[quote name='Abi']Ja jednak zdania nie zmieniam, znam ludzi, ktorzy posiadaja duzo suk hodowlanych, nigdzie nie pracuja, zajmuja sie tylko i wylacznie psami i z psów sie "utrzymuja" - nie twierdze, ze zbijaja majatek, ale klamstwem jest stwierdzenie, ze na hodowli psow sie nie zarabia. [/quote]
To ciekawa jestem kiedy moja suka się zwróci????
Suka ma połtoraroku i koszty jej zakupu, żywienia, wystaw, weterynarza, itp. to juz około 10000zł
To ciekawa jestem czy jak zaczne ja chyba kryc co cieczka i sprzedawać szczeniory po 500zł.
Ale tego nie zrobie, bo dla mnie pies jest hobby i to dosc kosztownym!
A pozatym wiem ile pracy wymagają suka i szczeniaki.