Jump to content
Dogomania

kika22

Members
  • Posts

    3868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kika22

  1. Dziwczyny zajrzyjcie i podrzucicie:-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=121443[/URL]
  2. Andzia może jakies fotki:-( Tylko co zrobić z tymi maluszkami:placz:
  3. Sarenka śliczna sunka czeka na domek:roll:
  4. My chyba jednak zdecydujemy się być z Haiduśka:loveu: Klasa otwarta suki;) Zajrzyjcie i podrzucicie:-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=121443[/URL] A moze ktos z Was bedzie mogł pomoc?
  5. [quote name='erka']Mora.... już tracę nadzieję:-(. A myslałam,że o taką sunię , to ludzie będą się ustawiać w kolejce.[/quote] Erko moze ktos kto jej szuka, jeszcze o tym nie wie :roll:
  6. Suczka o nietypowym kolorze oczków szuka swojego domku:loveu:
  7. Byłam wieczorem z Morką na spacerze;) Troszkę próbowałam ja zmęczyć, ale nie wiem czy mi się udało:oops: A i troszkę zmokłyśmy, bo akurat zaczoł padać deszcz. Ale mi i Morze to nie przeszkadzało;)
  8. Jak ja się cieszę z tego domku dla Kali:loveu: Bo to takie super psisko:multi: Linssi nie dziś się nie wybieram , bo dziś idą dziewczyny;) Wczoraj jak byłam z Morą złapał nas deszcz:loveu: Ale ona ma temperament:eviltong: Uwielbiam takie psy:evil_lol: Jak ja to mówie dynamit. Zrobiliśmy wczoraj szybki intensywny spacer;) Mam nadzieje, ze była poźniej troszke grzeczniejsza i dała odpocząć od siebie p. Ani;)
  9. Ja Ci moge pokazac wieczorkiem lub postarac Ci sie wytumaczyc. Wiesz gdzie jest nowo powstały hotel Kameralny? Przy ulicy Tarnowskiej;) Albo małe Tesko przy ul. Bohaterów-Warszawy ? Okolice bazarów.
  10. [quote name='justysiek']z samego rana...to jest ktora? ja jestem tez uzalezniona od autobusow, mieszkam jak pisalam za kielcami ok 10 km. Z dudziaczkiem mamy isc w pt, tak mi napisala ale nie wiem nic wiecej, o ktorej itp:roll:[/quote] Miałam na mysli ranny spacer:loveu:
  11. Dobrze, by było gdzyby ktos z samego rana wyprowadzał psiaki:roll: Justysiek dasz rade?
  12. Mora atakuje gumatre na pierwszej stronie Kraków i Warszawe:lol:
  13. A czy tej suni na sterylke, nie mozna by zawiesc np. dzis wieczorem i odebrać jutro wieczorem?
  14. Jaro1 bardzo sie ciesze,że nie zrezygnowałeś z Fifki:lol: Ona jest naprawde świetnym szczeniakiem. I przy dobrej organizacji w domu zgracie super duet dzieci i Fifka. A co do Waszej kontroli się Erce nie dziwie:oops: Tez bym Was prześwietliła od stop do głowy. Ale to tylko dlatego, że Fifka jest tego warta. Zresztą jeśli ją zaadoptujesz sam się o tym przekonasz:eviltong: U mnie Fifka była kilka dni i podbiła serce moje, TZ, sasiadów (oprocz tego z dołu :angryy:) i przypadkowych przechodniów;)
  15. Kolejne zapytanie o Fifke z melia wysyłam do Erki:loveu: Tylko czy ktos dzwoni:roll:
  16. Super foty :loveu: A majtasy ma takie jak moja Haiduska:oops:
  17. :eviltong:A teraz kolejna sesja:eviltong: [url]http://img219.imageshack.us/img219/3523/p1080916lv7.jpg[/URL] [url]http://img219.imageshack.us/img219/p1080916lv7.jpg/1/w768.png[/URL] [url]http://img219.imageshack.us/img219/8854/p1080917ju8.jpg[/URL] [url]http://img219.imageshack.us/img219/p1080917ju8.jpg/1/w768.png[/URL] [url]http://img220.imageshack.us/img220/9443/p1080920po7.jpg[/IMG][/URL] [url]http://img220.imageshack.us/img220/p1080920po7.jpg/1/w768.png[/URL] [url]http://img220.imageshack.us/img220/9607/p1080921dk9.jpg[/URL] [url]http://img220.imageshack.us/img220/p1080921dk9.jpg/1/w768.png[/URL] Tu widać jak malenka jest Fifi:loveu: Zabawka sznurek jest wieksza od niej:eviltong: [url]http://img219.imageshack.us/img219/3978/p1080922ga3.jpg[/URL] [url]http://img219.imageshack.us/img219/p1080922ga3.jpg/1/w768.png[/URL] A tu malenka odkrywa tajniki wchodzenia na łóżko:loveu: Oczywiscie jak przystało na rezolutnego psa, wie do czego jest ten mebel:eviltong: [url]http://img220.imageshack.us/img220/7123/p1080927pv6.jpg[/URL] [url]http://img220.imageshack.us/img220/p1080927pv6.jpg/1/w768.png[/URL]
  18. A u mnie, była aniołkiem:-o Dziś z meila przekierowałam dwie odoby do Ciebie w sprawie Fifi:roll: Ciekawa jestem czy zadzwonią;)
  19. Tak fajna psiunia, a domku ciągle brak:placz:
  20. [quote name='agnethka']super, nie trzeba będzie marznąć :cool3: no to trzeba pomyśleć o wystawie :razz:[/quote] Ty nie mysl, tylko zgłaszaj psa:lol:
  21. Dziewczyny trzymajcie kciuki:razz: Dostałam sensowne zapytanie od ludzi z Warszawy, odpisze im a poziej porosze ich o kontakt z Erka:roll:
×
×
  • Create New...