Jump to content
Dogomania

xxxx52

Members
  • Posts

    11985
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by xxxx52

  1. Napisz prosze co najbardziej jest pieskom potrzebne!
  2. W tym tygodniu dostarczone beda 4 ocieplane budy dla pieskow (tak mnie obiecal stolarz)Budy te beda darem organizacji TSV-Neuss w Niemczech Jedna buda juz stoi i zamieszkuje w niech jeden ze seniorow wilkowatych.Ta buda jest ode mnie.Zbieram dalej pieniazki,gdyz wszystkie istoty z tego i innych schronisk podobnych zasluguja na lepsze "jutro"
  3. oky,gwoli scislosci to mialam na mysli TOZ Animals ze siedziba w Bydgoszczy ze szefowa Eawa Gebert.A czy schronisko nalezy do TOZ to nie wiem .
  4. Pomaga sie zwierzetom ,a nie schroniskom,konkretnym osobom.Cale szczescie ,ze sa osoby prywatne co pomagaja zwierzetom np.przytuliska.Wiekszosc nalezy do osob prywatnych np.przytulisko p.Jezyk itd,inne naleza do wydzialow komunalnych,inne do TOZ,inne sa na terenie ZOO i dyrekcja ZOO jest szefowstwem ,inne do fundacji.Szefami schronisk sa np.mysliwy,szef strazy miejskiej,zootechnik,lek.wet,dyrektor ZOO,osoby bez przygotowan,mysle,ze milosnicy zwierzat,albo z urzedu posrednictwa pracy,osoby z pieniedzmi itd W momencie kiedy psy sa w potrzebie co nas powinna obchodzic przynaleznosc ,najwazniejsze jest dobro zwierzat ,a nie do kogo nalezy, z wyjadkiem osob co sie wzbogacaja na zwierzetach,i pseudohodowcom,oraz ludziom ktorzy ewidentnie znecaja sie nad zwierzetami(ostatnia akcja p.Harlacza).W krajach zachodnich wszystkie male schroniska sa prywatne,ale maja do dyspozycji inne fundusze(otrzymuja min od miasta,gminy,wiekszosc funduszy to sa z adopcji,skladek ludzi prywatnych,akcji(festyny itd)a przede wszystkim z zapisow testamentalnych.Bogate schroniska na zachodzie to te co dostaly ziemie,domy zapisane w testamencie .W Polsce przytuliska prywatne to obraz nedzy i rozpaczy dla zwierzat.Brakuje wszystkiego,bo z czego maja funkcjonowac,gdy wszystko jest tak drogie szczegolnie uslugi weterynaryjne.Duzo wet,schroniskowych wiedzi schronisko jako zyle zlota,nie widzi tych sierot tylko pieniadze!Gminy i urzedy miejskie zmniejszaja ilosc pieniedzy na schroniska. Uwazam,ze kazdy co kocha zwierzeta,powinien widziec tylko dobro zwierzat!A znam takie powiedzenie"kiedy 2 sie kloci ,zawsze trzci korzysta"a zawsze grupa slabsza na tym ucierpi!,a w tym konkretnym przypadku psy. Nie chce w sprawie klotni na watku wegrowskim stawac po niczyjej stronie,patrze obiektywnymi, oczami,bez sympatii,czy antypatii.dalam pieniazki i damy wiencej na pieski nie dlatego ,ze kogos lubie,ze moge zabierac pieski.Moj cel i kolezanek pomagac tym najbiedniejszym bezinteresownie,bez wypominania,i wiencow laurowych.
  5. .........jest to konto na ktore wplacalam pieniadze na szczepienia pieskow wegrowskich,na bude wplacilam stolarzowi i za nastepne bedzie regulowane ze stolarzem
  6. Mam propozycje do szefowej schroniska w Bydgoszczy ,moze to ona ruszy sie ,za biurka i pojedzie w Polske, na interwencje,bedzie ratowala zwierzeta w potrzebie.Obawiam sie ,ze nie uczyni tego.Najprosciej oskarzac za biurkiem!,zazdrosc jest motorem pomowien. Dzieki p.Harlaczowi duzo pseudohodowli zostalo zlikwidowanych,duzo zwierzat uratowanych.To jest najwarzniejsze!
  7. strach pomyslec ,gdybys Ty byl-byla szefowa schroniska!Ta agresywna Twoja postawa przechodzi wszystkie ludzkie pojecia.Nalezy nie tylko byc dobrym do zwierzat ,ale dobrym do ludzi!!!!!!!!a nie obrazac bez konca!mam wrazenie ze Ty uwazasz ,ze tylko Ty masz monopol na racje! jezeli chodzi o smierc szczeniakow,coz mozna oczekiwac w schronisku,ktory nie ma kwrantanny,nie ma cieplych pomieszczen dla matek z dziecmi,dla szczeniakow,dla suk po kastracji,dla chorych psow,sa tylko 2 osoby w tygodniu do pracy,nie ma wody,pradu,pieniedzy!Smiertelnosc szczeniakow jest i w innych schroniskach ,usmiercania sa rowniez.Polska rzeczywistosc jest taka ,a nie inna.Nalezy ja zmienic stopniowo .Wycofuje sie z watku wegrowskiego,gdyz normalnego dialogu nie mozna zupelnie prowadzic:shake:
  8. prosze opisac pieska ,ile ma lat itd.wysle do org.niemieckiej.Moze oni moga przejac pieska do siebie . [url]www.dobermann-nothilfe.de[/url]
  9. zeszlam z tematu wlasciwego,czy pieski maja zswiadczenia szczepien w kartotece lub ksiazeczki?Dokument jest wazny ,a nie slowa,obietnice!Czy ktoras z wspanialych dogomanianek moglaby mnie poinformowac!prosze!
  10. jestem zachwycona,ze wreszcie zwierzatka beda spokojnie spac,i czekac na wspaniale adopcje!Duze bravo dla osob ,ktore przyczynily sie do powstania tej oazy:multi: W ramach mojej mozliwosci postaram sie rowniez pomoc!Wiem ,ze pod taka doborowa opieka,i taka szefowa pieski maja i beda mialy zapewnione wspaniale warunki ,do czasu szybkiego znalezienia wlasciwych domkow.Bravo:loveu: :loveu:
  11. pieski powinny miec swiadectwo szczepien!Przy szczeniakach i pieskach schroniskowych przybywajacych swiezo do schroniska powinno sie 2x szczepic z przerwa misieczna! jestem wstrzasnieta sytuacja w schronisku.Blagam zrobcie zebranie "przy okraglym stole,"bez wytrzasania "brudow,wypominania"zjednoczcie sie ,znam gorsze schroniska od waszego,znam gorsze szefostwo od waszego,ale dla dobra zwierzat nalezy sie jednoczyc,nie klocic!!!!!!!!!!!Nie ma schronisk idealnie prowadzonych ,wszedzie sa niesnski,tylko to nie wychodzi na swiatlo dzienne!!!!
  12. jest to od samego rana najlepsza wiadomosc,ze wreszcie pieski sycynskie beda pod wspaniala opieka spokojnie spac,i czekac na wspaniale adopcje. Bravo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:loveu: :loveu:
  13. czy te pieski w ostatniej akcji szczepien p/chorobom zakaznym nie byly zaszczepione?jezeli maja 2 miesiace powinny byc zaszczepoine bez wscieklizny,a po miesiacu 2x z wscieklizna?
  14. obejrzalam zdjecie biedaczka:-( ,czy on ma grzybice,?czy inna chorobe,jak dlugo ta sierotka jest w schronisku?czy naprawde ma 8 latek? Pozdrawiam
  15. Folen wez do serca slowa bea 100cyt"przeciez my pomagamy psom i nie innym "kazde psie zycie uratowane jest nagroda,kazda dobra adopcja jest sukcesem,kazda buda.........." Pieski Ciebie przeciez potrzebuja,jak mozesz dziewczyno odejsc:shake: zaloz rozowe okulary i dzialaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  16. bede bardzo szczesliwa jak znajdzie cieply kacik i kochajacych opiekunow w poblizu swojego miejsca zamieszkania:lol: .I tak nie jestem w stanie wszystkich pieskow uszczesliwic:-( mam ograniczone mozliwosci,poza tym w Polsce, tych i innych biedaczkow jest tak duzo ,ze mozna tylko plakac i w wielu przypadkach pozostaje tylko bezradnosc!
  17. ta slicznosc wcale nie jest stara:shake: ,jest po prostu biedna wystraszona istotka.Oby sie jej nic nie stalo:-(
  18. mam nadzieje ,ze piesek znajdzie rodzine zastepcza!
  19. Moj piesek raz w swoim zyciu zarazil sie od mojego syna angina.Wet.zalecil izolowac psa od dziecka.!!!! Przez 18 lat zycia mojego pieska nigdy nie zdazylo sie ,zeby moje dzieci zachorowaly,majac notoryczny kontakt z czworonogiem.zaznaczam jestesmy bardzo alergiczna rodzina,ja mam alergiczny paszport(alergie na psy i koty)i obecnie 6 psow.Moje dzieci dostaja uczulenia i ja rowniez ,ale gdy przebywamy w otoczeniu brudnych ,pieskow.Natomiast po wykapaniu,po pewnym czasie organizm sie przyzwyczaja do tego alergenu. Podstawowa zasada zdrowia mojej rodziny sa zdrowe pieski-dobrze odzywione,odrobaczone,odpchlone i nie wypuszczane na dwor bez kontroli!
  20. Moj piesek siusia w domu(jest kastrowany,ma 8 lat)gdy pojawia sie pies w domu,oznacza swoj rewir. Ile ma Twoj piesek przerwy miedzy spacerami,moze za duze sa przerwy.Moze ma zapelenia pecherza?najlepiej sie udac do wet.Jezeli jest zdrowy moze ma problemy na tle psych.????????
  21. Zebys wiedziala ,jak mnie zalezy na popularnosci:angryy: dlatego wszyscy pomagamy i ja rowniez,! no wlasnie pieniadze przeslalam na konto szefowej schroniska-podala mnie na wp olga ..PKOPPLPW 281240....:-o Lepiej uwazam pomagac ,ach nie przeciez przyzwyczajone jestescie jeszcze dawac- pajuni.Poniewaz wole byc" popularna "gdzie indzej ,daje wam droge otwarta do waszej popularnosci,ja kocham byc popularna,kiedy jestem w otoczeniu pieskow,kiedy sie ciesza z rodosci,kiedy z bud moga wyciagnac sie na kanapce.Wsrod psow popularnosc to dla mnie zaszczyt. Cyt na zakonczenie"czym bardziej poznaje ludzi ,tym bardziej kocham zwierzeta"a Czesc i pozdrawiam wszystkie rozjuszone partie;)
  22. Osoby ktore zamowily szczepionki prosze mnie o przekazanie jak sie nazywa ta szczepionka oczywiscie ta za 9 zl.Czy ona jest z wscieklizna ,przeciw jakim wirusowkom jest stosowana.prosze podac firme produkujaca te szczepionki.Ile szczepionek bylo zamowionych?
  23. wolontariuszki z Wegrowa-po przeczytaniu waszych wypowiedzi i obrazliwych e-maili ,stwierdzam,ze nie mam z kim dyskutowac.Jestem tylko przerazona tymi waszym stwierdzeniami! przeslalam pieniadze na schronisko,na szczepienia,a za ile to mysle ,ze jest dograne.Mam zaufanie do p.Jadzi,ze pieski zaszczepi,jaka bedzie szczepionke bedzie uzywala,to decyduja lek.wet.Te nieporozumienia szkodza tylko zwierzetom.A obczerniania,intrygi,pomowienia,obrazania swiadcza tylko o niskim poziomie. A co Pajunia ,teraz zabiera glos,tez chce "POMOC":razz: ,napewno chce zaszkodzic! Psy potrzebuja prawidlowych adopcji,szczepien,bud,wasze wojenny stan i wzajemne hecowana mnie nie interesuja!!!!!!!!!!!! taka sama sytuacja jest z budami :bla.......a bud jak nie ma tak nie ma!Ja sama bede zamawiala .Czas marnujecie i energie na klotnie,i pisanie zamiast sie dogadac i ustalic wspolny front pomocy,idac i na kompromisy. BIEDNE ZWIERZETA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Prawdziwa schroniskowa anarchia!
  24. Opisz mnie jak wyglada sredna buda i ile kosztuje?
  25. Dostalam 100euro,moge przeslac na pierwsza duza bude ocieplana.Czy dotarly pieniadze na szczeponki?
×
×
  • Create New...