[URL="http://www.dogomania.pl/forum/11103868-post131.html"][COLOR=#000000]http://www.dogomania.pl/forum/11103868-post131.html[/COLOR][/URL]
[B]Poczwarek z Wąsoszek
[/B]Około 3-4 letni psiak w typie owczarka niemieckiego. Błąkał się po mieście jakiś czas. Łagodny do ludzi, w stosunku do psów troche przestraszony, boi się, może to po prostu efekt przerażenia pobytem w schronisku.
Na smyczy ładnie chodzi. Możliwe,że był bity, boi sie gwałtowniejszych ruchów.
[IMG]http://i33.tinypic.com/34ycl8g.jpg[/IMG]
[IMG]http://i36.tinypic.com/14v7i8y.jpg[/IMG]
[IMG]http://i35.tinypic.com/16c6kra.jpg[/IMG]
[IMG]http://i34.tinypic.com/f4g391.jpg[/IMG]