-
Posts
11955 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by beka
-
Huba - około 2 miesięczna sunieczka. Adoptowana :)
beka replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
Wydaje mi się że ma troche molosowate pyszczedło :) Jest cudna. -
Owczarki niemieckie w rzeszowskim schronisku ! aktualna 1 strona
beka replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Jakie piękne oneczki ukrywacie tam u siebie.... Pokazujemy je światu ! -
Atos z Krakowa: przywiązali go na przystanku... A już MA DOM!
beka replied to Kasie's topic in Już w nowym domu
Jak dobrze że trafił na ciebie bo wtym upale mógł już nie żyć..:( -
Swallow na jakiej podstawie sądzisz że jest nieodpowiedzialna?? Zgodzę se ze jest impulsywna, spontaniczna, czasami narwana... Ale jeśli chodzi o odpowiedzialność zwłaszcza w stosunku do zwierząt które ma pod opieka to się grubo mylisz. To co robi dla zwierząt nie jest zarejestrowane na dogo. Ona nie ma czasu by pisac bo dzaiła. Nie znasz jej jak sądzę wiec Twoje wnioski sa dośc pochopne. Narazie nie będę sie wypowiadac do czasu wyjaśnienia sprawy, każdy ma już wyrobione sądy co by się nie napisało.... Jedno jest pewne Wiem że wszyscy który włączyli sie w pomoc psy działaja bo chća dla niego dobrze
-
POMOCY! wyciąganie psa ze schronu w Milanówku na leczenie - jak to wygląda?
beka replied to znikam's topic in Schroniska
Czesto w takich przypadkach pies jest wyadoptowywany ze schroniska (bo schrony nie chcą dawać psów do DT, jest taki delikwent leczony a następnie szuka się mu domu... Jęsli sunia jest w ciężkim stanie to nie ma na co czekać. Cud się nie zdarzy.... -
mix goldziaka szuka domku - do trzech razy sztuka
beka replied to klaragniezno's topic in Już w nowym domu
Ale śliczna sunieczka :) mam nadzieję że długo nie będzie czekać. -
[quote name='Kostek']ja zrozumialam to tak ze u Beki szkocik byl po prostu w DT bo Ola nie miala gdzie psiaka trzymac i tyle...[/quote] Tak właśnie było. Swallow - nie przeczę że państwo M zrobili dużo dla psiaka. U mnie byl tydzień na dzialce , bylam umówiona wstępnie z fryzjerem u nas na wsi ale odezwała sie Kasia. I zrobiła z niego cudo. A co do znajdowania ludzi do adopcji to ogłoszenia były z moim nr telefonu i to ja kierowalam ich do Kasi dokonując selekcji. Była pani która na mnie zrobiła dobre wrazenie ale jak pojechała obejrzec psa to sie nie podobała. Nie robie z tego zarzutów tylko tłumaczę że między nami trzema była współpraca. Z domkami rozmawiałam ja, potem Kasia a potem Ola (chyba że któras z nas odrzucała kandydature). Również z domkiem w Krakowie rozmawiałyśmy po kolei. Olka sie zdenerwowała jak dowiedziała sie od p. z Krakowa (terierowicz) że dostanie psa niekastrowanego. A Póżniej zaczęła sie juz walka. Nie popieram metod działania Oli i póbowałm mediować :(, ale bez skutku... Aha Swallow nawiazując jeszcze do zdania kto zrobił dla psa najwiećej.. Powiem tylko tyle, że gdyby nie Ola to ten pies dalej gniłby w schronie (jeśli w ogóle by jeszcze żył).
-
Warszawa – Śliczna sunia już nie śpi obok kamienia MA SWÓJ DOM!!
beka replied to paros's topic in Już w nowym domu
Paros to może zmień temat - niech więcej osób sie ucieszy że Kamulec juz w domku -
Zara sunia mix goldena i podhalana pojechała do nowego domu
beka replied to beka's topic in Już w nowym domu
Zauwżyłam że lubi wodę. Jak podlewalam ogródek to zaraz podbiegała pod stumień wody. Tak samo robi moja terierka. Goldenka koleżanki nie przepuści żadnej kałuży, poprostu się w niej kładzie . MYśłę wieć że kąpiel w wannie jest całkiem niewinna :) -
[quote name='dorota07']macie całkowitą racje bo niestety chęc zysku przeważa a nie danie zwierzeciu należytej opieki ...:-( a na burku ktoś zarobi???:angryy: siedzi taka bida i czeka na zlitowanie, niestety bardzo długo czeka.....a pseudohodowcy płodzą...na wsiach suki nie pilnowane rodza . psy bezpańskie się błąkają można wymieniac i wymieniać:angryy: walka z wiatrakami...:shake:[/quote] Dlatego też dziewczyna, która adoptowała go ze schronu boi się że może stać się reproduktorem :( i dlatego dąży żebyby go wykastrować.
-
Kraków. Piękny Leoś - ok. 2-letni mix leonbergera już W NOWYM DOMU!!!!!
beka replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Andzia zmień tytuł :) -
Ja nie brałam tego psa ze schroniska ...
-
Warszawa – Śliczna sunia już nie śpi obok kamienia MA SWÓJ DOM!!
beka replied to paros's topic in Już w nowym domu
KWL :) Bardzo się ciesze że sunieczka ma domek, brawo -
Kasiaprodex zaloży wieczorem allegro.
-
I co nikogo chętnego????????????:(
-
Warszawa – Śliczna sunia już nie śpi obok kamienia MA SWÓJ DOM!!
beka replied to paros's topic in Już w nowym domu
I jak Kamcia po zabiegu? Dobrze się czuje? -
Nie mam konta ale moge wysłaś prośbę do koleżanki ....
-
To co ogłaszać ja na owczarku czy nie???
-
Kraków. Piękny Leoś - ok. 2-letni mix leonbergera już W NOWYM DOMU!!!!!
beka replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Kasiu wyslę Ci dzis 80 zł tylko daj konto. na pw proszę, Teraz muszę wyjśc ale będę za 1,5-2 godz jak by co :) -
Kraków. Piękny Leoś - ok. 2-letni mix leonbergera już W NOWYM DOMU!!!!!
beka replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Jaka jest odległość miedzy miastami????/ -
Kraków. Piękny Leoś - ok. 2-letni mix leonbergera już W NOWYM DOMU!!!!!
beka replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Kasie jeśli możesz pojechać jutro to dam na paliwo . Jeśt śliczny i kochany i nie chce by coś mu sie stało... napisz mi pw -
Dwa szczeniaki pudelka (sunie) JUŻ W NOWYCH DOMACH !!!!!
beka replied to Ziutka's topic in Już w nowym domu
To był niezły exprss. Brawo dziewczyny:) -
Piękny ON wyrwany z piekła - na dobre we wspaniałym domu!!!
beka replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Kajanku tak nie mozna, musis z szukać domku... -
A na owczarek.pl można ja wrzucić?? tylko kontakt do dt potrzebny...
-
Kraków. Piękny Leoś - ok. 2-letni mix leonbergera już W NOWYM DOMU!!!!!
beka replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Ale cudny misiek .. Przepiekny..