Jump to content
Dogomania

bric-a-brac

Members
  • Posts

    13929
  • Joined

  • Days Won

    1

Everything posted by bric-a-brac

  1. Noemi, plakat super, dzięki! Wystarczy jedna wersja, bo ułatwia wybór ;) Ja już się naumiałam drukować przy Ricie, więc dam radę :lol: Jak ktoś może, wydrukujcie i wywieście, zwłaszcza tu w mazowieckim, Warszawie :modla:
  2. [quote name='jolam']Poproszę o numer konta na Pw, jednorazowo coś przeleję. Czy mogę zrobić jej ogłoszenia na stronach typu morusek.pl ? jestem tu nowa i dlatego pytam. jeżeli mogę zamieścić jej ogłoszenia to zrobię to pojutrze.[/QUOTE] Za chwilkę wyślę PW, bardzo dziękuję! Deklarowiczów niewiele, każdy grosz się przyda. Ogłaszanie byłoby dużą pomocą, zdjęcia sunia ma, opis ten, który Noemi zrobiła, kontakt w pierwszym poście. Dziękuję!
  3. Noemi, Ty i tak pomagasz na tylu wątkach, że nawet pewnie na połowie z nich nie byłam... Dzięki! A ten dłuższy tekst przyda się na ogłoszenia. Zastanawiam się czy już ogłaszać czy poczekać chwilę aż zdrowotnie te cycuchy będą już ok? Jak myślicie? Poza tym jestem za tym, by sterylkę zrobić gdy tylko to będzie możliwe, zwłaszcza, że sucz ma świetną domową opiekę. Paula zorientuj się proszę jaki to koszt u Twojego weta.
  4. Potwierdzam, że na moim koncie spłynęły wszystkie deklarowane na stronę www wpłaty, razem 130zł, z czego 50zł wydałam wcześniej na zaliczkę. Wkrótce pewnie ostatecznie odbierzemy superową nową stronę i zapłacę resztę kasy. Bardzo dziękuję osobom które się zrzuciły oraz Paros za użyczenie serwera! [SIZE=1]bric-a-brac[B] 40zł[/B] wpłacone Witusiowa Ewa [B]20zł[/B] wpłacone Nevada [B]20zł [/B]wpłacone UlaFeta [B]20zł [/B]wpłacone Karola i Dominika [B]10zł [/B]wpłacone Igam[B] 20zł [/B]wpłacone edit: [/SIZE][quote name='bric-a-brac']Przelałam właśnie kaskę za książkowisko trzecie (darczyńcami Igam i Ania), 279zł. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210841-Zako%C5%84czony.-Rozliczam.-Ksi%C4%85%C5%BCkowisko-trzecie.-....-Znajdki-21.07[/URL] Oraz za bazar zlepek 63zł [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210983-Zako%C5%84czony.-Rozliczam.......-Zlepek-wszystkiego.......-na-3-cele-21.07[/URL] Jak dolecą, proszę o potwierdzenie;-)[/QUOTE] Tylko niech Pani najpierw sprawdzi czy kasa faktycznie wpłynęła :evil_lol:
  5. [B]Allu, Witusiowa[/B], dziękuję, wpłaty na Sambę dodałam do drugiego postu. [SIZE=1]Wpłatę na www rozliczę na wątku przytuliska, bo już chyba mam wszystkie deklaracje na koncie.[/SIZE] [B]Olu[/B], mam bardzo skromny pomysł (choć lepszy niż zwykłe cegiełkowe), ale to na dniach napiszę na PW. [B]Paula[/B], wrzuć mi proszę swój nr konta na PW, żebym już miała. [SIZE=4][COLOR=blue] Gdyby ktoś tu zaglądał, prosimy... jest jedna deklaracja stała... Zlitujcie się, chociaż jednorazowo.[/COLOR][/SIZE]
  6. Co prawda chodzi o inny bazarek niż zgłaszała malagos, ale potwierdzam, że na naszym bazarku, Pogma zaraz po powrocie wywiązała się z zapłaty.
  7. Noemi, za przeredagowanie wezmę się koło 13tej, teraz przelotem jestem Asior, ona podobno nie chce wejść do budy, musiała mieszkać w domu, więc to dla niej byłoby stresujące, gdyby trafiła do kojca. Pcha się na łóżko, do ludzi... Olu, musimy jakiś fajny pomysł obmyślić, póki co mam pustkę w głowie. Dzięki wszystkim za odwiedziny! edit: Krócej już się chyba nie da. [I][FONT=Calibri]SZUKAM DOMU!!![/FONT][/I] [I][FONT=Calibri]Wyrzucono mnie. Nie wiem gdzie są moje dzieci.[/FONT][/I] [I][FONT=Calibri]Biegałam po wsi w poszukiwaniu szczeniaków,[/FONT][/I] [I][FONT=Calibri]z gorączką, opuchniętymi cycuszkami.[/FONT][/I] [I][FONT=Calibri]Nagle dobra dusza zabrała mnie do weterynarza,[/FONT][/I] [I][FONT=Calibri]dostałam antybiotyk i leki zatrzymujące laktację. [/FONT][/I] [I][FONT=Calibri]Ale jestem tu tylko tymczasowo![/FONT][/I] [I][FONT=Calibri]Bardzo kocham ludzi tych dużych i małych, [/FONT][/I] [I][FONT=Calibri]jestem ufna, grzeczna, umiem chodzić na smyczy, [/FONT][/I] [I][FONT=Calibri]zachowuję czystość w domu, i lubię spać na kanapie. [/FONT][/I] [I][FONT=Calibri]Jeżeli chcesz mieć wiernego przyjaciela na zawsze[/FONT][/I] [I][FONT=Calibri]skontaktuj się z moimi wybawicielkami.[/FONT][/I] [I][FONT=Calibri]SAMBA[/FONT][/I] [FONT=Calibri]Warunkiem adopcji jest zgoda na wizyty[/FONT] [FONT=Calibri]przed i po adopcyjne, oraz podpisanie umowy[/FONT] [FONT=Calibri]adopcyjnej (to nic strasznego).[/FONT] [FONT=Calibri]Nie wydamy Samby na łańcuch ani do kojca.[/FONT] [FONT=Calibri]Przed adopcją sunia będzie wysterylizowana.[/FONT] [FONT=Calibri]KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: [/FONT] [FONT=Tahoma]Jola 501[COLOR=#3E3E3E]980 665[/COLOR][/FONT] [FONT=Tahoma]Paula 790 369 926[/FONT] [B][FONT=Tahoma][email protected] Paula, p.Joli, ile ona może mieć lat? Warto dodać do ogłoszenia. [/FONT][/B]
  8. Noemi, kontakt można na p.Jolę i na paulę, bo rozmawiałyśmy, że nie ma problemu. A ja i tak gdzieś tam powieszę u siebie, mimo, że nijak się do wizyt ewentualnych przydam ;) Dziękuję za wizyty! Roślinne okłady jasne, szałwia, coś tam kojarzę, że chyba okłady z kapusty są dobre, babka lekarska...
  9. Dzięki za wizytę, obecność jest także ważna, bo mało nas tu...
  10. Pani Jola pilnuje budowy, a w międzyczasie ratuje kolejne bidy... Wakacje... Zapraszam na wątek: http://www.dogomania.pl/threads/2121...sadza-mi-sutki!!!
  11. Ucieleśnienie psiej łagodności i ufności w człowieka.... Szczeniaków nie ma, laktacja pozostała... Wycierpiała się poczciwa sunia. Potrzebna pomoc [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212145-Zabili-mi-dzieci-a-mnie-wyrzucili-mleko-rozsadza-mi-sutki"]http://www.dogomania.pl/threads/2121...sadza-mi-sutki[/URL]!!!
  12. Powiesiłam dzisiaj kilka plakatów Ritulca. Kurcze, trudno znaleźć miejsca, żeby je wywiesić. Albo zakazy na słupach, albo nieżyczliwość ludzka, gdy grzecznie najpierw pytam... W tesco wisi przy wejściu tablica ogłoszeń, zasłonięta reklamą. Kiedyś, gdy była odsłonięta, ogłoszenia można było dawać na takich malutkich karteczkach dawanych przez tesco (nie wiem może 4 na 8cm). Ale teraz gdy reklama zasłania tablicę, taka karteczka byłaby zupełnie niewidoczna i pewnie dlatego nikt nie dodaję własnych. A panie z obsługi nie zgodziły się bym przykleiła plakat. Co im zależy.... głupota.
  13. U pana Zygmunta jak myślę, będzie pewnie trudniej niż u p.Doroty. To dopiero początek... Taka ilość zwierząt wymaga sporo pracy... zwłaszcza, że to dzikusy. Ale i tu kiedyś przeczytamy zapewne podobne podsumowanie :)
  14. [quote name='Isabel']Finansowo pomóc nie dam rady, ale choć banerek wkleję...[/QUOTE] Dziękuję, to także pomoc. Właśnie wklejam linki w profile, ludzie mnie może nie wyklną za to, ale to lepsze niż spamowanie na PW.
  15. Haha, luz, a skoro ja mam chwilowo więcej czasu, to Cię uzupełniłam ;) A swoją drogą na dogo chyba jednak pieniądze dają szczęście. Tylko psom, które nie są tego nawet świadome ;)
  16. Pierwszy post mam, dzięki Czarodziejko! Paula, zerknij i jak coś mam zmienić czy dopisać, to jestem otwarta na propozycje. No i trzeba rozreklamować wątek. Gdyby ktoś mógł pomóc, byłoby miło. Chociaż powklejać link w profilach.
  17. Z tego co Paula mówiła, jest ok, cycuchy powoli stają się opanowane, trochę się jeszcze trzeba nagimnastykować z drogami rodnymi (jak coś pokręciłam, to paula sprostuje). Cały czas czekam na pierwszy post, w końcu moderatorzy też mają weekend;) Olu :evil_lol: Mam nadzieję, że dasz się wykorzystać do bazarku cegiełkowego? :cool3: W zasadzie, to retorycznie pytam ;)
  18. Paros, masz pełną skrzynkę. Chcę przesłać namiary na projekt www. Opróżnij proszę skrzynkę lub podaj maila (jeśli już go podawałaś, to wybacz, ale chyba nie mam).
  19. Dzięki za odwiedziny, dziewczyny : ) Noemi, zrobisz suni plakacik czarno-biały? Przy okazji porozwieszałabym i jej tu u siebie.
  20. Właśnie rozmawiałam z p.Jolą i co nieco uzgodniłyśmy. Wezmę pierwszy post, aby na bieżąco edytować. Rozliczenia z dogo wezmę na siebie. W sumie nikt się nie zgłosił... A ktoś musi to robić... FB rozlicza p.Jola. Olu, oddasz mi drugi post? :cool3: Witusiowa, Allu, pięknie Wam dziękuję! :Rose:
  21. Czy Atos ma zrobiony plakat (czarno-biały, nie mam kol. drukarki)?
  22. Czy Malinka ma zrobiony jakiś plakat? (najlepiej czarno-biały)
  23. [quote name='Vasco']Rozwieszę kilka plakatów, niestety drukowane bez koloru...[/QUOTE] One całkiem niegłupio na czarno-biało wyglądają;) Zakupiłam dziś taśmę dwustronną, oblepię to co nadrukowałam wczoraj i do dzieła.
  24. [quote name='kaja69']a teraz po tej akcji to juz w ogóle nie będą mnie lubić:( [/QUOTE] E tam, trzeba było tę paki chapi (paka nie ode mnie dla jasności!) od razu otworzyć i może poszłyby na przekupstwo :evil_lol: Rożek wygryziony na pewno celem upewnienia się czy w środku nie ma np bomby :lol: Czyli intencje się liczyły! [COLOR=gray] Toyota, bo mnie wystraszysz i ucieknę;) [/COLOR]
  25. Ciotki kibicujące bidzie, pomóżcie bazarek małej dla niego podnosić: [url]http://www.dogomania.pl/threads/211881-Absolutny-misz-masz!!!-Dla-Spajka-do-16-sierpnia-do-godz.-21.00[/url]
×
×
  • Create New...