Jump to content
Dogomania

kika22

Members
  • Posts

    3868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kika22

  1. Dzis taki okropny dzien:-( Nie dosc,że martwi mnie spaniel Henryk. To jeszcze dostałam melia w sprawie Dniusia, ze jestem bez serca ze chce go oddac. A jak napsiałm, babie zeby spróbowała mu szukac domu i ewentualnie pomogla nam w inny sposob. To dowiedzialam sie, ze skazuje specjalnie psy na cierpieni przez sterylzacjie i kasracje:mad: Noz mi sie otwiera zero jakiejs pomocy i jeszcze prawie cie zlinczuja:mad: Szkoda słow:shake: Dzisiejszego dnia mam dosc:mad:A jeszcze sie nie skonczył!
  2. Jeju jak ona urosła:loveu: Jak miło zobaczyć jej usmiechniety pyziorek. Bardzo pomysłowa sesja zdjeciowa. Oby zdrowo się chowała. P.S. Troszkę mi się za nią jeszcze teskini:roll:
  3. W pierszym poscie sa namiary i test:loveu:
  4. Takic zmarzluch się z murzynka zrobił:lol:
  5. [quote name='zulugula']Murzynek też już po zabiegach pielęgnacyjnych. No może nie był to psi salon urody, ale prysznic z cytrynowym szamponem. Murzynek pięknie pachnie i wygrzewa się pod kocem :evil_lol:[/quote] Jak miło się czyta takie wieści wieczorkiem , czyli maluch już bezpieczny;)
  6. Teraz musi być już tylko dobrze;)
  7. Spanielek już powinien być u Linssi. Pies już jest obcięty, wykompany i śliczny dzieki pomocy [B]Karloliny z psiego salonu Artkia[/B]:loveu: Karolina zajeła sie psiakiem profesjonalnie. Bardzo dziekujemy:multi: Pies jest śliczny, wesoły, ładnie jezdzi autem. Trzeba go bedzie wykastrowac bo jest wnetrem (ma jedno jajko wchłonięte). A co do charakteru to niezły z niego gagatek, ale o tym niech napisze juz Linssi. Może po kastracji się chłopak wyciszy.;)
  8. [quote name='Linssi']Moze sunie jednak do Warszawy do Beki, a szczeniory na ogloszenia i do hotelu...[/quote] To dobry pomysł jak suka ma juz DT. Tylko co z maluchami:mad:
  9. Jestem pod wrażeniem:crazyeye:
  10. To czekamy na wieści z nowego domku:loveu:
  11. [quote name='Fiona.22']Morelka znalazła wspaniały domek, lepiej nie mogła trafic... A ja ciągle siedze i popłakuje sobie nad ta maleńką istotka[/quote] Ty się ciesz, bo tak bedziesz mogła pomoc kolejnej bidzie, a plakać to możesz ze szczescia tylko:loveu:
  12. [quote name='Fiona.22']Suczka wyjątkowa juz została pokochana przez kogoś :)[/quote] CZyli kolejne szczesliwe zakonczenie:loveu:
  13. [quote name='ewelinka_m']Erko,a może jeszcze Birmę im pokazać?[/quote] Dobr pomysł, tej samej wielkości i taki sam temperament:loveu: Jak ja się Ciesze z domku Mory:multi: |Pani. Ani bedzie troszke lzej, ale i smutniej:razz:
  14. [B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Ludzie z Warszawy, BŁAGAMY, pomóżcie Toscanii!!!![/COLOR][/SIZE][/B]
  15. Brima bardzo dużo zyskuje, przy bliższym kontakcie z człowiekiem. Ujawnia się wtedy jej cudowny charakter:lol:
  16. Te nasze kieleckie bidy, tak juz maja jak jest szana dla nich to ich nie ma, co jakies fatum czy co:placz:
  17. [quote name='Poker']mogę się tez dołożyć i wpłacę 50 zł ,podajcie konto[/quote] [COLOR=#006400][SIZE=3][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#006400][SIZE=3][B]Konto AFN, wpłaty z dopiskiem[/B] [B]"psy z Kielc":[/B] [/SIZE][/COLOR][B][U][COLOR=#000000][COLOR=#ff0000]Numer konta:[/COLOR][/U][/B] [B][SIZE=4][COLOR=navy]78213000042001038801430001[/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=#000000][B][SIZE=3]VWBank[/SIZE][/B][/COLOR] [B][COLOR=#000000]ALARMOWY FUNDUSZ NADZIEI NA ŻYCIE[/COLOR][/B] [B][COLOR=#000000]UL.JAGIEŁŁY 5 M 19[/COLOR][/B] [B][COLOR=#000000]14-100 OSTRÓDA[/COLOR][/B] [B][COLOR=#000000]nr konta dla przelewów z zagranicy: [/COLOR][/B] [/COLOR][B]SWIFT: BIG BPLPW PL 50 1160 2202 0000 0000 8747 3146[/B]
  18. Już jest prośba na watku transportowym. Andziu jak możesz dopisz tam swoj telefon, bo ja nie mam :roll: A to przyspieszy i ułatwi kontakt:lol:
  19. [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=red]transport Kielce-Olsztyn potrzebny[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black][SIZE=4][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial Black]Ewentualnie Warszawa -Olsztyn, bo do Warszawy mamy w miarę stały transport i może udałoby się je zgrać.;)[/FONT]
  20. [quote name='Linssi']Kika22, my chcemy dac sunie i szczeniaki na 2 tygodnie do hoteliku, a jesli w tym czasie nie znajda sie domki, to pojda na dzialke... nie mamy takich mozliwosci zeby trzymac sunie miesiacami w hoteliku :shake:[/quote] Linssi zdaje sobie z tego sprawę doskonale, dlatego napewno się dorzuce. Może uda się wiecej, ale nie obiecuje:-(
×
×
  • Create New...