-
Posts
1044 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by piotrjan
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Gratki dla Moniki i Nokii !!! :multi::multi::multi:[/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Tytuł do zdobycia w Nitrze nosił nazwę :[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]GRAND PRIX SLOVAKIA 2008 .[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Zorka zdobyła coś takiego z dopiskiem Junior Winner .[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Gratulacje dla występujących w Nitrze i dzięki za miłe towarzystwo ![/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]... dla Funny uściski łapek i trzymamy kciuki za jak najszybszego Intera .[/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Winterfrost's EXCLUSIVE - [COLOR=royalblue]Zorka [/COLOR][COLOR=black]- Młodzieżowy Champion Słowacji [/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
... no to bombowo !
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Na świecie jest bardzo mało rzeczy idealnych . Tabela z punktacją do takich ideałow nie należy . Pomimo tego uważam , że lepszej bez totalnej wojny nie wymyślimy .[/SIZE][/FONT]
-
Jak myślicie piątka będzie w sobotę czy w niedzielę ?
-
Erfurt CACIB i krajówka - 14 i 15 czerwiec 2008 (ringi i ilość psów na rasę) [URL]http://rha.messe-erfurt.de/_download/rhade_aussteller_ringeinteilung.pdf[/URL]
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=blue]Dziś w Madrycie :[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Winterfrost's - Najlepszą Grupą Hodowlaną !!! [/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red]Wielkie gratki ! H[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#ff0000]aszczaki dały dziś czadu ![/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=blue][SIZE=4]Madryt CACIB Show[/SIZE] [SIZE=4]- 24.05.2008[/SIZE][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]IMPERIAL ICE Sądeckie Pieszczochy - NSZwR :Cool!::Cool!:[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Winterfrost's ANGEL OF GLORY - CACIB :Cool!: :Cool!:[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red]Wielkie Gratki !!! [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]( mała Maile czeka jeszcze na finały :kciuki: :kciuki: :kciuki: )[/SIZE][/FONT]
-
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
piotrjan replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
Cyraneczko , ta stawka na Bydgoszcz dotyczy dwóch dni ? -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
piotrjan replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
Może ktoś poda staweczkę i wyniki z dwóch wystaw w Bydgoszczy ! -
[SIZE=3][[COLOR=#ff0000]'[/COLOR]] [[COLOR=red]'[/COLOR]] [[COLOR=red]'[/COLOR]] [[COLOR=red]'[/COLOR][COLOR=black]] [/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][SIZE=1][/SIZE][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=black]Jest mi ogromnie przykro ![/COLOR][/SIZE]
-
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
piotrjan replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
Ja również chciałem pogratulować wszystkim zwycięzcom majówkowego weekendu . Tym z klasą gratulację podwójne . -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
piotrjan replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
W Dobrym Mieście pogoda cudowna . Słoneczko , ciepło , lekki wiaterek . Majówka . Żyć nie umierać . Milosz - NPwR Zorka - BOB ( już czwarty , ale tym razem najłatwiejszy ) Na BIS Junior Zorka wybrana z V grupy juniorów do finałów . O tym kto na wystawie wygrał najwięcej nie będe pisał , ... bo pogoda była ładna , słoneczko świeciło , wiał wiaterek ! -
My mamy tam tak blisko , że szkoda nie jechać !
-
Dzięki za info ! ... a na błoto , no cóż najlepsze są kalosze , tylko jakoś biegac w nich jest trudno !
-
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
piotrjan replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[quote name='Cyraneczka']A macie jakieś refleksje po tej wystawie? [/quote] Czytałem na rosyjskim forum haszczaków , że są zadowoleni z wyników , ... ale z sędziowania nic nie rozumieją ! -
Czy ktoś może coś powiedzieć o wystawie w Dobrym Mieście ? Wielkość ringów , ilość miejsca przy ringach , odległość parkingu od ringów ?
-
[SIZE=3][COLOR=blue]Wielkie gratki za piekny wynik !!![/COLOR][/SIZE]
-
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
piotrjan replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[FONT=Arial]pies, szczeniąt - Marook Ravine DOMINIC PURCELL 1 - NSwR[/FONT] [FONT=Arial]pies, szczeniąt - Marook Ravine DICK VAN DYKE 4 [/FONT] [FONT=Arial]pies, szczeniąt - Husqvarna BEST BEAUTY 3[/FONT] [FONT=Arial]pies, szczeniąt - CASPER JR. [/FONT][FONT=Arial]Doghousefarm 2 [/FONT] [FONT=Arial]pies, szczeniąt - RHETT Fortunatus Poland FCI 5[/FONT] [FONT=Arial]pies, młodzieży - MOONLIGHT Shaaktoolik nb[/FONT] [FONT=Arial]pies, młodzieży - Innisfree NORTHERN AVIATOR ERMIN nb[/FONT] [FONT=Arial]pies, młodzieży - ARKTOGEA AWENTURYN Jesionowe Góry 3 [/FONT] [FONT=Arial]pies, młodzieży - Nordic Blue (FCI) COSMO 2 [/FONT] [FONT=Arial]pies, młodzieży - BLACK & WHITE Lubuska Dolina nb [/FONT] [FONT=Arial]pies, młodzieży - TINA`S BLACK KING Eskimoski Domek 1 NJwR [/FONT] [FONT=Arial]pies, młodzieży - Kimlan's NORTHERN VOYAGEUR nb [/FONT] [FONT=Arial]pies, pośrednia - Indigo LOTUS ESPRIT nb [/FONT] [FONT=Arial]pies, pośrednia - DON'T BE LONG ESKIMOSKI DOMEK nb[/FONT] [FONT=Arial]pies, pośrednia - TOP TRENDY Marakaja FCI bez lokaty [/FONT] [FONT=Arial]pies, pośrednia - Kristari´s CHINOOK AT JEDNICKA 2[/FONT] [FONT=Arial]pies, pośrednia - COPYRIGHT NIKLAS WOLF BALTIK AMBERS 3[/FONT] [FONT=Arial]pies, pośrednia - WINALMIK'S RED HUNTER OF SHINING WATERS 1 CACIB[/FONT] [FONT=Arial]pies, otwarta - SHEAIR´S MI TITLE PIRATE O´TAJA nb[/FONT] [FONT=Arial]pies, otwarta - LAREDO de Ciukci nb[/FONT] [FONT=Arial]pies, otwarta - Kristari's MEPHISTO bez lok[/FONT] [FONT=Arial]pies, otwarta - UBIK Lighst Of North bez lok [/FONT] [FONT=Arial]pies, otwarta - TOGO de Ciukci 1[/FONT] [FONT=Arial]pies, otwarta - DEXTER z Dębickiej Kępy 4 [/FONT] [FONT=Arial]pies, otwarta - Legend Continues REVOLUTION nb[/FONT] [FONT=Arial]pies, otwarta - KONUVERES HOGMANAY ICEFIRE nb[/FONT] [FONT=Arial]pies, otwarta - LIDER NIKE'S z Pierwszej Ręki 2[/FONT] [FONT=Arial]pies, otwarta - Oumiak's BOOGABOO ROCKSTARR bez lok [/FONT] [FONT=Arial]pies, otwarta - SWIFT WOLF Fortunatus 3[/FONT] [FONT=Arial]pies, otwarta - Jaraw's LOVELY SURPRISE nb[/FONT] [FONT=Arial]pies, championów - VARLAS WARRIORS LAST MOON 2[/FONT] [FONT=Arial]pies, championów - GREENLAND Hydrargium nb[/FONT] [FONT=Arial]pies, championów - Oumiak´s THE SHOW MUST GO ON 4[/FONT] [FONT=Arial]pies, championów - WINALMIK'S FLY IN TO THE FUTURE 3[/FONT] [FONT=Arial]pies, championów - EASY RIDER Hydrargium nb[/FONT] [FONT=Arial]pies, championów - EBONYSHADOW N SHAPALI'S DRAGON 1 rec CACIB [/FONT] [FONT=Arial]pies, championów - AIRBORNE SHADOW OF ARCTIC SKYLINE 2 [/FONT] [FONT=Arial]suka, szczeniąt - ONE IN A MILLION Dwie Korony nb[/FONT] [FONT=Arial]suka, szczeniąt - Ebonyshadow's Husqvarna ISIS 1[/FONT] [FONT=Arial]suka, młodzieży - Nordic Blue CARMEN bez lok[/FONT] [FONT=Arial]suka, młodzieży - Arktogea EMMANUELLE 1 [/FONT] [FONT=Arial]suka, młodzieży - KAILUA de Ciukci bez lok [/FONT] [FONT=Arial]suka, młodzieży - WINTERFROST'S EXCLUSIVE 3[/FONT] [FONT=Arial]suka, młodzieży - ELLA FARINA Eskimoski Domek bez lok [/FONT] [FONT=Arial]suka, młodzieży - FELICITY OF Siberian Lady nb[/FONT] [FONT=Arial]suka, młodzieży - D'INU YASHA of Black Dream Wolves 4 [/FONT] [FONT=Arial]suka, młodzieży - ESPRIT CAK'CRUS bez lok[/FONT] [FONT=Arial]suka, młodzieży - SECRET STAR of [/FONT][FONT=Arial]Wolf[/FONT][FONT=Arial]Point 2[/FONT] [FONT=Arial]suka, młodzieży - Explorer MISS SPOTTY bez lok [/FONT] [FONT=Arial]suka, młodzieży - Takoda ARE U HOT ?[/FONT] [FONT=Arial]suka, pośrednia - HEAVEN´S BLUE TAJA SIWASH LEGEND nb[/FONT] [FONT=Arial]suka, pośrednia - PINACOLADA Fortunatus bez lok[/FONT] [FONT=Arial]suka, pośrednia - KRISTARI'S ARCTIC SHINE 3 [/FONT] [FONT=Arial]suka, pośrednia - WHISKY RIVER Eskimoski Domek bez lok[/FONT] [FONT=Arial]suka, pośrednia - Nordic Blue (FCI) BRILLIANT SHOOTING STAR 4[/FONT] [FONT=Arial]suka, pośrednia - Y'ENDLESS TAIGA OF Northern Wilderness bez lok [/FONT] [FONT=Arial]suka, pośrednia - Innisfree NORTHERN LIGHT ERMIN bez lok[/FONT] [FONT=Arial]suka, pośrednia - BLANCHE SWEET OF MAROOK RAVINE 1 CACIB , BOB ?[/FONT] [FONT=Arial]suka, pośrednia - ELEKTRA MOUNTAIN STREAM bez lok [/FONT] [FONT=Arial]suka, pośrednia - BRIGHT LIGHTNING OF ARCTIC SKYLINE 2 [/FONT] [FONT=Arial]suka, pośrednia - CALIFORNIA BLUE BALTIK AMBERS bez lok [/FONT] [FONT=Arial]suka, pośrednia - BELA CHITI of Chandu bez lok[/FONT] [FONT=Arial]suka, otwarta - AFERA Freedome Choice FCI bez lok[/FONT] [FONT=Arial]suka, otwarta - KARNOVANDA'S BALTIC PEARL 1[/FONT] [FONT=Arial]suka, otwarta - MISS ARISHA Eskimoski Domek 4[/FONT] [FONT=Arial]suka, otwarta - Sibex AMBER EYES JAMRA 3[/FONT] [FONT=Arial]suka, otwarta - ALABAMA Fortunatus bez lok[/FONT] [FONT=Arial]suka, otwarta - SILVER CLOUD Marakaja (FCI) bez lok[/FONT] [FONT=Arial]suka, otwarta - OKRASA MY SWEET Zima Północy nb [/FONT] [FONT=Arial]suka, otwarta - UKAYALI Lights of North nb [/FONT] [FONT=Arial]suka, otwarta - DAFFY z Dębickiej Kępy bez lok[/FONT] [FONT=Arial]suka, otwarta - Arktogea QUEEN OF SNOW 2 [/FONT] [FONT=Arial]suka, otwarta - SHERRY SASHKA RAY OF LIGHT Eskimoski Domek bez lok[/FONT] [FONT=Arial]suka, otwarta - U´GLORY INUIT of Northern Wilderness nb[/FONT] [FONT=Arial]suka, otwarta - Vendredi 13 ELIZABETH nb [/FONT] [FONT=Arial]suka, championów - ALBANY Arktyczna Siła bez lok[/FONT] [FONT=Arial]suka, championów - Arktogea QUEEN OF NIGHT 2[/FONT] [FONT=Arial]suka, championów - HAPPY HILARY Eskimoski Domek 1 [/FONT] [FONT=Arial]suka, championów - NATY Jednicka 4[/FONT] [FONT=Arial]suka, championów - Oumiak's ADVANCE TO GO 3[/FONT] [FONT=Arial]suka, championów - AKABA DE CIUKCI nb[/FONT] [FONT=Arial]suka, weteranów - ArticBlue SCARLETT ? [/FONT] [FONT=Arial]Proszę uzupełnić ![/FONT] -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
piotrjan replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[quote name='Cyraneczka']Faktycznie, pewnie reszta pojedzie do Bydgoszczy :) To masz Piotrze kolejnego BOBa :)[/quote] My planowaliśmy objazd w postaci Dobre Miasto , Bydgoszcz , Łódż . :cool1: Z Bydgoszczy zrezygnowaliśmy z kilku powodów . Ale swoich faworytów na Bydgoszcz mamy i trzymamy za nich mocno kciuki . [U]Bardzo mocno[/U] !!! ... a z BOBem , to należy [B]szanować i liczyć się[/B] z każdym przeciwnikiem , nawet tym teoretycznie słabszym . -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
piotrjan replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[B]Dobre Miasto[/B] - 1.05.2008 - stawka psy młodzież - ARKTOGEA AWENTURYN Jesionowe Góry psy championy - FIRST EXPRESS Dwie Korony suki młodzież - Winterfrost's EXCLUSIVE suki otwarta - CSILA Zew Krwi Jak na majówkę , to malutko tych psiaków . Może choć pogoda dopisze ! -
Portretowe Zdjęcia-Prosimy zakładać oddzielne tematy
piotrjan replied to HuSkYdIaNa's topic in Galeria
Matiz to świetny pies ! :loveu: ... na dodatek trochę się z nim zakolegowaliśmy ! :p -
Numerki otrzymałem , a planu sędziowania jak nie było tak nie ma .
-
Portretowe Zdjęcia-Prosimy zakładać oddzielne tematy
piotrjan replied to HuSkYdIaNa's topic in Galeria
[SIZE=3]... a Mumin jak zwykle cudowny . :loveu::multi::loveu:[/SIZE]