Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. Napewno znajdzie sie właściwy człowiek dla Kajana
  2. No to mamy odpowiedż jak sie dogaduje z innymi psami, ciapciak kochany.
  3. Nie słyszałam o kitce z 10 ma psami , ale jakbys usłayszała o takiej co ma sześć to ja :). Możesz mi napisać gdzie to jest ??
  4. Wkleiłam sunię do tego wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=70766[/URL] czy zgodzicie by jej niesterylizować?????
  5. A pięknie to w moim mieście takie historie.... S Miejska też powinna pomóc.
  6. W pierwszej chwili powarkiwał na sunie mix hasky z którą był na dziłące a póżniej ok, bez zabawy raczej ignoracja. Co do kotów nie wiem. On na potężną nadwagę pogonic kota nie da rady...:)
  7. Tak jest w Konstancinie pod Warszawą wysyłam PW
  8. Sunieczka juz po amputacji. Na razie zostanie pare dni w klinice żeby miejsce po operacji sie wygoiło..
  9. Cyprysek vel Cypisek skacze do góry i prosi o wsparcie na przeszczep skóry..
  10. I co udało Ci sie cos zorganizować..???
  11. Szkocik sie pokazuje hop. Komu pieknego inaczej ???
  12. beka

    Integracja kocio - psia

    A oto Prada [IMG]http://images21.fotosik.pl/356/5ad3cd9b269498f6med.jpg[/IMG]
  13. niecierpliwie czakamy na wiadomości co z domkiem ..
  14. A jeżeli nie można dokonac sterylki powinno sie niestety uśpić szczeniaki. Jednego zostawic ewentualnie. To straszne i zapewne trudne ale nie innego wyjścia. My dogomaniacy szczególnie musimy zwraca na to uwagę :( tyle psów w ty szczeniąt szuka domów....
  15. myślę ze nie. To już 10 z kolei pies na dzialce i nie było problemów..
  16. Podnosze sunię. Czy naprawde tak niewiele osób obchodzi jej los...
  17. Pies jest u mnie na działce.... Fryzjera można u zafundować, ale on musi wrócić na działke (nie moge go wziąć do domu...:() Piesio ma niezłą nadwagę i lekkie zmiany skórne w okolicy nasady ogonka. Pozwolił obejrzeć sobie ząbki (jest bbbardzo miły.) Co do kastracji to nie umiem ocenić. Był u mnie malamut , którego koniecznie chciałyśmy wykastrowac a u weta okazało się że chłopak ma wydmuszki .....
  18. [quote name='morisowa']kolejny nabytek od Oli? dać ogłoszenia?[/quote] Magda a Ty proraok jakiś czy co?? ( dowiedziałam sie od Gajowej że znalazłaś jakiś tymczas dla kaukaza.. i podzieliłam sie tą wiadomością z OLą...) Tak prosimy o ogłoszenia. On strasznie smutny na tej działce. Może ktos może go do domu wziąc zeby przy ludziach był. Jak go drapałam ża uchami to od razu fiknął na plecki i brzucholec wywalił do góry ( a ma co wywalać, grubasek jeden)
  19. Marta bardzo Ci współczuje . Dzięki Tobie Afra zaznala miłości i radości może po raz pierwszy w życiu. Gdyby nie Twoja opieka dawno by jej z nami nie było. Afruniu biegaj po tęczowych łąkach (*)
×
×
  • Create New...