Należy sie Wam.. Nie tyle WAM co PSIAKOW - Waszym podopieczym, ktorych los nie jest obojetny masie ludzi!
Żeby tylko wszystko zostalo dopilnowane ;) i bedzie good!
Czy orientujecie sie, w jakis sposob krakvet dostarcza karme i jaka to jest karma? I przede wszystkim kto sie tym zajmuje?
Zastanawiam sie czy w lutym nie glosowac na Krzyczki - u nich bardzo podobna sytuacja jak u WAS. Wolnotariusze sami zywia psy - a Kierownictwo.. heh - chyba szkoda gadac.. Zapoznajcie sie z ich tematem PROSZE i powiedzcie, co sadzicie o tym miejscu.
Pozdrawiam i gratuluje :)