xxxx52
Members-
Posts
11985 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by xxxx52
-
justystys-popieram Ciebie w zupelnosci .Podobnie mysle jak Ty .Co za egzotyczne slowo kennel,lepiej sie slyszy ,a to po prostu hodowla psow w klatkach metalowych.Lepiej sie slyszy "kupilam psa z hodowli kennelowej "jak kupilam z hodowli klatek metalowych,drucianych."Lub sprzedam psa z hodowli kennelowej.Jest to lep na glupie muchy" Sama odkupilam pieska z takiej hodowli.To jest wrak pieska. otrzymam niedlugo 2 pudle z podobnych hodowli.Jak pomysle ,ze na to miejsce pojda szczeniaki to nie wiem czy plakac z rozpaczy czy jednoczesnie "loic "takich hodowcow.:mad: Psy siedza jak hodowlane norki,bez kontaktu z czlowiekiem ,tylko dlatego ,ze" pseudo ludzie" chca kosztem zwierzat sie dorobic.
-
Blanka.czy w tym watku chodzi o znalezienie dobrego domu dla pieska ,przez lavinie,czy o ublizanie.Mysle,ze mozna wyrazac swoje opinie bez robienie nikomu przykrosci.
-
Monita-pospiech przy adopcjach jest zawsze zgubny.:shake: Nie jestesmy w sklepie,w kolejce przed zamknieciem interesu;)
-
Podpisuje sie pod tym co napisala Lawina. sama adoptuje pieski,rasowe i nie rasowe (kastrowane).Wszystkie ,ktore doznaly krzywd od ludzi,Uwazam ,ze przeprowadzenie adopcji pieskow jest czynnoscia jedna z najtrudniejszch i najbardziej odpowiedzialnych.Dlatego nalezy sie do adopcji dobrze przygotowac.Nalezy zebrac wiecej ofert od przyszlach opiekunow i wybrac zawsze najlepsza.Ryzyko jest zawsze duze,gdyz ludzie,"sprzedaja sie sami siebie" bardzo dobrze ,zeby uzyskac zwierze.Adopcje pochopne moga sie skaczyc dla zwierzecia tragicznie.Osoba adoptujaca nie musi sie tlumaczyc nikomu ,do kogo wyadoptowala psa(tajemnica danych)
-
oj zaglada zaglada:lol: jak mozna tego przystojniaczka zapomniec;)
-
fandagngo-chlopowi dasz 200-300 zl,lub zaproponujesz ,ze zaplacisz za kastracje ,to itak cie wysmieje,i nie wykastruje.Szczeniaki zabije,lub do lasu wyrzuci itd.
-
Pirat - chart - już wszystko w porządku! w DT w Niemczech.
xxxx52 replied to Bonsai's topic in Już w nowym domu
iwop-gdyz nalezy wylozyc pieniadze w leczenie,i nie mozna z nim sie "szpanowac",przed sasiadami.Moge stwierdzic ,ze duzo ludzi potrzebuje psa jak przyslowiowego "kwiatka do kozucha"Piekne auto,dom,ogrod ,futro,piekny pies.Wielu nie przyjdzie do glowy pies bez oczka,wielorasowy,bez nozki,stary chory:shake: co za snoby sa ludziska:angryy: -
allegro przesledzilam,borzoj kosztuje 2000 zl,juz rozumiem dlaczego taka kolejka sie ustawila gdyz pies jest mlody,rasowy,zdrowy nie kastrowany i to za symboliczna zlotowke.mysle ,ze warto brac pieniadze za takie pieski i wplacac na AFN,na psy w potrzebie.Uwazam,ze te rasowe,piekne ,powinny troche zasilic kase dogomani.
-
Nikki-charciara-jezeli ktos kocha charty ,to czy borzoj ,czy afgan,czy inny, powinno mu byc wszystko jedno,jakiego ratuje.Chart jest chart,biedny ,chory ,brudny zapchlony powinno sie ratowac,a nie wymyslac i wybrzydzac jak na jarmarku:shake: ,po drugie swoja suczke masz bez papierow,tzn.od pseudochodowcy?:angryy: bo nie wierze ,ze schroniska.
-
dla mnie charty sa "zwyklymi psami"o specyfistycznym ,nie latwym charakterze ,tylko dla kompetentnych ludzi.Te "zwykle psy "uzywane sa do polowan ,sa przeciez psami mysliwskimi,o mocno rozwinietym instykcie lowieckim.W Hiszpani uzywany jest masowo na polwania krolikow.Nie jest to pies salonowy dla wygodnych ludzi.
-
anhan1-nie wazne czy domy w Polsce ,czy gdzie indziej najwazniejsze ,ze sa dobre.Lepiej miec wiele ofert i propozycji adopcyjnych niz dawac "pierwszemu lepszem"Teraz Ciebie ahan1 nie rozumiem,tzn do Niemiec maja byc adoptowane pieski ,ktore w Polsce nie znajduja domow?:shake: kategoria 1 i 2 adopcji?:shake: Z tego co dowiedzialam ,sie to te osoby z tej organizacji [URL="http://www.galgo-minden.de"]www.galgo-minden.de[/URL] ,sa wspaniali,finansowali schronisko w Miedzyzdrojach i adoptuja nie tylko mlode charty.Ostatnio zaadoptowali 8 i 10 wippeta,takie kto prawdopodobnie nikt w Polsce by nie chcial,nawet wyczytalam ,ze moglyby byc uspione.
-
"zaciagnelam jezyka"i dowiedzialam sie ,ze wspaniala organizacja ratujaca rowniez charty jest [URL="http://www.galgo-minden.de,mozna"]www.galgo-minden.de,mozna[/URL] pisac w j.polskim.
-
Mini "szpic" Borysek szuka ciepłego domu.../ domek zaklepany!
xxxx52 replied to Kalina's topic in Już w nowym domu
Dobrze ,ze Borysek ,a nie Borys ,gdyz kojarzy mnie sie z olbrzymem;) Borysek jest przeuroczym psiakiem,typowym kanapowcem dla pani rencistki co ma duzo czasu i moze go piescic i czesac od rana do wieczora;) -
Nikki -charciara czytajac twoje posty stwierdzam,ze jestes milosniczka tej rasy,a jak adoptujesz wykastrowanego kawalera to byloby wspaniale.Zawsze 2 pieski chowaja sie lepiej niz jeden,moja kolezanka ma 4 chartowate uratowane panny i stwierdza ,ze psy sa szczesliwe i cala rodzinka rowniez.
-
Agama-wyobraz sobie ,ze mam 2rasowe pieski z metrykami i rodowodem wykupione z horor hodowli .Skargi na tego hodowce wZK,kontrole TOZ-u,policji nic nie pomaga.Wystawiaja na miedzynarodowych wystawach,sprzedaja na jarmarkach,wyworza szczeniaki masowo na zachod Europy.Teraz otrzymam tez dwa wystawowe pieski ,ktore siedzialy 6 lat w klatkach,sa psami ktore nie mialy kontaktu z czlowiekiem.Moge dale w nieskonczonosc pisac ,ale to nie ma sensu. Znam rowniez dobre hodowle ,ale to jest naprawde kropla w oceanie zlych hodowli.W Niemczech jest znacznie lepiej gdyz sa kontrole,mase zakazow,inne ceny,i bardzo szybko mozna sie pozbyc psow i pozwolen ,ale znam i zle hodowle .na szczescie sa polikwidowane ,albo sa na obserwacji.Ciagle pracuja sie nad nowymi zaostrzeniami.Polska to kraj anarchi w swiecie zwierzat.
-
lavinio odpowiadam :hodowca mozna sie w kazdej chwili stac ,majac nie kastrowane zwierzeta. jestem uparta ze stwierdzeniem ze wykastrowany pies ,szczegolnie rasowy drogi ,dziala odstraszajaco dla rozmnozycieli.
-
lavinia-nie zalezy mnie czy dostane oklaski czy zostane potepiona,gdyz nie o to mnie chodzi! jak moge inaczej myslec czytajac informacje ,ze pies mlody "pies w potrzebie"nie kastrowany,ma isc do hodowczyni nie kastrowanej suczki:angryy: To ,ze mowi ,ze nie bedzie miala szczeniakow to takie bla bla ciagle slysze,jest to zwykly "lep na muchy"kto to sprawdzi,inny hodowca?moze wzajemnie bedzie" odswiezanie krw",albo bedzie "ulepszanie gatunku"Ludziom nie wierze ,a co dopiero hodowcom:angryy: Gdyby te adopcyjne byly zalatwiane na alegro,lub na innej stonie napewno bym nie zabierala glosu,ale jestesmy w dziale "PSY W POTRZEBIE"czesto sie zapomina.W dziale o chartach z reguly wypowiadaja sie hodowcy:shake: Moze propozycja monikip jest bardziej sensowna .
-
Niewidoma Kluska.Dojechala szczesliwie do DOMU :) :) :)
xxxx52 replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Klunia bedzie przejeta do wspanialych i odpowiedzialnych rak Tundry. Na pewno nigdy nie spotka schroniskowych bud,kojcow! Ciesze sie ogromnie ,ze moze z Klunia wybierze sie w podroz Pepsi:lol: Wszystkie psiaki sa wdzieczne Tobie i innym wspanialym osobom. -
Buldożka Tosia - Ma nowy dom !!!! Są nowe zdjęcia ... :)
xxxx52 replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
no oczywiscie co innego mogli by zrobic,problemy z rodzeniem,cesarka(to kosztuje)nie leczone uszy(to kosztuje)-kalkulator ciagle w uzytku.Bilans musi byc nie na zero:angryy: najwazniejsze ,ze wydostal sie z tego koszmaru,i dostal sie w odpowiedzialne rece.! Moj buldozek byl za dlugo w koszmarze i oprocz lekow ,kanapki ,wygrzewanie sie w ogrodku na sloneczku nic nie mozna zrobic. Bylam ze skarga na hodowce, wystawiajacego na miedzynarodowych wystawach ,w ZK i uslyszalam od prezesa cyt.my wiemy ze to zly hodowca ,ale.......nic nie mozemy zrobic,gdyz wiele lat hoduje i moze 2x do roku sprzedawac raz z papierami drugi raz bez,a kontroli nie bedziemy robic ,i suczka jest stworzona do rodzenia"Koniec cyt -
obejrzalam zdjecie pieska ,jest bardzo podobny do leonberga. Lekow pies bedzie wyzbywal tylko w warunkach domowych,u nowych opiekunow ,ktorzy beda wiedzieli jak postepowac z psem.Musza to byc ludzie doswiadczeni,kompetetni,cierpliwi,w zadnym przypadku cholerycy. Po paru miesiacach piesek na pewno bedzie jak misiaczek przymilny.
-
nie wiedzialam ,ze w dziale Psy w potrzebie jest tylu hodowcow:crazyeye: "uderz w stol,a nozyce sie otworza"
-
Buldożka Tosia - Ma nowy dom !!!! Są nowe zdjęcia ... :)
xxxx52 replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
ja wykupilam z rodowodem i metryka suczke buldozke fra,i byla i jest w tragicznym stanie. Nie ma znaczenia czy ma pies papiery czy nie ,to sa przestepcy.Najgorsze ,ze sa rej.w ZK Na zdjeciu widac ,ze ta biedaczka dopiero co odchowala dzieci.Po odchowaniu ,mysle ze 6 tyg.szczeniaki sprzedano,a matke chcieli sprzedac:angryy: gdyz za malo psow rodzila:angryy: Jest to nastepna ofiara hodowli drucianych klatek ktore sie pieknie nazywa kennel. -
Marcin B i podobni do niego w rozumowaniu,pragne przypomniec ,ze znajdujemy sie w dziale "Psy w potrzebie" a nie szuka sie rasowych psow za 1zl do rozmnazania.Pomyliliscie strone .Ratowanie to nie jest rowne rozmnazaniu,i zarabianiu,ratowanie nie polega na upokarzaniu zywych istot!.Ci co pragna w tym dziale zarobic i dostac za darmo psa ,powinni byc wylogowani.Czyzby dogomania "Psy w potrzebie"przeksztalcila sie w klub handlowcow-hodowcow:angryy:
-
czy to suczka czy pies w oczach hodowcy to rzecz do rozmnazania.Prosze tylko strony internetowe sledzic.Duzo ludzi w Polsce odkryli nowe zrodlo szybkiego zarobku,tzn.rozmnazanie.Rozmnaza sie wszedzie ,psy trzyma sie gdzie idzie :w stodolach,komorkach ,klatkach,piwnicach,kojcach,ziemiankach,budach.Hodowcy ,no coz :angryy: Wydzialy kynologiczny to tez rozmnazacze,:angryy: raz sprzedaja z papierami,drugi raz bez papierach,na jarmarkach,parkingach,zagranice za grosze sprzedaja hodowcom bez papierow.Najwazniejsze ,ze interes sie kreci.Kto mysli wtedy o psach? Czy to pies ,czy suczka czeka ich ten sam los!,Tragiczny los:placz: Dlatego ,prosze dokladnie skatrolowac nowych przyszlych wlascicieli pieska! Podpisuje sie pod tekstem Dorotey