[quote name='HUSKYTEAM']A co na to PiotriJan? W końcu wygrał wszystko, więc pewnie ma jakiś tajny patent na oczarowanie sędziny :-)
Pzdr[/quote]
O nie dobrze ze mną , nie dobrze . Bo jeżeli działam tak na sędziny , to i na sędziów .
I co mi na stare lata przyszło . Trzeba było siedzieć w domu
za zapieckiem jak Zagłoba i popijać grzane piwo .
Słowo "wygrał wszystko" jakoś dziwnym trafem kojarzy mi się z osobą
pytającego . Co mi skromnemu wystawcy mierzyć się do takich ASÓW
jak Jacek Szadkowski . Ten to ma sposoby na czarowanie . Co wystawi
to wygrywa .
A tak na marginesie , to może trzeba dodpatrywać najlepszych .
Ja osobiście mam nagrania na taśmie każdej mojej wystawy
oraz nagrania występów tych najlepszych handlerów w Polsce .
Wzór to TY Jacku , Miśka , NigdyNigdy i wielu innych .
Panowie i panie !!! Praca , praca , ciężka praca i efekty kiedyś przyjdą .
Mi się coś tam zaczyna przytrafiać , nie zawsze , ale coraz częściej .
Nie chciałem zabierać w tej sprawie głosu , ale Husky Team mnie
sprowokował .
[I]To bardzo nie ładnie na forum publicznym obrażać kobietę , tym bardziej sędziego . Fe , fe , fe .[/I]