Jump to content
Dogomania

plastelina

Members
  • Posts

    2263
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by plastelina

  1. Jakiego szumu?? Napisałam to żebyś wiedziała o która wpłatę chodzi , pisałam wcześniej o tym że Agat przeznaczyła 50 zł z mojego bazarku na Fado . Potwierdziłas na wątku Fado i mi to wystarcza.
  2. To wystaw proszę samochód jeszcze raz , zastanawiałam się nad nim i nie mogłam zdecydować.
  3. Kupię niezniszczone rzeczy z psim patrolem ;) lub jakieś inne zabawki dla 2,5 latki( poza pluszakami). Wysyłka niestety teraz więc każda opcja poza poczta Polska.
  4. Nadziejko bardzo dziękuję , potwierdzam wpłatę 23 zł.
  5. https://www.lubelskie.pl/aktualnosci/akcja-pomocowa-dla-seniorow-60-posiadajacych-psy/ W woj. Lubelskim z"okazji" koronawirusa , można dostać kamerę dla psa, jeśli jest się właścicielem w wieku 60+. Info w linku , nie znam nikogo kto z tego skorzystał więc niestety nie wiem jakiej wielkości jest to opakowanie ani jak jest przekazywane, ale może warto skorzystać ?
  6. https://www.lubelskie.pl/aktualnosci/akcja-pomocowa-dla-seniorow-60-posiadajacych-psy/ Nie wiem w którym miejscu to wrzucić a może komuś się przyda. W woj. Lubelskim z"okazji" koronawirusa , można dostać kamerę dla psa, jeśli jest się właścicielem w wieku 60+. Info w linku.
  7. Koty na stałe są 3 , ostatnio odkryłam że jakiś nowy śpi w kartonie obok komórki :/ jest dosyć dziki ale mam nadzieję że to kot kogoś z sąsiadów przychodzi na dodatkowe jedzonko.
  8. Potwierdzone :) tutaj też napisze że pieniądze już na koncie , Nadziejko bardzo dziękuję :)
  9. Właśnie chciałam zaprosić na bazarek który zrobiła Nadziejka :) Z mojego bazarku uzbierało się 73,20 zł. Nadziejka wpłaciła 15 zł dziękuję bardzo :)
  10. Napisze tu bo sporo osób zagląda. Do 14 lutego wysyłka paczką w ruchu taniej o 1,50 zł z kodem SERCE . https://www.paczkawruchu.pl/
  11. U mnie wet podaje tabletkę na odrobaczenie , ale z tego co wiem to też na kark można . Sterylizacja w gminie też darmowa. Najgorzej to to że zostają same, w zimie trzeba codziennie jechać nakarmić a jak któryś nie przyjdzie na jedzenie to już jest stres :/
  12. Czy ktoś ma na sprzedaż książkę smażone zielone pomidory ?
  13. Przepraszam nie aktualizowalam wątku. Zostały 3 dorosłe koty. Niestety jeden z kotów jak małe zaczęły biegać gdzieś się przeniósł. Pojawił się od sierpnia tylko raz na jedzenie, nie wyglądał źle dlatego wydaje mi się że znalazł sobie dom. Natomiast do sąsiadów bezdomna kotka przyniosła 4 kociaki. Więc też niedługo będą szukać domu. Koty które mieszkają u mnie są już wysterylizowane i odrobaczone. Myślę że już zostaną tam na stałe. Jedyny minus to to że w zimie jest ciężko dojechać ale w poprzednia jakos sobie radzilismy z d okarmianiem.
  14. Tak udało mi się oddać 2 koty, plus jeden ma pójść do domu po weekendzie. Zostały 3 maluszki, ich mama i 3 dorosłe koty.
  15. Aktualnie zostały 3 dorosłe koty. Myślę że zostaną już na stałe. Jakiś czas temu niedaleko mojej działki ktoś wyrzucił kocice w zaawansowanej ciąży. Po jakimś czasie przyprowadziła ona dwa maluchy. Szukałam im domów jednak nie udało się i zostały 3 koty które są już wysterylizowane i zadomowily się już na stałe. W tym roku nastąpiła powtórka, znowu pojawiła się ewidentnie domowa kotka w zaawansowanej ciąży. Zaczęła przychodzić do jedzenia poprzednich kotów. Niestety zanim udało się ja złapać na sterylke zdążyła już urodzić w zamkniętej oposzczonej szopie na posesji obok. Tym sposobem na działce na jedzenie miałam 10 kotów !!. Na chwilkę obecną zostało 8. 3 sa to koty które zostaną już N stałe. Jeden mały kot jest zarezerwowany , reszta maluchów i ich mama szuka domów. Koty są w Lublinie, istnieje możliwość transportu do Warszawy.
  16. O kurcze to super! Szukałam tego wątku na fb ale mi się nie udało, za to na olx jest stare ogłoszenie o nim, założone przez fundacje canis.ktos kto robił ogłoszenie mieszka 40 km od tego miejsca, może spróbować skontaktować się z nimi? Czy mogłabym prosić o lin do wątku psa na fb? Bardzo zapadł mi w pamięć.
  17. Tez żałuję, że nie mogę pomoc fizycznie, ale postaram się jakiś bazarek zrobić.
  18. Widzę, że ten sam błąd mialas:). Mieszkałam kiedyś w wawie i często kursowały między Warszawa a Lublinem. Przejeżdżając często obok tej stacji.
  19. Rok temu W lesie przy tej stacji mieszkał dziki, bardzo duży i chudy pies. Wiem ze była jakaś akcja na Facebooku i ktoś wrzucił info o psie na olx. Był duży odzew na grupie zaginione i znalezione warszawa. Niestety po tej akcji nie widziałam go więcej, więc nie wiem czy został odnowiony przez heca czy uciekł gdzieś dalej.
×
×
  • Create New...