W lecznicy jakaś wirusówka, umarło już kilka kociąt (*)
A z psów są:
Pongo, Gąska, Czarny Piatek, Karo, Sawa (bedzie miała usuwaną główkę kości udowej), nowy onek Apacz (podejrzenie pogryzienia), i wróciła z adopcji Lala (owczarkowata, bez przewry szczeka).
Na kolonii w jednym kojcy Kłoska i San, w drugi Dianka z Pikusiem, tz daleki póki co puste.