniorki, czy siedzą te czarnuszki? Teraz taki "wyjazdowy" okres, niedobry dla adopcji. Takie ładne psy...
  17. Pojechała w świat. Odbyła kolędę po rodzinie. Szczytyno i jeszcze dalej. Kocha jeździć samochodem. Łazi sobie, widoczki podziwia, włazi na półki. Mama dzwoniła i poinformowała mnie, że " Toffi gania kury!!!!!" :evil_lol: A nie wygląda, co?
  18. Cudny pluszak :loveu: A jak ładnie ogonek jej zrobiłaś.
  19. Cudny pluszak :loveu: A jak ładnie ogonek jej zrobiłaś.
  20. :placz: Że też mi nikt takiego Mariana na wycieraczke nie podrzucie! O ja, ja też takiego chcę! Ja nie wiem, ale wszystkie stworzenia Słoneczka jakiejś ochoty na życie dostają, a to przeciez umarlaki miały być... Może słoneczko to jakaś czar....nica?! Dianka tłuścioszek :multi: Cieszę się, że nie tylko moje takie puszyte :lol: Widzę, że wąsy miała poidcinane.
  21. :evil_lol: Brązowa... Dobra jesteś! Ja myślę, że prawda bliższa jest trj z obrazków. Psy są dobre, nie ma w nich mściwości. Niestety... Kasiu, Tolki łapa ok, wypielęgnowała wielkiego strupa i zastanawiam się, co będzie, gdy odpadnie. Łape można wyleczyć, ale rozumu nie dołożysz :cool3:
  22. Czy on ma w sobie coś z Jamala? Podoba mi się Bronek.
  23. Zatkało się i tyle, ale on znajdzie dom!!!!!!!!! Musisz go do avatara wsadzić (tymczasowo chociaż) :razz:
  24. I co wet powiedział? Pochwalił Wacię i Panciostwo? Całuję Szerbolkę :loveu: w sam środek szalonego czółka! Kombinuj Waciu, kombinuj, życie jest wtedy ciekawsze!
  25. I co wet powiedział? Pochwalił Wacię i Panciostwo? Całuję Szerbolkę :loveu: w sam środek szalonego czółka! Kombinuj Waciu, kombinuj, życie jest wtedy ciekawsze!
×
×
  • Create New...