Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. Wydaje mi się że ma troche molosowate pyszczedło :) Jest cudna.
  2. Jakie piękne oneczki ukrywacie tam u siebie.... Pokazujemy je światu !
  3. Jak dobrze że trafił na ciebie bo wtym upale mógł już nie żyć..:(
  4. Swallow na jakiej podstawie sądzisz że jest nieodpowiedzialna?? Zgodzę se ze jest impulsywna, spontaniczna, czasami narwana... Ale jeśli chodzi o odpowiedzialność zwłaszcza w stosunku do zwierząt które ma pod opieka to się grubo mylisz. To co robi dla zwierząt nie jest zarejestrowane na dogo. Ona nie ma czasu by pisac bo dzaiła. Nie znasz jej jak sądzę wiec Twoje wnioski sa dośc pochopne. Narazie nie będę sie wypowiadac do czasu wyjaśnienia sprawy, każdy ma już wyrobione sądy co by się nie napisało.... Jedno jest pewne Wiem że wszyscy który włączyli sie w pomoc psy działaja bo chća dla niego dobrze
  5. Czesto w takich przypadkach pies jest wyadoptowywany ze schroniska (bo schrony nie chcą dawać psów do DT, jest taki delikwent leczony a następnie szuka się mu domu... Jęsli sunia jest w ciężkim stanie to nie ma na co czekać. Cud się nie zdarzy....
  6. Ale śliczna sunieczka :) mam nadzieję że długo nie będzie czekać.
  7. [quote name='Kostek']ja zrozumialam to tak ze u Beki szkocik byl po prostu w DT bo Ola nie miala gdzie psiaka trzymac i tyle...[/quote] Tak właśnie było. Swallow - nie przeczę że państwo M zrobili dużo dla psiaka. U mnie byl tydzień na dzialce , bylam umówiona wstępnie z fryzjerem u nas na wsi ale odezwała sie Kasia. I zrobiła z niego cudo. A co do znajdowania ludzi do adopcji to ogłoszenia były z moim nr telefonu i to ja kierowalam ich do Kasi dokonując selekcji. Była pani która na mnie zrobiła dobre wrazenie ale jak pojechała obejrzec psa to sie nie podobała. Nie robie z tego zarzutów tylko tłumaczę że między nami trzema była współpraca. Z domkami rozmawiałam ja, potem Kasia a potem Ola (chyba że któras z nas odrzucała kandydature). Również z domkiem w Krakowie rozmawiałyśmy po kolei. Olka sie zdenerwowała jak dowiedziała sie od p. z Krakowa (terierowicz) że dostanie psa niekastrowanego. A Póżniej zaczęła sie juz walka. Nie popieram metod działania Oli i póbowałm mediować :(, ale bez skutku... Aha Swallow nawiazując jeszcze do zdania kto zrobił dla psa najwiećej.. Powiem tylko tyle, że gdyby nie Ola to ten pies dalej gniłby w schronie (jeśli w ogóle by jeszcze żył).
  8. Paros to może zmień temat - niech więcej osób sie ucieszy że Kamulec juz w domku
  9. Zauwżyłam że lubi wodę. Jak podlewalam ogródek to zaraz podbiegała pod stumień wody. Tak samo robi moja terierka. Goldenka koleżanki nie przepuści żadnej kałuży, poprostu się w niej kładzie . MYśłę wieć że kąpiel w wannie jest całkiem niewinna :)
  10. [quote name='dorota07']macie całkowitą racje bo niestety chęc zysku przeważa a nie danie zwierzeciu należytej opieki ...:-( a na burku ktoś zarobi???:angryy: siedzi taka bida i czeka na zlitowanie, niestety bardzo długo czeka.....a pseudohodowcy płodzą...na wsiach suki nie pilnowane rodza . psy bezpańskie się błąkają można wymieniac i wymieniać:angryy: walka z wiatrakami...:shake:[/quote] Dlatego też dziewczyna, która adoptowała go ze schronu boi się że może stać się reproduktorem :( i dlatego dąży żebyby go wykastrować.
  11. Ja nie brałam tego psa ze schroniska ...
  12. KWL :) Bardzo się ciesze że sunieczka ma domek, brawo
  13. Kasiaprodex zaloży wieczorem allegro.
  14. I co nikogo chętnego????????????:(
  15. I jak Kamcia po zabiegu? Dobrze się czuje?
  16. Nie mam konta ale moge wysłaś prośbę do koleżanki ....
  17. To co ogłaszać ja na owczarku czy nie???
  18. Kasiu wyslę Ci dzis 80 zł tylko daj konto. na pw proszę, Teraz muszę wyjśc ale będę za 1,5-2 godz jak by co :)
  19. Jaka jest odległość miedzy miastami????/
  20. Kasie jeśli możesz pojechać jutro to dam na paliwo . Jeśt śliczny i kochany i nie chce by coś mu sie stało... napisz mi pw
  21. To był niezły exprss. Brawo dziewczyny:)
  22. Kajanku tak nie mozna, musis z szukać domku...
  23. A na owczarek.pl można ja wrzucić?? tylko kontakt do dt potrzebny...
×
×
  • Create New...