[quote name='ANKA_89']w czwartek do schroniska trafi nowy pies, właściciel wyjezdża za granicę do pracy,żaden znajomy nie chcę zająć się psem, okoliczne schroniska go nie chcą,więc pan zdecydował, że albo trafi tutaj, albo go uśpi, a jeśli wet nie chciałby go uśpić zostawi go w lesie.[/quote]
''prawdziwy właściciel''