[quote name='ANKA_89']ja nie mam nic przeciwko, ale siła wyższa..., no i musiałby mieszkać na dworzu, bo jakby coś zrobił moim pasztetom:mad: , a może Ty? :razz: , ja mam 4 , Ty 3 , a sprawiedliwość jusi być:)[/quote]
heh jaka propazycja:razz: chyba nie dałabym rady z czwartym, na dodatek kotożernym łobuzem:eviltong:
a jak Mietek wogóle trafił do schronu??? długo juz tam siedzi???