Znów nowe psy :(.
3 szt, może jutro uda się zrobic zdjecia.
Jeden z psiaków jest na kwarentanie bo ugryzł dziecko. Ten piesek to mały czany podpalany kundelek, który ma chipa. Niestety chip nie jest nigdzie zarejestrowany
podaje nr może macie jakis pomysł gdzie szukać?
939000001016756. Piesek ma rózwniez obróżke elektryczną.
Może piesek był wzięty ze schronu a schron nie wpisał chipa do bazy?
Negra juz po sterylce. O haszczaka ani pół telefonu załamnka.
A czy ktoś jest zarejestrowany na cafeanimal? może tam go wrzucić?
ja też go wrzuciłam ana gumtree, alegratkę 2 razy i kupiępsa.
Przył erównież cudnej urody kot, mieszaniec persa, długowłosy białoczarny. Strasznie przytulaśny.