[quote name='ANKA_89']ostatnio Miecio zachwycił pewną panią,gdyby nie jego pasja łowiecka już by mieszkał w bloku, bo mieszkanko miał dzielić z dwoma kotami....[/quote]
aj Mietek, musisz sie na kotkach wyżywać:mad:
[quote name='ANKA_89']dziś wyadopowani zostali Czarna ( do bloku) i Reksio ( do kojca), konkrety póżniej po padam ze zmęczenia i dogo chyba też....[/quote]
gdzie te konkraty???:mad: ;)
[quote name='Aga_Mazury']Siostry dziś na spacerze
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/9018/dzieciaczkiwsio3177resils2.jpg[/IMG][/URL]
[/quote]
siostrzyczki na spacerku były:multi:
zobaczcie jakie one śliczne:loveu:
[quote name='pajunia']No to ja sie musze teraz zapytac, ktora jest ta starsza? Ta, co niby 6 lat ma?[/quote]
starsza jest Freda, a ile ma latek to nam cioteczki nie powiedziały, Smutasek
[*] miał ok 6 latek....