Jump to content
Dogomania

plastelina

Members
  • Posts

    2263
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by plastelina

  1. nie bardzo to rozumiem, jeśli po psa przyjechała straż(?) i zabrała go z prywatnego domu to widocznie nie miał tam odpowiednich warunków. Właściciele musieli podpisać jakieś zrzeczenie czy coś, przynajmniej tak mi się wydaje że to wygląda. Najprościej zadzwonić do kierownika, podać mu datę kiedy i gdzie pies został zabrany i zapytać czy trafił do schroniska. Domyślam się ze zżyłaś się z pieskiem, tylko jeśli pies będzie w schronie to co dalej? Co do usypiania psów w Lubartowie, to skąd masz takie informacje?
  2. przejrzyj ostatnie zdjęcia psów z nowodworu(od strony 265) ja nie kojarzę takiego psiaka, a jeśli tam jest to co dalej z nim?
  3. Asiu mam ewentualnego chętnego na przetransportowanie Milki(wnuczek Państwa od Rudej), tylko że ze swoim psem, także w grę wchodzi chyba jeszcze umieszczenie Milki w kontenerku, bo nie wiadomo jak ona w samochodzie się będzie zachowywała.Tylko potrzebuję więcej info na kiedy dokładnie transport jest potrzebny no i gdzie konkretnie ma trafić.
  4. super,że znowu coś się dzieje w tym schronisku.Dziecko dalmatynki mnie rozwaliło;)popytam znajomych o transport suni
  5. Dziewczyny przepraszam,że nic nie piszę, ale do tej pory jakoś ciężko mi się pogodzić z tym że oddałam Rudą.Ruda miała w czwartek operację:( okazało się,że ma ropomacicze, na szczęście Państwo szybko zareagowali i już wszystko jest dobrze. Ogólnie to wszystko w porządku jest, z każdą kolejną rozmową upewniam się tylko w przekonaniu, że Ruda znalazła super dom:) Wkleję fragmenty informacji które dostałam od Wnuczka jej nowych Właścicieli i może poproszę żeby się zalogował to będziecie miały informację z pierwszej ręki;) Natomiast do dziadka jest przyklejona w sposób niesamowity. Dziadek siedzi przy stole - Ruda pod stołem. Dziadek na kanapie - Ruda też (a raczej na jego kolanach). Dziadek w małym pokoju leżąc ogląda telewizję - Ruda 10 cm dalej na podłodze leży i ogląda z nim. Dziadek idzie do kuchni po herbatę - Ruda pilnuje dziadka ;-) itd. itd. Z Babcią też jest znacznie lepiej - początkowo bardzo się bała, teraz "pani od jedzenia" z dnia na dzień zyskuje w jej oczach, oczywiście daje się już głaskać itd., a czasem nawet odejdzie do dziadka i pójdzie pozaczepiać babcię.
  6. Asiu a skąd pieniądze na pokrycie kosztów przejazdu dla kierownika? kiedy mamy mu oddać? może jakiś bazarek założę?
  7. o malamutkę akurat pytałyśmy i więcej informacji mieć nie będziemy, jest mega łagodna, siada, podaje łapki, błąkała się po jakiejś wsi, w schronisku jest od niedawna, pewnie dla tego jest na kwarantannie, ale nie mogę wykluczyć że jest chora bo nie było kierownika jak byłyśmy. Jest bardzo chuda i zaniedbana, jeśli chcesz to podamy Ci nr. do kierownika schroniska,może on powie coś więcej na jej temat. Jest w pierwszym boksie.
  8. proszę powiedzcie że teraz już działa [url]https://picasaweb.google.com/118308713816101438406/2Listopada2011?authuser=0&authkey=Gv1sRgCJms0dSX7-3rLA&feat=directlink[/url] nie wiem co mam z nim zrobić jeszcze:/ zdjęcia podobne jak u Asko, tylko jeszcze ten pies w typie amstafa jest, jego zdjęcia wrzuciłam stronę wcześniej. As-ko niestety nie mam jak przetrzymać niufki, dziewczyny może któraś z Was wyboera się pod Wawe w najbliższym czasie?
  9. Rozglądałyśmy się we 3 ale nie widziałyśmy.Zblokowałam dostęp do galerii;p teraz powinien działać:)
  10. [url]https://picasaweb.google.com/118308713816101438406/2Listopada2011?authuser=0&feat=directlink[/url] dodawałam zdjęcia w międzyczasie więc może dla tego nie działał
  11. Aniu zabrałam Ci zeszyt, będzie okazja żeby szybciej do nowodworu pojechać;) Tutaj odrobina moich zdjęć: [URL]https://picasaweb.google.com/118308713816101438406/2Listopada2011[/URL] Z takich charakterystycznych psiaków: młody samiec, na zdjęciach nie widać jaki jest chudy, ma chorobę skóry i coś co dla mnie wygląda na odleżyny:/ [IMG]http://img253.imageshack.us/img253/2135/1030035.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/843/1030032c.jpg/[/IMG][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/7973/1030032c.jpg[/IMG]
  12. no rozgryzłaś:/mam takiego moralniaka jak nigdy w życiu, tym bardziej że to ja chciałam ją oddać, teraz podjęłabym zupełnie inną decyzję, ale Ci ludzie się bardzo zaangażowali.
  13. Rozmawiałam przed chwilą z Państwem Rudej i zaproponowałam żeby wróciła ale podobno już jest lepiej i daje się dotknąć, więc myślę że nie będzie tak źle. Cała rodzina zaangażowana, rozmawiałm dzisiaj i z wnuczkiem państwa i z wnuczką bo pytała jaką karmę ma zamówić, myślę że wszystko będzie dobrze:)
  14. Ruda jest w nowym domu.
  15. Asiu,umówiłyśmy się z ewajanka na środę, u mnie niestety poniedziałek odpada,ale może w środę byś mogła?
  16. Współczuję, my już na szczęście mamy to za sobą, teraz ciążę urojoną przeżywamy, a fotele razem z nami;)a jak tam Biała?ona pewnie też nie długo powinna dostać.myślę nad pójściem z Rudą na jakieś szkolenie, może znacie jakiś sprawdzonych szkoleniowców? Ruda zachowuje się jak typowy szczeniak, ciągnie do wszystkich psów,ale momentami jak podbiega do nas jakiś pies to nie radzę sobie z 2 psami, tym bardziej że mój jest mega rozpieszczony i rozumie za jakimś 4 poleceniem dopiero;p
  17. jeśli zabrałabyś mnie z Lubartowa, to chętnie z Tobą pojadę, wieki tam nie byłam
  18. Super:)Ci państwo z Chełma ją wzięli? jak ona się u Ciebie zachowywała? Olu pytałaś czy Ruda bezpośrednio po cieczce może mieć szczepienie? Nie długo jej się skończy cieczka to porobię nowe zdjęcia,jak już w domu będzie, na razie u mojej siostry jest bo zamarzałyśmy na działce;)(Olu pamiętasz naszą rozmowę jak zawoziłyśmy psy na działkę i Wasze pytanie czy da się tam mieszkać w zimie?tak jakoś mi się przypomniało ostatnio;p). Nie wiem czy moja mama odda ją komuś z ogłoszenia:/ już chyba szybciej mojego psa;) bo w Rudej zakochana, najmądrzejszy pies na świecie i takie tam;)
  19. myślę że może, byle nie na łańcuchu;)
  20. jeśli ktoś wybierałby się samochodem do nowodworu to chętnie z nim pojadę, tylko najblliższy weekend odpada
  21. Dziewczyny Ruda w dalszym ciągu nie ma wszystkich szczepień więc ze sterylką chyba tez trzeba się wstrzymac? a jeśli ma cieczkę to może miec szczepienie?teoretycznie w tym tygodniu powinna miec. Merys co to za 3 pies u Ciebie?:> ja w tym momencie nie bardzo mogę przyjąc Białą, bo już w domu jestem, nie na działce, no i w grudniu jadę z powrotem, mam nadzieję że Rudka znajdzie dom do tego czasu. Ruda jest super, przytula się nie boi się już obcych no i ma grzywę jak prawdziwy lew:)
  22. znajdź tymczas na 3-4 dni ktory przyjmie psa z cieczką, las rąk pewnie będzie;) wracam w ten weekend.
  23. no wlaśnie nie wiem co robic:/chcialam wrocic za 2 tygodnie, Ruda nie dogadała się z psem u osoby u której miała zostac i teraz jest u mnie w domu z Ralfem i moją mamą
  24. Ruda i Biała mają razem allegro. Poza tym Rudej się chyba zaczyna cieczka, bo mój pies coraz bardziej się nią interesuje:/
  25. pomogę pomogę, tylko za 2 tyg. dopiero. ja jeszcze nie przelałam pieniędzy bo zapomniałam wziąc kodów z domu, ale mama już ich szuka;)
×
×
  • Create New...