[quote name='erka']Wszystko juz załatwione:multi:.
A potem sunieczki z qeramem do Warszawy, Tusia do beki na DT , a Froteczka do domu stałego:loveu:.[/quote]
Super wiesci:loveu:
[quote name='ewelinka_m']Ilonka a może poproś tą kobitke z mojego psa, żeby chociaz napisała, ze oprócz Ingrid na domy czeka również jej 6 szczeniaków :razz:[/quote]
Ingrid jest w Moim Psie:loveu:
Cytuję Kiwi "dzwonila do mnei pani z opola, chciala dwa szczeniaki, ale za daleko i nie damy, czy macie w opolu psiaki potrzebujace pomocy?
chetnie oddam nr, prosze sie zlgosic na prv :smile:"
Może by była szansa dla tych szczeniaków?
Czarna zaba pomyslałam jeszcze o pistolecie ze srodkiem usypiajacym?
Tylko czy ktos takowy posiada?
Jeśli Mamuska chdzi za ta panią to trzeba by bylo przyszykować kilka małych porcji jedzenia z duża dawką środka usypiającego. Proponuje dać półtora lub nawet dwa razy tyle ile przypada na wagę psiaka. Tak by psiak ledwo trzymał się na nogach. Przy dzikim psie normalna dawka może nie zadziałać.
Mam już osobę chętną do sprawdzenia domku:multi:
Tak Miska nie wyda Dagusi byle komu, bo mała skradła serce jej i męza:lol:
Ale narazie czekamy na Miskę.
Miska w tej chwili nie ma głowy do tych pytań.
W tej chwili inne ważne sprawy ja zaprzątają :placz:
Ale jak chociaż troszkę się sprawa rozjaśni pewnie da znać co i jak;)