xxxx52
Members-
Posts
11985 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by xxxx52
-
PROSIMY O PRZENIESIENIE.Sunia Charta ma juz własny kochajacy domek.
xxxx52 replied to ajcka's topic in Już w nowym domu
pomoc.Ich los jest podobnie tragiczny:-( -
w roznym stanie psychicznym.Mam bardzo bojace (strach przed mezczyznami,srach przed rekoma,strach przed samotnoscia)Nad ich zachowaniem ,i eliminowaniem potrzebuje do n1/2roku,czasami leki w malym stopniu pozostaja.Ale nigdy nie uzywlam i nie bede uzywala narzedzi,przyzadow ktore przanosza szkode psu,i naleza do narzedzi tortur(wg.organizacji ochrony zwierzat)Polska,i wlasciciele psow sa na etapie eksperymentow ze zywymi zwierzetami(a producenci sie ciesza)Co do klatki" kennel"ja sama kupilam okolo 15lat temu ,sluzy do kwarantanny,ostatecznie do przewozu (ale znam o wiele lepsze firmy) lub w celach wychowawczych szczeniakownp.stosuja schroniska.Sama kupilam ostatnio 2 klatki "l"dla schronisk (dla kotow,i dla znalezionych psow)Uwazam,ze jak sie ma problemy z pieskiem nalezy szukac pomocy u psychologow dla psow,a nie eksperymentowac:angryy: Eksperymentowac mozna z materia martwa,a nie z zywymi istotami.Tylko znajomosc wlasnego psa,porada u dobrego psiego psychologa ,praca z psem w celu przezwyciezania strachow,agresji itd.daje efekty.A poza tym cierpliwosc,konsekwentne postepowanie.
-
-uznany jest jak przyrzad do znecania sie nad zwierzeciem.W ostatnim liscie jaki otrzymalam od org TASSO powiadamiaja ,ze te metody wychowawcze dla psow tj.Teletakt,Antyszczkacz,Korektor do linki,jest kategorycznie zabronione pod grozba kary.(jest to orzeczenie sadu z dnia 23 lutegotego roku.Najrozsadniejsza metoda wychowawcza jest:MILOSC,CIRPLIWOSC,ktora prowadzi do sukcesu!!!!!!!!!!!!Te metody ,te urzadzenia elektroniczne robia wiecej szkody zwierzciu niz tradycyjne metody -oczywiscie bez uzywania sily,przemocy i zastraszania!
-
Sznaucer miniatura 7 m-cy z Poznania,już ma DOM
xxxx52 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
to piesek bedzie wykastrowany za darmo,albo napisz do mnie wp. -
Sznaucer miniatura 7 m-cy z Poznania,już ma DOM
xxxx52 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Prosze jak masz wplyw na adopcje to wykastruj,albo ja to wykonam?Jak widze psy rasowe czy to w schronisku,na stronie to sie potwornie boje ich losu!Za duzo widze i slysze!To jest tylko moja obawa itroska.Pozdrawiam. -
PROSIMY O PRZENIESIENIE.Sunia Charta ma juz własny kochajacy domek.
xxxx52 replied to ajcka's topic in Już w nowym domu
:-( Kto im pomoze?Ratujmy je ,blagam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Sznaucer miniatura 7 m-cy z Poznania,już ma DOM
xxxx52 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
ale kochniutka,bardzo przywiazana i wesola.Mam nadzieje ,ze ta panienka nie trafi do pseudohodowcy i bedzie wykastrowana! -
Szczegolnie w zlym stanie "wizualnym"jest piesek brazowy do kolana,nie moze ustac na nogach od ciezaru sfilcowanych wlosow.zaocznie nie moge jemu pomoc.Szkoda.!Jest to informacja aktualna.
-
okolicznego schroniska,dzisiaj uslyszala,ze tam jest b.zle.Psy sa zaniedbane,w jednym boksie siedza 20 pieskow.Nie wiem czy to prawda?Slyszalam,ze jeden piesek od ciezkosci sfilcowanych kudelek tylko stoi,nie porusza sie:-( Ta wiadomosc ,w porownaniu co widze jak jest u p.Harlacza mnie szokuje.
-
Co jest złego w psach nierodowodych?
xxxx52 replied to Rumcajsowa's topic in Grupa 'Extra' - Kundelki
mam po prostu pieski,ktore sa czlonkowie mojej rodziny a zarazem przyjaciele na zle i dobre chwile.Co to za slowo kundelek?-nic nie znaczace.Kundelek to piesek wielorasowy,ktory jest ciekawszy ,niepowtazalny,unikat,ma w sobie wiele ras dlatego jest dla mnie drogocenniejszy.Uwazam,ze nie ma zadnej roznicy pomiedzy rasowym ,czy nie rasowym pieskiem ,sa to po prostu psy- ,czworonozne istoty. -
czlowiekiem ,na ktorym mozna polegac.Przypominam sobie sprawe pieskow zSycyna(grozba zabicia 50%pieskow)na nasza prosbe jedyny od razu pojechal do gminy i walczyl o uratowanie psow jak"lew"Poswieca kazda wolna chwile w celu ratowania zwierzat,przemieza cala Polske.Pytam sie dlaczego tak malo jest w Polsce HARLACZY.?
-
Przeciez musi uczyc sie czystosci.Szczeniak potrzebuje ciaglego zajecia(z nudow moze poniszczyc meble,dywany,przegryzc kable)Kupowanie psa i zamykanie na wiele godzin samego,to zwykly egoizm,bezmyslnosc.Biedne zwierzeta.
-
[URL="http://www.tsv-neuss.de,poniewaz"]www.tsv-neuss.de,poniewaz[/URL] kolezanka nie czyta postow pisanych na dogomani.Boi sie zagladac z jednej przyczyny nie tylko z braku czasu.Najwazniejsza przyczyna nie moze czytac o tragediach i byc bierna .Willego i inne biedaczki wypatrzylam i moze nam wspolnie uda sie znalezc odpowiednie domy.Jest to trudne zadanie,gdyz te pieski musza isc tylko do znawcow i milosnikow tej rasy,z duzym ogrodem,z wysokim plotem,itd.Moja kolezanka jest zakochana w tej rasie,Sama ma w domu 4 podobne panienki(z Hiszpanii)
-
Najlepiej przed adopcja ,zaprosic kompetentna osobe tzn,psiego psychologa.Boje sie,ze babcia sobie nie poradzi z zachowaniem pieska,a powroty do schroniska zawsze robia wieksza szkode w psychice.Czlowiek adoptujacy tego pieska musi znac jego wady,ale musi wiedzies rowniez jak postepowac.
-
:shake: Tak mlody piesek nadaje sie dla mlodszych ludzi i dla dzieci powyzej 10 lat,nie dla rodzin ,ktorzy pracuja obadwoje 8 godzin+zakupy,dojazd=10 godzin sam.Jest to rowniez jedna forma znecania sie nad zwierzetami. Jezeli chodzi o babcie mam na mysli osobe powyzej 65 lat.
-
Krajka placze i prosi o dom-nie doczekala-nie zyje...
xxxx52 replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czy jest kastrowany ,lub nie .Zawsze mozna ten zabieg uczynic,nawet lepiej dla pieska ,ze przejdzie ten zabieg i bedzie w domu ,a nie w schronisku.Mysle ,ze to nie byla milosc;) -
zaznal od bestii,bo slowo ludzie ,dla niektorych powinno byc komplementem.
-
ze schroniska (znaleziony zostal na ulicy) ,zaczal sie drapac,lekarz wykonal badanie lab skory(zeskrobina)i wynik moja kolezanke doprowadzil do rozpaczy.Piesek ma grzyba typu Aspevgillus fumigatus. Prosze doradzic co ona ma robic????????:-( Lekarz wet.zalecil tego pieska uspic(piesek jest wesoly,radosny,ma apetyt,chce zyc)
-
Umierał..Smut dzięki Wam żyje i jest już bardzo szczęśliwy!!
xxxx52 replied to Kasiek's topic in Już w nowym domu
uratowac pieska.Niestety nie otrzymalam odpowiedzi.A sprawa naprawde jest pilna,kazda minuta jest cenna.Surowice podaje sie nawet ,gdy piesek jest chory ,obojetnie w jaki jest stadium.Prosze zwrocic sie do MonikiP o pomoc!! -
Poprognozujmy...rasa popularna za kilka, 10 lat
xxxx52 replied to miumiu's topic in Wszystko o psach
pieskow ulomnych,starych ,ktore beda konkurencja dla mlodych i zdrowych.Moda na 2 pieski.Moda na uczeszczanie do psich szkol. -
Co jest złego w psach nierodowodych?
xxxx52 replied to Rumcajsowa's topic in Grupa 'Extra' - Kundelki
Nie wiem tylko ,ktore twardoglowe osoby to przeprowadza.