[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]I jeszcze taka bida:[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Duży [/COLOR][/SIZE][/B]- ma ok. 4-5 lat, jest bezdomny. Koczuje w pobliżu jakiejś hurtowni. Właścicielom to oczywiście przeszkadza i powiadamiają schronisko, gdzie jak wiadomo nic dobrego go nie czeka. Piesek jest spokojny, łagodny, ale potrafi pilnować. Mógłby być gdzieś do stróżowania, ale w dobre warunki.
[IMG]http://img523.imageshack.us/img523/1726/img1237kk1yd7.jpg[/IMG]
- [B][SIZE=3][COLOR=red]Szorstkowłose psy z Jaskini "Raj" [/COLOR][/SIZE][/B]- z tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=61127[/URL]
[IMG]http://img139.imageshack.us/img139/8665/img1935ct7vu6.jpg[/IMG]