Jump to content
Dogomania

xxxx52

Members
  • Posts

    11985
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by xxxx52

  1. ludzie, ktorzy pisuja regularnie w gazetach kynologicznych w Polsce,dla wielu ludzi sa autorytetami.([URL="http://www.sasguehanna.fr.pl/.Obecnie"]www.sasguehanna.fr.pl/.Obecnie[/URL] w hodowli maja chyba 18 RAS,ale to jest zmienne,bo oni sie wymieniaja sezonowo psami.Psy tam siedza prawdopodobnie w klatkach:angryy: (PROSI SIE O KONTROLE)Niestety w POlsce z reguly hodowle nie tylko uznane jako "pseudo",traktowane sa jako zrodlo ,ZAROBKU:angryy: :angryy: ,a nie pasja dla danej rasy.Dobra hodowla to ta ktora ma tylko jedna rase i optymalnie 3 suczki!!!!!!!!!!Na allegro prawie 2x do roku sprzedaje sie np.setery z TZW:HURTOWNI Z WIERUSZOWA,mozna tam kupic np.setera angielskiego za 300 zl.Pies set.ang.ktory uzywany jest do rozmnazania jest gluchy.Smutne jest to ,ze pies ten ma rodowod,i suczka do rozmnazania rowniez ma rodowod.:shake: Kiedy zakonczy sie ten HOROR ,kiedy pomysli sie o psach !!!!!!!
  2. xxxx52

    Willy

    Innymi pieskami np.Haski.Mozecie Willego zobaczyc na stronie [URL="http://www.tsv-neuss.de.Telefonicznie"]www.tsv-neuss.de.Telefonicznie[/URL] dowiedzialam sie ,ze Willy zostal przechszczony ,ze jest wspanialym pieskiem,ze akceptuje koty.Niedlugo przesle zdjecia
  3. Podczas burzy ,i podczas sylwestra biore ja do pokoju,zamykam zaluzje,wlanczam muzyke.Moja Rosi staje sie spokojniejsza.Glaskanie i rozczulanie sie pogarsza lek.
  4. sa to bestie:angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy:
  5. do zapisu na liste b.dobrych domkow.Mam tylko zapytanie czy ta "modelka"jest kastrowana?
  6. skolony,caly byl zapiaszczony.Zobaczylam jego brzuszek,krew ciekla strumyczkiem.Bez zastanowienia zabralam ,jego do poblizkiego wet.,ktory podal jemu antybiotyk.Byl problem co z nim zrobic,gdzie go umiescic,gdyz moj dom byl 900 km .od miejsca znalezienia pieska.Pojechalam do Lecznicy ,ta zostal przeswietlony,ale dalej nie znalazlam miejsca gdzie mozna pieska umiescic,sprawa byly b.nagla gdyz Tom w kazdej chwili moglby zakonczyc swoje krotkie zycie(mial uszkodzona otrzewne)Zwrocilam sie po pomoc do 3-ciego wet.w schronisku.Na szczescie ,lek.wet zgodzil sie pieska operowac.Nastepnego dnia o godz.9 rano odbyla sie operacja.Trawala ona 1 godzine,po ktorej Tomowi zalozono drenaz i umieszczono w szpitaliku schroniska,w ktorym przebywal okolo miesiaca.Na szczescie obylo sie bez powiklan.Obecnie Tom przebywa u mnie w domu,przechodzi rekonwalescencje.Mysle o poszukaniu dla niego b.dobrego domu.Jestesmy wdzieczni lek.wet.ze schroniska poznanskiego,ze bez zastanowienia przyjal pieska ,i szybko udzielil slusznej decyzji tzn.operowal.Gdyby nie natychmiastowa operacja Toni by nie przezyl.
  7. :shake: Co to za cudowna mieszanka,przeciez Mona nie zna bud,na pewno biedaczka czeka na swojego pana.Nie rozumiem rodziny ,ze podzielili sie spadkiem po zmarlym,a psa oddali.przciez ,pies tez czescia spadku Co to za okropna rodzina,nie ma szacunku do zmarlego,wyrzucajac ukochanego psa zmarlego jak smiec.
  8. nikt sie w nim nie zakochal?
  9. termin u alergologa,i zrobic sobie test czy jestes uczulona na tego pieska.Ja jestem uczulona na psy tak wynika wg.testow .Sama ma swoich 3,3koty.Najbardziej jestem uczulona na ludzi-swedza mnie rece i dostaje wysypki
  10. ma 4 takie panny wszystkie spia na kanapce,sa to wielkie piesciochy,bardzo wrazliwe istotki.
  11. jego znowu oddano.:shake: Co za okropni psudo "ludzie"
  12. xxxx52

    Willy

    .....................
  13. prosilam ,o przetrzymanie ,zastrzepienie.Czyzby nikogo nie bylo co chcialby uratowac ta sierote:-( przeciez grozi jemu ,smierc,albo kalectwo,bezustanna walka o przetrwanie,lek,ciagla ucieczka,choroby.czyzby nie bylo nkogo z dogomanii w tym regionie.Oferuje sie poraz drugi ,ze koniec sierpnia jak przyjade,moge go adoptowac,ale musi gdzies do tej pory znalezc kacik,musi tez troszeczke zdobyc zaufanie do ludzi Prosze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  14. :-( ...............................................!
  15. musza cierpiec kotki i moze inne zwierzeta!!!!!!!1
  16. Prosimy o wiek,kastrowana czy nie kastrowana,wys.w cm do grzbietu,opis charakteru(czy zgadza sie z pieskami czy ze suczkami) czy jest spokojna ,temperamentna,dominujaca,czy ma mysliwski instynkt(goni kotki) u jakiej rodziny czulaby sie szczesliwa?
  17. Dlaczego nikt nie chce mu pomoc:-( Gzie on jest?
  18. sie z ta rase(sznaucer miniaturka)zupelnie jak ten mlody kawaler.Moge stwierdzic,ze sa to male pieski,ale ho,ho.Sa czujne,halsliwe(biedni sasiedzi w blokowym mieszkaniu)wierne,usluchane,pieszczochy,ale uparte,obce osoby lub gosci witaja szczkajac,moja nigdy nie ugryzla,ale slyszalam ,ze to roznie bywa,poprostu sa nieufne.Nie wolno je karcic,gdyz stana sie jeszcze bardziej zlosliwe.Sznaucerki mozna porownac do zolnierza na posterunku:czujny,zawsze gotowy do" ataku."Do malutkich dzieci ,zaden piesek sie nie nadaje.-jest to moja opinia.Moja Rosi nie lubi dzieci,robi uniki.Sznaucerki nalezy traktowac jak duze rasy pieskow,-konsekwentnie.
  19. [B]tak psy cierpialy,prza tych temperaturach nie maja wody,o zgrozo!!!!!!!!!![/B]
  20. sa nieprawdziwe.Pragne powiedziec ,ze jestem bardzo uczulona ,na kazda informacje ,ktora dostaje ,gdyz pomiedzy nieprawdziwymi znajduja sie prawdziwe.A jezeli chodzi o zywe istoty nalezy szybko dzialac!Serdecznie dziekuje p.Harlaczowi , i wszystkim wspanialym osobom,ktorzy i w tym przypadku zareagowali..Dzieki:lol:
  21. tej rasy.Dzieki:multi: Zycze pieskowi wspanialych nowych opiekunow.
  22. majacy leki przed samotnoscia(szczekajacy)kupienie FEROMONU,dostepny jest u lek.wet.Dziala na zasadzie jonizacji(wsadza sie do kontaktu z pradem)Feromony daja szczeniakowi odczucie obecnosci matki.Pieski staja sie spokojniejsze.Te inne metody wywoluja,bole,stres,strach. Jezsli piesek szczeka,ma leki przed samotnoscia(opuszczeniem)jest wychodzenie,nie wolno sie nigdy zegnac z psem,wpierw na minute,powrot.I tak wielokrotnie powtarzamy.Nastepnie gdy piesek jest spokojniejszy wychodzimy na 2min,wychodzimy bez zegnania i wracajac nie witamy pieska.Te proby stosujemy czesciej zwiekszajac odstep czasowy.Sprobuj,moze poskutkuje.Powodzenia.
×
×
  • Create New...