-
Posts
19364 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by akucha
-
Gizmo sam jest pewnie dzieciuch, który myśli, że mu wszystko wolno :lol: Ptaszka szkoda, wiadomo, ale bulwy często tak mają. Jedna z moich bulw też polująca jest cholera i dzieci nie lubi. Czytałam, że w przeszłości te psy używane były do polowań na gryzonie. Czasami pewnie ta skłonnośc sie ujawnia. E tam... znajdzie się dom dla Gizmo, on taki fajny.
-
Az sie kręci łezka,bo to...roczna Pinezka! Trojmiasto.ZAADOPTOWANA
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Wiolu, co miałam zrobic, zrobiłam. Podnosze Pinezke,która wcale nie jest brzydka! -
Iwlajn nie napisała, ale ONA MIESZKA TERAZ TAM, GDZIE MY!!!!!!!! :multi: Taki numer z niej!!! :loveu: I tak to Pynia ściągnęła do siebie osobistą schroniskową wolontariuszkę. Ciekawe, jakie będzie to spotkanie "po latach" dwóch?
-
Buldożka Fifi- PAMIĘTNIK - moje życie w nowym domu !!!
akucha replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Ściągnij sobie darmowy program PhotoFiltre . Łatwy, przyjemny program do obrabiania zdjęć. Ma opcją ustawiania rozmiaru fotek. Tu masz link: [url=http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1013&PhotoFiltre+6.3.1]Program PhotoFiltre 6.3.2 - dobreprogramy[/url] Tu spolszczenie do programu: [url]http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1014&PhotoFiltre+6.x+Spolszczenie[/url] -
Mniodzio dziewczyna!!!! A to całe ADHD i głupawka, to tylko kamuflaż. Widac, że to myslące stworzenie jest, a jaki ma szlachetny profil :razz: A Majuta :loveu:, a Perz :loveu: :loveu: :loveu:, a Żwirko-Muchomorki i kudłata ,ruda bulwa :loveu: Gronia to łyżkami bym jadła!!! Teraz widzę, że bulw trzeba mieć stado, to dopiero radocha.
-
Buldożka Fifi- PAMIĘTNIK - moje życie w nowym domu !!!
akucha replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Widzę dupeczkę całuśną, znalazłam:lol: Kasiu, musisz większe fotki dawać. Przynajmniej dopóki Fifi nie urośnie :evil_lol: -
Mikrus Gizmo w schronisku."Pinczer polski".ZAADOPTOWANY
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Takie fajne maludy, szkoda, że w schronie wylądowały. A drugi robalek to nie dziewucha? -
Hmmm... miseczka malutka, ale Belka więcej nie je. Ja im gotuję mieso, mieszanki warzywne i ryż. Na rosole danie mają. Belka lubi na rzadko. Więcej się nachłepce niż naje. Tola dojada po niej. Jak dawałam surowe, to tak "czadziły, że odpuściłam. Może z ryzu zrezygnować? A miewają dni, że odmawiają jedzenia? Bo moje, tak.
-
Jamniczek Harry - jednak Czarodziej-wyczarował sobie dom....miłość....
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Danusiu :loveu: A jak cię zje? Ta ostatnia fotka jest cudna! -
Czyli co, z domu w trójmieście nic nie wyszło?
-
Tak właśnie pomyślałam!!! Maupa to musi być twardzielka, a psy dobrze wychowane :evil_lol: Zresztą, na fotach widać. Jest taka fotka, gdzie Żwirko-Muchomorki zapatrzyły się na coś. Moje byłyby już z 200 metrów ode mnie i obrabiały obiekt zainteresowania :oops: I chodza sobie luzem po Warszawie, nastawione pokojowo do całego swiata. Dla mnie to szok!
-
Dzięki Bila za Perza :lol: Mam do niego słabość. Resztę też adoruję - z oczywistych względów, uwielbiam to stadko. Hehehehe, ja ze swoją wagą nie mam problemów, trzymam linię ze zgryzoty, gdy patrzę, jak moja Bela zaczyna się pomału toczyć, a nie chodzić :evil_lol: No ale ona tak mi patrzy w oczy, tak łapą wali, a jak pyskuje...
-
Cala trojka ma domy,oby dobre i do końca zycia.!
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Wszystkie piekne i wszystkie czekają. Mnie dziwi, że ten pinczerkowaty skrzacik został. Ja bym go pierwszego wzięła. Hopajta szczylki, pokazujcie się! -
Jamniczek Harry - jednak Czarodziej-wyczarował sobie dom....miłość....
akucha replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
I taki śliczny "golas" w schronie siedzi. Ci z nim będzie zimą? :placz: