Jump to content
Dogomania

piotrjan

Members
  • Posts

    1044
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by piotrjan

  1. [SIZE=5][FONT=Comic Sans MS]Gratki dla moich cudownych [/FONT][FONT=Comic Sans MS]przyjaciół :[/FONT][/SIZE] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]( oraz ich przecudownych psów )[/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=6]Ewy , Kasi , Marioli , Moniki [/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]za zajęcie super miejsc w rankingu 2007 ![/SIZE][/FONT]
  2. Matagi , Ty tą maczugą machasz ( :mad: ) , a ja zapomniałem napisać , że też z psiulami będe !!!
  3. [quote name='Miśka']Jest mi bardzo przykro, miałam nadzieję, że w tym roku obędzie się bez pomyłek. Niestety. [/quote] Mirka , ten się nie myli kto nie liczy . Chętnych do przeglądania wyników rankingu jest wielu do liczenia już nie . Problem polega na tym , że wyniki zagraniczne , trzeba czasami wydobywać z czeluści sieci . Raz się je znajdzie , innym razem nie . ... a Ty i tak swoją stroną , [B]robisz[/B] [B]dobrą robotę dla naszej rasy [/B]. Bardzo dobrą . Siberian Husky World , to encyklopedia wiedzy o naszych huskich . To godziny które spędzasz przy komputerze , korespondencja z oddziałami i tysiące innych spraw dzięki którym strona działa . Przynajmniej ja jestem Tobie za to wdzięczny .
  4. Jest już info o wystawie : [URL]http://zkwp.bialystok.pl/bialystok08info.php[/URL] Serdzecznie zapraszamy !!!
  5. [quote name='Asiaczek'][B]Piotrjan [/B]- cała przyjemność po mojej stronie! Pzdr.[/quote] [B]Asiaczku ! [/B]Najlepiej na tych uprzejmościach wychodzi Zorka !
  6. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/8969/rzeszow165bf3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/3816/rzeszow276wh5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/9866/img1552ek3.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=1]Obrazki z wystawy dzięki uprzejmości Asiaczka i Jolki 11 . Dzięki ![/SIZE]
  7. PSY kl.baby Non-Stop Fire ESKIMOSKI DOMEK [COLOR=black]Husqvarna Best Beauty[/COLOR] kl.szczeniąt OPAL ESSENCE Dwie Korony kl. otwarta [COLOR=black]MIESZEK z Coyoacan [COLOR=black]LIDER NIKE'S Z Pierwszej Ręki [/COLOR] kl.championów [COLOR=blue][COLOR=black]Ebonyshadow N Shapali's Dragon[/COLOR] [/COLOR][/COLOR][COLOR=black]kl. weteranów [/COLOR][COLOR=black]POOR LONESOME COWBOY of Baker Lake SUKI kl.szczeniąt ONE IN A MILLION Dwie Korony [/COLOR][COLOR=black]kl.młodzieży [/COLOR][COLOR=black]Haukenn ANDROMEDA [/COLOR][COLOR=black]Husqvarna Winter Love[/COLOR] [COLOR=black]SECRET STAR OF Wolf Point [/COLOR][COLOR=black][COLOR=cyan][COLOR=blue]Winterfrost's EXLUSIVE[/COLOR] [/COLOR]kl.pośrednia CHIMERA Husky Team kl. otwarta [/COLOR][COLOR=black]AZTECA z Coyoacan kl.championów Arktogea QUEEN OF SNOW Arktogea TSUNAMI [/COLOR][COLOR=black]GODNA z Coyoacan [/COLOR][COLOR=black]JAGIENKA z Coyoacan PRECIUS PEPPER of Nordica [/COLOR][COLOR=black]Arktogea Virtual Virgo For Husqvarna [/COLOR]
  8. [quote name='Miśka']proszę wszystkich, którzy deklarowali się w sprawie fundowania pucharków czy innych nagród na klubówkę, o ostateczne potwierdzenie [/quote] Wydawało mi się, że raz napisane ... Ale masz rację , świat nie jest doskonały ! Ja swoje potwierdzam !!!
  9. [SIZE=4]Gosiu ! Cuuudko ![/SIZE] :cool1::p:cool1::p:cool1: Widziałem , macałem , ząbki poczułem ( w końcu Pirania ) !!!
  10. [quote name='NigdyNigdy']Buziaczki dla Loczków i Czarnulki :Rose:[/quote] [SIZE=3]... od nas również !!! Zasłużyli na 100 % !!![/SIZE] [SIZE=3]... tym , którym powiodło się mniej , a powinno bardziej , [/SIZE][SIZE=3]również gratki ![/SIZE] [SIZE=3]... no cóż takie jest kynologiczne życie ! :mad:[/SIZE]
  11. [quote name='jolka11']Mam nadzieję ,że będzie :lol: My też pędzimy na tę wystawę .To tak blisko :-)))[/quote] Tobie , to chyba z dwie godziny jazdy ? Widzę , że zapowiada się suuuuper ! Fajnie , że będziecie !
  12. [quote name='Asiaczek']My też mamy w planach Kosice i bardzo chciałabym na tę wystawę pojechac... pzdr.[/quote] ... znowu będzie fajnie ! :p :cool1: :diabloti:
  13. [B]Rzeszow[/B] [B]10:00 - Siberian Husky[/B] Psy - Dogs Klasa szczeniąt - Puppy Class 2 1362 - 1363 [COLOR=blue]Opal Essence Dwie Korony[/COLOR] Klasa młodzieży - Junior Class 3 1364 - 1366 [COLOR=blue]Tina`s Black King ED[/COLOR] Klasa pośrednia - Intermediate Class 4 1367 - 1370 [COLOR=blue]Adventurer ED[/COLOR] [COLOR=blue]Oumiak's BAY OF PASSION[/COLOR] Klasa otwarta - Open Class 6 1371 - 1376 [COLOR=blue]Tarot ED[/COLOR] [COLOR=#0000ff]MAKS Pieroth Blue [/COLOR] [COLOR=#0000ff]SWIFT WOLF Fortunatus[/COLOR] Klasa championów - Champion Class 1 1377 [COLOR=blue]Winterfrost´s PEGASO[/COLOR] Suki - Bitches Klasa szczeniąt - Puppy Class 4 1378 - 1381 [COLOR=blue]One in a Million Dwie Korony[/COLOR] [COLOR=#0000ff]Explorer MISS SPOTTY [/COLOR] Klasa młodzieży - Junior Class 4 1382 - 1385 [COLOR=blue]Tina`s Black Princes ED[/COLOR] [COLOR=blue]Winterfrost's EXCLUSIVE[/COLOR] Klasa pośrednia - Intermediate Class 4 1386 - 1389 [COLOR=blue]Royal Lovely Sun ED[/COLOR] [COLOR=blue]Nordic Blue BRILLIANT SHOOTING STAR [/COLOR] [COLOR=blue]Husqvarna TIARA[/COLOR] Klasa otwarta - Open Class 5 1390 - 1394 [COLOR=blue]I`ce Tea ED[/COLOR] Klasa championów - Champion Class 3 1395 - 1397 [COLOR=blue]Happy Hilary ED[/COLOR] [COLOR=blue]Precious Pepper of Nordica[/COLOR]
  14. [quote name='jolka11']Dziękuję ślicznie.Cieszy mnie bardzo ,że maluszki się podobają. :p[/quote] ... bardzo !!!
  15. [quote name='Matakia'][SIZE=4][COLOR=blue]OPAL ESSENCE[/COLOR][/SIZE]& [SIZE=4][COLOR=magenta]ONE IN A MILLION[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3]Dwie Korony[/SIZE] [/quote] :thumbs: [SIZE=3]i [/SIZE]:thumbs:.
  16. [quote name='Nitor-Nivalis'] kl ch ex I, res. CACIB Winterfrost´s CHICHO TERREMOTO ex II SIMBA del Karracese ex III ROBIN HOODdel Karraces [/quote] Zorka też przesyła buziaczki dla swego najcudowniejszego tatusia :calus:
  17. kiedy oficjalne wyniki ?
  18. [quote name='Asiaczek']Grupe V wygrał piekny importowany samoyed, basek przy nim to jak młodszy brat...:lol: Pzdr.[/quote] No wiesz co !!! :mad: Może basek jest mniejszy , ale urok swój ma !!! Uważam , że wyglądaliście przebojowo !
  19. [quote name='NigdyNigdy']BTW- właśnie zabieram się za zdjęcia autorstwa Anety- zobaczymy, czy coś da się przemycić na forum ;) ....i cieszę się, że dojechaliście bez przygód, bo się ktoś (PASKUDA!!!) nie odezwał wczoraj :eviltong:[/quote] Kasiu , na rozładowaną komórkę jest tylko jeden sposób , należy ją naładować . Naładować można wtedy kiedy się ma zasilacz . Wiesz , że z Tobą mogę gadać godzinami . Więc wybacz ! Ciekawie jak będe wyglądał na zdjęciu w gajerku i adidasach . Ale po psach zdecydowałem się zmienić buty i od razu poszło lepiej . Jeszcze nie było tak w mojej wystawieniczej historii abym to ja się ślizgał po ringu . Robiły to psy , ale nie ja . Sama mało nie wywinełaś orzełka . ... a droga , deszcz , śnieg i wiatr ! Sama przyjemność !
  20. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img172.imageshack.us/img172/1041/img1143bf3.jpg[/IMG][/URL] Winterfrost's EXLUSIVE "Zorka" --------------------------------- Dzięki wszystkim za gratki !!! -------------------------------------------- Kasi , Ewie i całym Gidelskim Saniom gratki !!! -------------------------------------------- Całej polskiej ekipie dzięki . Boże jacy jesteśmy cudowni za granicą ! ----------------------------------------------------------------- Na Bisach w Trencinie cóż , zawsze w finałowej grupie , ale zawsze ciut za podium . Na piątce za wspaniałymi psami . Psami i ich wspaniałymi handlerkami . No cóż , poczekamy ! W końcu na Zorkę mówią jeszcze gówniara i małolata . ------------------------------------------------------------------- Kasiu pokonać swego idola , to jest największy sukces . Jagna zawsze była dla mnie wspaniałym SH . Dlatego rozpiera mnie duma ze zwycięstwa z tą cudowną suczką. Jagna przebacz !!! --------------------------------------------------- ... terminujemy dalej ( terminator - uczeń odbywający naukę rzemiosła ) ---------------------------------------------------------------------- Gratki dla wujka Mumina od Zorki . Pozdrowienia dla Ewy !
  21. ... ha , ha , ha , a ja wiem ale nie powiem :lol: ! [SIZE=3]Asiaczku gratki[/SIZE] , [SIZE=3]szczególnie za grupę !!![/SIZE]
  22. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/1526/img1146me7.jpg[/IMG][/URL] ... bieg synchroniczny ! ---------------------------------------- [SIZE=1]zdjęcie dzięki uprzejmości Asiaczka ( dzięki !!! )[/SIZE]
  23. [quote name='dorotal']Mam nadzieje ze pamietasz o zdjeciach [/quote] No właśnie ..... ;)
  24. Asiaczku Tobie szczególne podziękowania za to , że jesteś !!! Wystawy z Tobą są dwa razy lepsze . Oczywiście gratki Tobie i psiakom . ( foteczki prooooooszę )
  25. [quote name='Asiaczek']Ej, no...:oops: Dla Was też gratki, fotki juz mam na kompie. Jeszcze moment. :lol: Pzdr.[/quote] Asiu , bez fotek nie zasnę !!! :placz:
×
×
  • Create New...