plastelina
Members-
Posts
2263 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by plastelina
-
Może przecenić wszystko np o połowę? Może akurat ktoś jeszcze coś kupi
-
Pekińczyk z gnijącymi oczami drastyczne
plastelina replied to zaginiona sara's topic in Już w nowym domu
Znasz może jakaś organizacje która tam działa? Mam nadzieje ze sunia faktycznie po operacji. Bałam się nawet wchodzić na to ogłoszenie. -
Pekińczyk z gnijącymi oczami drastyczne
plastelina replied to zaginiona sara's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenie znowu aktualne, co można z tym zrobić? -
A wolisz zdjęcia?czy podrzucić Ci gdzieś w weekend?
-
Mam trochę rzeczy które mogłabym przekazać na bazarek. Może ktoś byłby chętny zrobić? Mogę zrobić zdjęcia rzeczom, lub przekazać je w ten weekend w Lublinie.
-
Dziewczyny przykro mi ale nie dam rady przetrzymać psa przez noc. Mój pies który mieszka w Lublinie z moją mamą jest chory, ma zwapnienie kręgosłupa i ma nie chodzić, nie biegać itd :| a wiem że przy innym psie to niewykonalne żeby udało mu się usiedzieć na miejscu, dodatkowo ma nużycę a nie mam możliwości izolowania dwóch psów. W niedzielę wyjeżdżamy o 16:30, popytam jeszcze znajomych czy ktoś mógłby przetrzymać szczeniaka przez ten czas.Kudlataja ok której byłabyś w sobotę w Lublinie?
-
Czy mogłabyś podać chociaż kolor psa?
-
3 szczeniaki już w DS, Bura suczka dalej szuka DOMU.
plastelina replied to plastelina's topic in Już w nowym domu
Biały i Czarna suczka już w nowych domach:) Teraz tylko duży burasek szuka domu. [IMG][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images62.fotosik.pl/496/5eb9d639464a002fmed.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images61.fotosik.pl/494/b5a61e9091b765bemed.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images61.fotosik.pl/494/43435593349e9f74med.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images62.fotosik.pl/496/2d391c5d9b6b55bbmed.jpg[/IMG][/URL][/IMG] -
3 szczeniaki już w DS, Bura suczka dalej szuka DOMU.
plastelina replied to plastelina's topic in Już w nowym domu
Państwo od czarnej już po wizycie przed adopcyjnej, wszystko oki:):)Czarna w piątek jedzie do domu:) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
plastelina replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny ja wykupiłam na bazarku ogłoszenia dla szczeniaków które mam od miesiąca na tymczasie, i ogłaszałam je sama na stronach lubelskich które znalazłam, a ogłoszenia z bazarku były na takich stronach o których nawet nie pomyślałabym na warszawe i bardzo duży odzew był. w ciągu 2 dni było więcej telefonów z wawy niż przez 3 tyg. z Lublin i okolic. Może warto spróbować? W razie czego mogłabym może pomóc z transportem z Lublina do Wawy. watek do bazarku na którym kupiłam ogloszenia: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249092-Ogłoszeniowy-dla-Majki-i-Kory-do-24-12-do-21-00[/url] -
3 szczeniaki już w DS, Bura suczka dalej szuka DOMU.
plastelina replied to plastelina's topic in Już w nowym domu
Jeszcze Bura sunia zostanie, ale jeden może zostać do czasu aż domu nie znajdzie. Chociaż będzie musiała od pon. zostawać na 9h sama w domu:/. Już tak wstępnie mam 2 osoby do PA, dam znać jak rozmowy się już odbędą. -
3 szczeniaki już w DS, Bura suczka dalej szuka DOMU.
plastelina replied to plastelina's topic in Już w nowym domu
Jest też potencjalny domek dla Czarnej suni, również w Wawie, szukam kogoś z Wawy do PA i jeśli wszystko będzie oki to 2 szczeniory pojadą w piątek do domów:) -
3 szczeniaki już w DS, Bura suczka dalej szuka DOMU.
plastelina replied to plastelina's topic in Już w nowym domu
BIALY MA DOM W WAWIE:):):) Państwo mają dwa koty, ale psy były już na nie testowane;) Do czasu pozbycia się robaków i niby świerzbu zostanie u nas żeby nie pozarażać kotów. Znacie kogoś z Wawy do przeprowadzenia wizyty przed adopcyjnej? W piątek za tydzien moglibyśmy go zawieźć jeśli wszystko będzie oki. Wczoraj wieczorem wyszliśmy na 45 minut na basen, wracamy a tu znowu bura z czarną pogryzione, cale obślinione, kolejna pogryziona łapa i głowa plus niespodzianka bo gryzły się na gazetach w ich siuśkach i kupie więc o 23 było wielkie kompanie. Białego na szczęście ominęły te atrakcje bo on najgłośniej jazgocze w trakcie mycia. -
3 szczeniaki już w DS, Bura suczka dalej szuka DOMU.
plastelina replied to plastelina's topic in Już w nowym domu
Olu na razie cisza,mam nadzieję że coś się ruszy w końcu, ale cały czas maja sporo ogłoszeń, wyróżnienia na tablicy itd. i nic. Biały ma świerzba, u pozostałych nic nie wyszło, ale też dostały zastrzyki plus biały steryd jakiś przeciw świerzbowy. Mają mieć 3 turę odrobaczania, ale za jakiś min. tydzień bo za dużo tego wszystkiego na raz. Więc znowu szczepienie przesunięte o 2 tyg. Na pewno wszystkie zjadają tabletki, dostają je oddzielnie, w kawałku mięska i połykają właściwie w całości, bo dalej są bardzo pazerne na jedzenie. No i gryzą się coraz bardziej, zostały dzisiaj same na 2 h i czarna ma rozwalony pysk, a bura łapę:/.