[quote name='GoskaGoska']Jesli rozmawial ten Pan z Erka , to ona pewnie wie najwiecej. Coz nie kazdy musi byc humanista, to prawda, ale juz po tel mozna wiecej powiedziec;)[/quote]
I tu masz racje, dlatego ja we wszystkich meiach proszę zainteresowanych o kontak telefoniczy.