A co do sparwdzenia domku, to mogę spróbować.
Ale tylko w weekend. Chyba,że ktos bedzie mogl wczesniej lub chce isc ze mna?
I prosiłabym o jakieś wskazówki? Nie byłam nigdy na takiej kontroli:razz:
Erko, a może do tej kobietki można by umowić weterynarza na wizytę u niej w domu. Jak coś kontakt do weterynarza -p. W Dybała 604-575-132
Ja w tym czasie siedze w pracy :diabloti:
Plakat już się drukuje;)
[quote name='rufusowa']byłam u Tośki ale obawiam sie ze trzeba sie liczyc z hotelem albo pobytem w klinice co jest kosztowne :-(
domek TZ-ta chwilowo jest zaklepany dla rownie potrzebującego psiaka a i tak TZ do dyspozycyjnych nie nalezy :shake:[/quote]
Ale może jakoś pocztą pantoflaną się uda:roll:
[B]Dziewczyny zjarzyjcie do Toski vel Klary [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=121538"][B]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=121538[/B][/URL]
[B]Poszukujemy dla niej DT z Warszawy ze względu na rozpoczęte leczenie.[/B]
[B]DT zmieniły się godziny pracy i nie może poświęcić suni wystarczającej ilości czasu:placz:[/B]
[B]Dziewczyny zjarzyjcie do Toski vel Klary [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=121538"][B]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=121538[/B][/URL]
[B]Poszukujemy dla niej DT z Warszawy ze względu na rozpoczęte leczenie.[/B]
[B]DT zmieniły się godziny pracy i nie może poświęcić suni wystarczającej ilości czasu:placz:[/B]
Toscania wiem,że chcesz dla suni jak najlepiej:loveu:
Zresztą u nas nie miałaby ona szans:mad: Taka jest świętkrzyska rzeczywistość:placz:
[CENTER][COLOR=red][B]WARSZAWA POTRZEBUJEMY DT NA WCZORAJ[/B][/COLOR][/CENTER]
[quote name='andzia69']moze tylko pan/pani poszli do sklepu..[/quote]
Miejmy taką nadzieje:mad:
Ja jak ide z psem do sklepu to zawsze z kimś, bo boje się,że mi Duske ukradną:lol:
Witamj w naszym zapsionym świecie:loveu:
[quote name='andzia69']no właśnie - ja tu przebieram nóżkami i czekam...na wiadomosć i modlę się, coby dogo znowu fiksa nie dostało:diabloti:[/quote]
A ja zamiast pisać prace zerkam, czy coś już wiadomo.